Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fryderyki rozdane, Steczkowska płakała na scenie!

305
Podziel się

Zrezygnowano z hucznej imprezy, uczczono pamięć ofiar.

Fryderyki rozdane, Steczkowska płakała na scenie!
bEiPrjhh

Tegoroczne rozdanie Fryderyków było inne niż wszystkie dotychczasowe. W związku z tragedią w Smoleńsku organizatorzy zdecydowali o odwołaniu imprezy, zamiast której odbył się koncert ku czci ofiar oraz krótkie odczytanie listy zwycięzców. Wśród laureatów nie było większych zaskoczeń: najwięcej statuetek odebrał zespół Hey - na dziesięć nominacji zdobyli ich aż pięć. Najlepszym zespołem heavy-metal został Behemoth, czego serdecznie gratulujemy Adasiowi. Niestety, jego narzeczonej nawet nie nominowano.

Podniosła atmosfera wydarzenia wywołała oczywiście wiele wzruszeń. Wiele gwiazd poczas występu miało łzy w oczach, a Justyna Steczkowska, która straciła w katastrofie przyjaciółkę, rozpłakała się na scenie. W finale koncertu wszyscy artyści zaśpiewali piosenkę Dziwny jest ten świat Czesława Niemena. Jakże nowego znaczenia nabiera dziś tekst tej piosenki - powiedział prowadzący Artur Orzech.

bEiPrjhK
KOMENTARZE
(305)
gość
11 lat temu
widzialam wczorajszy koncert. Justyna byla BARDZO stosownie ubrana i zaspiewala PRZEPIEKNIE !!!!
gość
11 lat temu
perfeekcyjnie zadbana
gość
11 lat temu
ludzie ale wy jestescie podli!!!!jak mozecie w ogóle powiedziec ze płacz po stracie przyjaciólki jest wyreżyserowany??!!!!!!!!opamietajcie sie!!!!ja po stracie kogos bliskiego tez napewno chcaiałabym dla niego zaspiewać ale nie wiem czy zdolalbym powstrzymac łzy!!!jestescie tacy pusci i juz dawno zapomnieliscie co to miłosc i przyjazn zyjecie tylko dla pieniedzy,ale gwiazdy maja ich tyle ze nie musze palkac by je dostawać!!!
bEiPrjhL
gośćNatalia
11 lat temu
współczyję Jusi....
gość
11 lat temu
dobrze,ze AUDIOFEELS nie dostało statuetki-to by była poraz ka dopiero. Kolesie lecą na samych nie swoich numerach-to dobre do klubów i pubów.
Najnowsze komentarze (305)
6LEqhz hlmnx...
9 lat temu
6LEqhz <a href=" [url= [link=
śledziona
11 lat temu
Steczkowska pewnie zroi sobie kolejną sobie, tym razem koleżanki. Żenada!!!Steczkowska półakała nad swoją złamaną karierą, bo już nigdy nie dostanie żadnej nagrody, chyba że w kategorii "Przygłup Roku".
śledziona
11 lat temu
Steczkowska pewnie zroi sobie kolejną sobie, tym razem koleżanki. Żenada!!!
gość
11 lat temu
przepiękna. Podziwiam ją.
gość
11 lat temu
Steczkowska półakała nad swoją złamaną karierą, bo już nigdy nie dostanie żadnej nagrody, chyba że w kategorii "Przygłup Roku".
hrum
11 lat temu
hrum
11 lat temu
w tej kreacji z tą ruską czapą to tylko może stać przy szosie
hrum
11 lat temu
Justyna i Pospieszalski do jednego worka ten drugi nie potrafił się zachować w pierwszym tygodniu po tym strasznym wypadku był stronniczy żałował tylko Pisiorów wstyd nie powinien być dziennikarzem
bEiPrjhD
gość
11 lat temu
jak nie można inaczej to każdy sposób jest dobry nawet taki żeby tylko na siebie zwrócić uwage skoro nie jest się na fali to przynajmiej na plotkarskich portalach się istnieje
beata2
11 lat temu
byłoby dziwnym gdyby się nie rozpłakała.....zmarnować taką okazję.
gość
11 lat temu
zgadzam się że Justyna przepięknie zaśpiewała a jej łzy były szczere
gość
11 lat temu
Steczkowska pewnie zroi sobie kolejną sobie, tym razem koleżanki. Żenada- Myśle ta samo
gość
11 lat temu
jaka ona jest obleśna
lol. xd
11 lat temu
jaka czapka. :)
...
Następna strona
bEiPrjif