Trwa ładowanie...
Przejdź na

WEZMĄ ŚLUB dla dzieci!

160
Podziel się:

"Maddox jako pierwszy zaczął prosić rodziców, żeby wzięli ślub" - mówi bliski przyjaciel rodziny. "Ostatnio Shiloh i Zahara przyłączyły się do brata."

WEZMĄ ŚLUB dla dzieci!
bEEfvcol

Od pięciu lat Angelina Jolie i Brad Pitt unikają pytań na temat planów ślubnych. Dziennikarzom, którym pytanie takie dało się zadać, udzielali wiele wersji odpowiedzi. Jedna z nich mówi, że gwiazdorska para nie weźmie ślubu, dopóki w całych Stanach Zjednoczonych osoby tej samej płci nie będą miały takiej możliwości. Innym razem twierdzili, że nie potrzebują papierów, żeby udowadniać swoją miłość. Wiele osób twierdzi natomiast, że para nie weźmie ślubu, żeby rozliczać się osobno i w momencie rozstania nie tonąć w papierach rozwodowych.

OK! Magazine donosi, że plany te się zmieniły. Ponoć Angelina i Brad ugięli się pod presją dzieci i wkrótce wezmą ślub!

Maddox jako pierwszy zaczął prosić rodziców, żeby wzięli ślub – mówi bliski przyjaciel rodziny. Od kilku lat jego prośby pozostawały bez echa. Ostatnio Shiloh i Zahara przyłączyły się do brata. Za nimi poszedł również Pax. On uważa, że nie byłoby nic fajniejszego od przyniesienia obrączek do ołtarza.

bEEfvcon

Ślub może się okazać w tej chwili chyba jedynym skutecznym sposobem na uciszenie medialnych doniesień o permanentnym kryzysie w związku gwiazdorskiej pary i rychłym rozstaniu. Myślicie, że pomoże? I przede wszystkim - czy powinni brać ślub "pod presją" (nawet dziecięcą) skoro, jak widać, nie są do tego do końca przekonani?

bEEfvcoO
KOMENTARZE
(160)
gość
11 lat temu
I CO? ALE DZIECI MAJĄ SIŁĘ PERSWAZJI, SUUUPER, TO BĘDZIE NAJWSPANIALSZY ŚLUB W HOLLYWOOD W HISTORII ŚLUBÓW SŁYNNYCH GWIAZD!!!!
gość
11 lat temu
zycze szczescia
gość
11 lat temu
rzadko pokazuje profil-wtedy najbardziej widac plaska glowe i przodozgryz....slowem umie sie ustawiac do foto,ale czasem widac jakie to nic szczegolnego procz warow jak wagina
bEEfvcoP
malunia
11 lat temu
wygląda jak najgorsza anorektyczka, zobaczcie tę rękę, chudy piszczel obciągnięty skórą. Jak Brad moze kochac takiego kogoś?
11
11 lat temu
zostaw te wsioke brad ty mozesz miec kazda!!!!
Najnowsze komentarze (160)
gość
11 lat temu
kilka lat temu to maddox gadac nie umial, sory!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
pudel zarzuć nowe zdjęcia dzieciaków:)
Kara 1
11 lat temu
Angelina chyba go szantażuje, albo hipnotyzuje.. ;)
Kara 1
11 lat temu
chyba mamusia namówiła Madisona... a byli taką idealną parą z Jenifer...
Rozorlina
11 lat temu
przeciez OK to najgorszy szmatławiec... boże...
gość
11 lat temu
dzieci ślubu nie potrzebują, one chcą miłości i opieki. A oni adoptują coraz więcej dzieciaczków a nie mają się kiedy nimi zajmować. Chore, takim nie powinni dawać dzieci. Tylko na zdjęciach pokazują ich razem z gromadką, a tak naprawdę dzieciaki mają tylko opiekunki. Smutne.
gość
11 lat temu
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSPANIAŁA RODZINA
gość
11 lat temu
ale zgrabna lacha
bEEfvcoH
gość
11 lat temu
biedna jennifer
gość
11 lat temu
ale z niej szkapa
gość
11 lat temu
Brad przemysl ta decyzje,juz raz popelniles blad ze odszedles od pieknej Jenifer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
jest ohydna
gość
11 lat temu
siedź przed komputerem i zarabiaj pieniądze!! gadu, 22159889
gość
11 lat temu
hahah przyjaciel rodziny hahaha
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEfvcpA
bEEfvcpB
bEEfvcpC
bEEfvcpD
bEEfvcpE
bEEfvcpj