Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sandra ADOPTUJE DRUGIE DZIECKO?!

109
Podziel się

Jest zachwycona swoim synkiem. Myśli już o kolejnym.

Sandra ADOPTUJE DRUGIE DZIECKO?!
bDHMXdaZ

Zaopiekowanie się porzuconą sierotą było wyjątkowo dobrym posunięciem w życiu Sandry Bullock. I to nie tylko z powodów marketingowych. O taką motywację nikt jej nie podejrzewamy, ale mały Louis zapewnił jej więcej dobrej prasy, niż cokolwiek innego wcześniej. Aktorka jest ponoć tak zachwycona swoim nowym dzieckiem, że planuje zapewnić godne życie kolejnemu. Osoby z jej bliskiego otoczenia są przekonane, że chłopiec nie jest ostatnim, którego Sandra adoptuje.

Nie zdziwiłabym się, gdyby adoptowała jeszcze jedno dziecko. Louis o wiele lepiej rozwijałby się, gdyby miał w swoim otoczeniu siostrę lub brata – mówi znajoma Sandry dziennikarzom. Przewiduję, że za rok zaopiekuje się kolejną sierotą.

Sandra jest również wyjątkowo zadowolona z nowego miejsca zamieszkania. Nowy Orlean powitał ją z otwartymi ramionami. Jej nowi sąsiedzi są nią zachwyceni.

bDHMXdbb

Mamy nadzieję, że pokocha to miejsce równie mocno, jak my. Cieszymy się, że postanowiła zamieszkać w Nowym Orleanie – powiedział jeden z mieszkańców osiedla, na którym. zamieszkała Bullock. Najlepszy w tym mieście jest fakt, że mieszka tu wiele sław, ale mamy mało paparazzi.

Miejmy nadzieję, że po przeprowadzce Sandry to się nie zmieni...

bDHMXdbC
KOMENTARZE
(109)
gość
7 lat temu
(*)
gość
11 lat temu
prawda kobieta ma wielkie serce, ona tez ma psy adoptowane takie sieroty i kaleki.
gość
11 lat temu
te dziecko ona juz miala w domu nim skandal wybuch o jej mezu
bDHMXdbD
gość
11 lat temu
Kobieta o wielkim sercu !!!!
L
11 lat temu
temu małemu jeszcze pępowina dobrze nie odpadła. miał szczęście, że trafił od razu do Sandry
gość
11 lat temu
ojej , jakie ona ma serduszko wielkie ;) on jest kochana . tyle daje tym dziecią miłości one mogły cierpieć w domu dziecka takie małe a teraz ? mają prawdziwą miłość , oraz kochającą mame .;)
gość
11 lat temu
zgadzam sie z tym
gość
11 lat temu
znow adoptuje jakiegos czarnucha????? kur^^^ niech swoim pomoze... malo jest bialych dzieci ktore potrzebuja pomocy ? a swoim niech pomagaja 50 centy i inne malpy ;/;/
gość
11 lat temu
Ona jest naprawdę spoko. Szkoda , że trafiła na tego bydlaka Jamesa ;/
gość
11 lat temu
Jakoś nie słyszałem jeszcze o fakcie, żeby kolorowi adoptowali "białasa"!!! Czyżbyśmy już tak nisko upadli??? Jestem Białasem i jestem z tego dumny!!!
gość
11 lat temu
Białe dzieci też bywają sierotami. Jakoś "sławni" nie przyjmują tego do wiadomości!?! Dyskryminacja??????????? Nikt nie chce białasów???
gość
11 lat temu
Fajna babka.
gość
11 lat temu
powinni zabronic bialym adoptowac kolorowe dzieci.
bDHMXdbv
gość
11 lat temu
Druga Jole
...
Następna strona
bDHMXdbX