Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jestem obserwowany! Ktoś chce mnie zabić!"

400
Podziel się:

Wyciekły szokujące nagrania rozmów telefonicznych Michaela Jakcsona!

"Jestem obserwowany! Ktoś chce mnie zabić!"
bECXWKzV

Biorąc pod uwagę, że przez ostatnie kilka miesięcy całe życie prywatne Michaela Jacksona zostało przedyskutowane w mediach, to aż dziw bierze, że do tych szokujących informacji dziennikarze dotarli dopiero teraz. Do redakcji The Sun zgłosiła się amerykańska reporterka Daphne Barak, która napisała książkę o nałogach wśród gwiazd. Dziennikarzom przekazała nagrania telefonicznych piosenkarza z jego przyjaciółmi, w których twierdzi, że jest śledzony przez włoską mafię i chce się ukryć.

Taśmy pochodzą z 2003 roku, z okresu zaraz po ujawnieniu, że Jackson sypiał w jednym łóżku z zapraszanymi do posiadłości Neverland dziećmi. Prosi znajomych o pomoc finansową, gdyż boi się o własne życie.

Tu Michael. To bardzo ważne. Potrzebuję tych 150 tysięcy, bo obawiam się o własne życie – słychać na jednym z nagrań. Słyszę, że [nazwisko usunięte z zapisu rozmowy] nadal próbuje mnie zrujnować. Nie chcę być w tym środowisku. Znalazłem miejsce, które mi się podoba i chcę się ukryć na jakiś czas tak, żeby mnie nie znaleźli. Proszę, pomóż mi.

bECXWKzX

Na kolejne taśmie można usłyszeć, jak Jackson twierdzi, że jest obserwowany przez pewnego człowieka:

Jest 4.30, dlatego brzmię tak zaspanie, jestem bardzo zmęczony. Jestem przerażony. Nie wierzę temu człowiekowi. Myślimy, że jest niebezpieczny i jest z włoskiej mafii. Musimy być sprytniejsi od niego. Proszę pomóż mi. Muszę zdobyć te pieniądze, żeby się stąd wydostać. Nie chcę być w Neverland. Jestem obserwowany!

Zdaniem Barak nagrania te to tylko dowód, w jaką paranoję wpakowały Michaela leki, które przyjmował. Wyobraźcie sobie, że pochodzę one sprzed siedmiu lat. Co musiało się z nim dziać tuż przed śmiercią?

bECXWKAy
KOMENTARZE
(400)
gość
11 lat temu
moj ukochany !
gość
11 lat temu
Jasne, już w to wierzę. I dopiero po takim czasie ktoś by to ujawnił?
gość
11 lat temu
a co jeżeli to prawda pacany??
bECXWKAz
gość
11 lat temu
Michael,spoczywaj w pokoju!!! Niech te pazerne świnie się w końcu od Ciebie odczepią,już dość się nażarły na Twoim nieszczęściu.Dziękuję Ci za Twoją muzykę,dobrze,że byłeś z nami. Śpij słodko!
gość
11 lat temu
ja w to wierzę co mówił Michael przecież tylu ludzi mu zatruwało życie wszyscy chcieli go zniszczyć
Najnowsze komentarze (400)
MJforever
8 lat temu
Everythink for money ;)
A0seiN , [url...
9 lat temu
A0seiN , [url= [link=
Y1KLI7 oabdw...
9 lat temu
Y1KLI7 <a href="
6kokdQ , [url...
9 lat temu
6kokdQ , [url= [link=
9i6NsZ weadk...
9 lat temu
9i6NsZ <a href="
Zarzuty pod a...
9 lat temu
Zarzuty pod adresem Janka Pospieszalskiego pjowaiały się, pjowaiają i będą pjowaiać. \"Dziki szał\" spotęgował się w momencie kiedy to dano głos ludziom, ktf3rych istnienie od wielu lat negowano. przynajmniej w tym mejnstrimowym przekazie medialnym. Okazało się bowiem, że to nie \"profesura\" nie \"salonowa racja\" dostała prawo głosu tylko ludzie. Ludzie ze wsi, ktf3rzy mając na ramieniu flagę ośmielili się mf3wić co myślą. Pewne kręgi ubolewają nad tym faktem, ale płaczą tylko i wyłącznie dlatego, bowiem polityka kreowania jedynie słusznej wizji społeczeństwa się im nie powiodła. Pozdrawiam.
gość
11 lat temu
Moim zdaniem źle sie stało że ta rozmowa ujżała światło dzienne. Bo co jesli on swingował śmierc zeby być bezpiecznym ale z drógiej strony to już rok, a ta rozpacz w oczach jego dzieci przemowa paris...
gość
11 lat temu
ja w to wierzę co mówił Michael przecież tylu ludzi mu zatruwało życie wszyscy chcieli go zniszczyć
bECXWKAr
jojo
11 lat temu
kochammmm michaela
gość
11 lat temu
kolejny dowód na to, że Michael upozorował swoją śmierć i gdzies się ukrywa...
MJ_LOVE
11 lat temu
Nie no błagam...To jest takie żałosne. Jakaś wariatka to sobie wymyśliła. Tych nagrań na pewno nigdy nie było.
mmminnnnnnnn
11 lat temu
mj ;(
gość
11 lat temu
Ojeju. Michael! To już prawie rok ;(
gość
11 lat temu
No . Ja w telewizji widziałam jak jakaś tam babka (jego przyjaciółka ponoć) mówiła że Michaela chce ktoś zabić. Może on rzeczywiście żyje tylko się ukrywa ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECXWKBk
bECXWKBl
bECXWKBm
bECXWKBn
bECXWKBo
bECXWKAT