Trwa ładowanie...
Przejdź na

Para ze "Slumdoga" rozstanie się?!

177
Podziel się

Koniec bajki. Freida Pinto woli "skupić się na karierze"...

Para ze "Slumdoga" rozstanie się?!
bEgugQJh

Na planie filmu Slumdog Millionaire zrodziło się uczucie między Freidą Pinto a Devem Patelem. Para zerwała swoje poprzednie związki, aby móc być razem. Oboje odcięli się także od rodzin, które nie akceptowały ich romansu. Dzięki sukcesowi produkcji, aktorzy przenieśli się do Hollywood, gdzie w spokoju mogli planować wspólną przyszłość.

Mogli przynajmniej przez ostatnie dwa lata, gdyż dziś media informują, że Pinto i Patel niebawem się rozstaną. Ponoć uczucie się już wypaliło i oboje planują rozwijać swoje kariery osobno.

Freida jest obecnie rozchwytywana i wszyscy chcą ją zaangażować do swoich filmów – powiedziała dziennikarzom znajoma aktorki. Praktycznie się nie widują. Spędzają ze sobą parę godzin w ciągu tygodnia. Nawet wtedy są w ciągłym biegu. Nie ma mowy o romantycznym uczuciu. Powinni się rozstać dla dobra swoich karier w Hollywood.

bEgugQJj
bEgugQJK
KOMENTARZE
(177)
gość
11 lat temu
Poprzedniego też zostawiła, żeby skupić się na karierze - "To po prostu nie był nasz czas. Rohan zrozumiał, że nie mogę teraz niczego przeoczyć. Że nie poświęcę mu tyle uwagi, ile powinnam, by czuł się doceniony w naszym związku.” I teraz to samo. Ta jej kariera opiera się na urodzie, bo aktorką wybitną nie jest, zestarzeje się szybko, jak to Hinduska, i zostanie sama jak palec, ani kariery, ani miłości. Ale matka Deva mówiła gazecie Daily Mirror, że lubi Freidę i cieszy się, że są razem, więc co za odcięcie się od nieakceptujących ich rodzin?
J.
11 lat temu
Mam nadzieję, że nie!
oldzaa
11 lat temu
ona jest piękna:)
bEgugQJL
gość
11 lat temu
No ale wczesniej rzucila meza....Hinduski sa najpiekniejsze na swiecie!
gość
11 lat temu
PIĘKNA!!!!
Najnowsze komentarze (177)
gość
11 lat temu
Sprawiaja wrażenie zawszonych. Kładą resztki jedzenia obok butów. Fuj! Śmierdziele!
gość
11 lat temu
2 pasztety. Dobrali sie tylko niech siedzą w Azji ja ich nie chcę e europie.
gość
11 lat temu
Do 1 osoby. Ona tez jest brudasem. Ciapaci tak mają tego nie zmienią.
gość
11 lat temu
2 brudasy.
gość
11 lat temu
Brudaska a charakter p******y, którego nie zmieni. Udaje miłą i sie uśmiecha a w rzeczywistości to żmija. Poznałam juz takie. Jej miejsce jest w Azji, a nie pcha się do Europy. Ja jej tutaj nie chcę.
gość
11 lat temu
Te maszkary, nawet w eleganckich strojach wygladaja tragicznie. Takie śmierdziele, ten typ tak ma tego nie zmienią.
gość
11 lat temu
W rzeczxywistości hindusi są brzydcy, tutaj są upiekszeni, ale uroidy brak. A haraktery to maja paskudne. Miałam nieprzyjemność ich poznać. Tupeciarstwo, buta , brak manier, tak jak inne c*****e. Zreszta ona nie ma inteligentnego wyrazu twarzy. taka kukiełka.
gość
11 lat temu
ona ma nudną urodę. ciemne oczy,, włosy. Są ciekawsze, ładniejsze nacje.
bEgugQJD
gość
11 lat temu
a ja nie.
gość
11 lat temu
ona jest brzydka, tylko na tym zdjęciu wymalowana.
gość
11 lat temu
ona jest śliczna ;)
gość
11 lat temu
żal i ból
gość
11 lat temu
po co im hoolywood czy jak tam to sie pisze, jeśli na ich film pójdzie tylko co 15 hindus, to wyobraźcie sobie jaka to frekwencja
gość
11 lat temu
pasuja do siebie ;)
...
Następna strona
bEgugQKf