Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Kret nie planuje być głową rodziny"

168
Podziel się:

"Krzywi się, kiedy słyszy o pieluchach i śpiochach" - mówi jego znajomy. "Nie wspomina nawet o synku i jego matce. A ślub nie jest w jego stylu."

"Kret nie planuje być głową rodziny"

Jeśli jego partnerka, Małgorzata Kosturkiewicz liczyła, że ojcowstwo sprawi, że 47-letni pogodynek trochę wydorośleje, to się przeliczyła. Ale biorąc pod uwagę, że jako producentka programu _**Planeta Według Kreta**_ współpracuje ze swoim chłopakiem od lat, chyba nie miała nierealistycznych oczekiwań.

Jak twierdzi tygodnik Rewia, powołując się na znajomych pogodynka, narodziny jego pierwszego syna nie sprawiły, że stał się choć odrobinę mniej skoncentrowany na sobie.

_**Jarek krzywi się, kiedy słyszy o pieluchach i śpiochach**_ - mówi tabloidowi znajomy Kreta. Nie planuje być głową rodziny, panem domu, brać na siebie odpowiedzialność. Przez kilka godzin portrafi wspominać dawne miłości, opowiadać o występach w telewizji, nie wspominając o synku i jego matce. Tak jakby Małgosia i Franek nie istnieli.

Czyli wszystko po staremu. Na szczęście, jak twierdzą jej znajomi, Kosturkiewicz zdawała sobie sprawę z tego, że czeka ją opieka nie nad jednym, ale nad dwoma chłopcami. Podobno jej oczekiwania wobec Kreta sprowadzone są do zupełnego minimum. Nie liczy nawet na prawne uregulowanie ich związku.

_**Ślub nie jest w jego stylu**_ - tłumaczy kolega pogodynka. Chyba, że zechce uregulowac formalną sytuację dziecka. Ale nie wyglada na to, by mama Franka oczekiwała wielkich deklaracji ze strony Jarka.

Widocznie uważa, że decyzja, by zamieszkać z rodziną, jest już z jego strony wystarczającym poświęceniem. Chociaż swoją kawalerkę zachował. Tak na wszelki wypadek.

Jak oceniacie takie zachowanie 47-letniego faceta?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(168)
gość
12 lat temu
a to ibisz sobie implanty biustu tez wprawil?
gość
12 lat temu
to nie kret to k****n, lalus i p***l a jebisz drugi taki sam trep jak kret
gość
12 lat temu
a to ibisz sobie implanty b i u s t u tez wprawil?
gość
12 lat temu
Czyżby Krzysztofa po tych wszystkich operacjach naszła ostatecznie chęć na silikony? ;-)
gośćnana
12 lat temu
Boże co to za mężczyżni w Polsce .Coś tam troche o nim głośniej i uważa sie za coś wyjątkowego.Dziekuje Bogu że moja córka ma obcokrajowca ,Mają wartości ,szanuja Rodzine
Najnowsze komentarze (168)
Buba
9 lat temu
Durny facet ten kret, bez szacunku do siebie I jego najblizszych.skacze z kwiatka na kwiatek a kobiety ktore do niego lgna sa puste bez logicznego myslenia. Ani to ladny ani to madry I jak to takie cos mysli o sobie ze jest boskim Apollo. Smiechu warte takiego to nawet w d.... nie mozna dobrze kopnac bo pewnie by sie rozleciala ze smrodu. ha, ha
Marzena
9 lat temu
Nie myślałam , że kret przez małe k jest takim Palantem przez duże P .
gość
12 lat temu
Infantylny narcyz. Dobrze zrobiła Pani Agata Młynarska odcinając się od tego trującego bluszczu.
gość
12 lat temu
Piotruś Pan żyjący w swojej Nibylandii... Żałosne, ale niestety znam to z autopsji, mam takiego w domu... A nikt mu nie powiedział, że syndrom Piotrusia Pana można leczyć...?
gość
12 lat temu
no tak rozmnozyl sie i co sobie mysli? maly krecik tez potrzebuje na mleczko i caluskow taty kreta
gość
12 lat temu
kret do nory
gość
12 lat temu
p*****k myślący tylko o sobie egoista
gość
12 lat temu
To do niego podobne!!!
gość
12 lat temu
Jak widzę Kreta zapowiadającego pogodę to przełonczam natychmiast na inny kanał. Nie mogę patrzeć na tego starego pajaca jak skacze i macha rękami. Powinni wywalić go wreszcie z telewizji. TVN ma dystyngowanych prezenterów pogody.
gość
12 lat temu
ale p****t!!do tego brzydki jak noc listopadowa!!gdzie ta Pani miala oczy...i glowe??
gość
12 lat temu
głową rodziny???? ten dzieciak ??? on nosi jeszcze pampersy. ohyda
gość
12 lat temu
ciągle chłopiec w krótkich spodenkach
gość
12 lat temu
Niestety palantów u nas pod dostatkiem szczególnie u znanych ludzi ...,ciekawe gdyby musieli żyć z jednej pensji za 1500 złotych to czy łączyłby ich miłość i poświęcenie dla drugiego człowieka? bo jak ma się furmankę kasy to po co liczyć się z uczuciami innych nieważne ,że urodziło się dziecko ,to tylko jest kolejny przedmiot na który wydaje się bądź nie wydaje się pieniędzy....
gość
12 lat temu
Niektórzy widać nigdy nie wyrastają, wieczne dzieci - ciekawe czy zdają sobie sprawę z faktu,że krzywdzą tym innych ale przede wszystkim siebie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie