Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha WŚCIEKŁA NA MASERAKA!

473
Podziel się

To dlatego nie chce występić gościnnie w nowej edycji.

Mucha WŚCIEKŁA NA MASERAKA!
bDHMNZLp

Już wyjaśniło się, dlaczego Ania Mucha za każdym razem odmawia propozycjom gościnnego występu w _**Tańcu z gwiazdami**_, które producenci show złożyli jej już dwukrotnie. Ciekawe, czy utrzyma emocje na wodzy podczas występu w finałowym odcinku 11. edycji. Tradycją programu jest bowiem gościnny występ zwycięzców poprzedniej edycji i jest to traktowane jako obowiązek.

Tymczasem w przypadku Muchy i Rafała Maseraka wspólne zdobycie Krzyształowej Kuli nie tylko nie okazało się początkiem pięknej przyjaźni, ale sprawiło, że trener i jego uczennica zaczęli na siebie warczeć.

Oczywiście przed kamerami, tak jak przez cały czas trwania 10 edycji udają, że się uwielbiają i jedzą sobie z dziubków. Tak jak Ania z Kingą Rusin w You Can Dance.

bDHMNZLr

Ania wiele mi uświadomiła. Dodała mi pewności siebie - rozczulał się Rafał jeszcze po wygraniu Kryształowej Kuli. Ale po wyłączeniu mikrofonów wypowiadał się o niej nieco innym tonem.

Negocjujac gażę w nowej edycji, Maserak użył argumentu, że jest świetnym nauczycielem, bo nawet tak mało pracowitą uczennicę jak Ania doprowadził do zwycięstwa - mówi tygodnikowi Na żywo osoba pracująca w TVN. Gdy dotarły do niej te gorzkie słowa, poczuła się urażona. Powiedziała, że jeśli Rafał jest tak pewny siebie, to niech teraz tańczy sam.

Aktorce na pewno nie jest miło, że ostatnio wszystkie związane z tańcem osoby podważają nie tylko jej wiedzę o tańcu ale także zwycięstwo w Tańcu z gwiazdami. Zaraz po Maseraku ocenił je, w dodatku publicznie, Agustin Egurrola (zobacz: Mucha wściekła na Egurrolę!). Jednocześnie pracownicy TVN sugerują, że wina, jak zwykle, leży pośrodku. Maserakowi coś się bowiem stało po wygraniu Kryształowej Kuli.

Miły, otwarty jeszcze do niedawna, teraz zachowuje się jak zaprogramowany na sukces, a swoje partnerki traktuje jak narędzia do osiągnięcia celu - mówi osoba z ekipy show. W tej edycji doświadcza tego Julia Kamińska.

bDHMNZLx

Ona też nie będzie chciała z nim potem tańczyć?

bDHMNZLS
KOMENTARZE
(473)
EMILIA TO JA...
11 lat temu
NO NO TY PATSZ NA SIEBIE!!!!!!
EMILIA TO JA...
11 lat temu
OJ PEWNIE SIE SPALIŁA ZY ZŁOŚCI RAFAŁ JEST DOBRY A TY JESTEŚ D,E
gość
11 lat temu
będzie musiała zatańczyć, bo takie rzeczy są ujęte w kontrakcie
bDHMNZLT
wiesiu
11 lat temu
zdejmij tapetę ,popatrz na charakter i co zobaczysz...
atro
11 lat temu
-jeden wart drugiego -im więcej Mucha robi zamieszania obok siebie tym częściej o niej piszą bo tak naprawdę aktorką jest marniutką delikatnie powiedziane [a czy ma to poziom,smak,kulturę itd. to nie ważne, ważne że o niej nikt nie zapomniał]
Klaudia.
11 lat temu
nie cierpie tej idiotki anki. wielka pani . g***o prawda. niech s******a z telewizji bo mam jej dosc.
gość
11 lat temu
wszędzie mucha, mucha już mi nie dobrze jak widzę ją w gazecie! ;| G****A G****A GŁUPIA
gość
11 lat temu
anka jest bardzo ladna
gość
11 lat temu
mucha w mediach=żenada na ekranie!
serial to nie...
11 lat temu
mUCHA JEST NIENORMALNA,MYŚLI ZE WSZYSTKO KRECI SIE WOKÓŁ NIEJ A TYM SPOSOBEM NIESTETY POKAZUJE,ZE JEST BEZNADZIEJNA I ZAKOCHANA W SOBIE I SWOIM GŁUPIM CHARAKTERZE
gość
11 lat temu
Nic tylko sodówka uderza!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
maserka gora mucha do domu
gość
11 lat temu
uwielbiam maseraka
bDHMNZLL
gość
11 lat temu
mucha ohyda
...
Następna strona
bDHMNZMn