Dowbor: "Kredyt hipoteczny wiąże bardziej od przysięgi małżeńskiej!"

262 reakcje
0
0
262
Podziel się

Trzeba być związanym jakimś "papierkiem"...

Dowbor: "Kredyt hipoteczny wiąże bardziej od przysięgi małżeńskiej!"

Mimo regularnie powracających plotek o planach zawarcia małżeństwa, Joanna Korniewska i Maciej Dowbor ciągle zwlekają z tą decyzją. Nastawienia pary nie zmieniło nawet przyjście na świat ich wspólnej córeczki.

_**Ślub nie jest nam potrzebny do szczęścia**_ - zapewnia Dowbor w wywiadach. Nasz związek jest fantastyczny. Mamy cudowne dziecko i dobrze poukładaną sferę finansową. Nie będę się żenił tylko, dlatego że mam dziecko. Jesteśmy razem od wielu lat i bardzo nam dobrze ze sobą.

Koroniewska jest dokładnie tego samego zdania: Najważniejsze jest uczucie i prawda. To cudownie, że dwoje idealistów takich jak my trafiło na siebie. Mam nadzieję, że nasza miłość będzie trwała wieki - wyznaje na łamach Twojego Imperium.

To, że nie uważają za konieczne zalegalizowanie swojego związku, nie znaczy, że nie są związani żadnym "papierkiem". Łączy ich coś, co, zdaniem Dowbora, cementuje związek znacznie skuteczniej niż ślub.

Nie jestem przeciwnikiem ślubu, ale uważam, że kredyt hipoteczny bardziej wiąże dwójkę ludzi niż papier z urzędu - twierdzi.

Para niedawno przeprowadziła się do nowego 200-metrowego domu w podwarszawskim Konstancinie, wartego zapewne około 2,5 miliona złotych. Ich papierek połączył ich więc wyjątkowo mocno.

262
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(262)
gość
10 lat temu
to żona się ucieszyła
gość
10 lat temu
Nie wiem czy potrzebny im jest papierek, ale wiem, ze na pewno Dowbor nie jest potrzebny w TV. Gdyby nie mamusia, która załatwiła mu robotę za świetną kasę, to ten kafar co najwyżej rozwoziłby pizzę. Koroniewska, to jedna z najbardziej nijakich i aseksualnych aktorek, która jest znana tylko z tego, że sie o niej pisze. Jak chcieli ja wyrzucic z jakiegoś serialu - zapewne słusznie, bo kto ją chce oglądać - to poświęcono temu w Internecie tyle miejsca jakby to było jakieś wydarzenie wielkiej rangi. Ale lobby Dowborowej zadziałało.
gość
10 lat temu
Żałosny facet bez jaj. Koroniewska w głębi o tym marzy, ale będzie szła w zaparte, bo teraz niby takie modne podkreślać jak im dobrze na kocią łapę. Dowbor bez honoru, mamlas.
gość
10 lat temu
Od dwoch nocy wraz z sasiadami walczy z powodzią umacniając wały. Normalny, fajny, sensowny facet.
gość
10 lat temu
Wjakim Konstancinie do Konstancina to im daleko
Najnowsze komentarze (262)
guest
3 lata temu
Ocean Kredytodawcy i hipoteczne ograniczona do małych i dużych ilości kredytów. Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej, Nasi eksperci ma przyjść z pomocą ludziom w potrzebie pieniędzy i za co stawiamy nasze usługi z korzyścią dla każdej osoby. W celu zwiększenia liczby naszych działań oraz daje możliwość dostarczenia na przypisujemy pożyczek pieniężnych, do każdej osoby niepokój lub trudności finansowych na zakup nieruchomości rolnych, osiągnięć projektowych lub innego projektu budowlanego oraz innego rodzaju. Jeśli naszej ofercie zainteresowania proszę o kontakt us.Email adres; oceanlenders05@gmail.com
gość
10 lat temu
mACIEK na Top Trendy w tych podartych spodniach wyglądał jak ostatnia łachudra,widać że facet nie ma klasy-p*****k.
gość
10 lat temu
Nie p...ol. Musisz byc z tego samego gatunku co oni. A co o nim sadza ludzie to on dobrze wie, ze to prawda. Ludzie takim jak on nie zazdroszcza tylko sa wkurwieni a dlaczego to na pewno wiesz.
gość
10 lat temu
heh jupi ;D
gość
10 lat temu
dowbor, to cwaniaczek, Aska - uważaj!
gość
10 lat temu
za to ty go znasz popaprancu, niewiem za co ale go nie lubie poprostu
gość
10 lat temu
A moim zdaniem wszystkie obelgi pod ich adresem kierowane są od osób, które im zazdroszczą: kariery, rozgłosu, kasy, pozycji albo nawet tego domku w Konstatncinie. jestem ciekawa czy tacy odważni bylibyście i powiedzieli co tu piszecie prosto w oczy??? Łatwo schować się za monitorem i wypisywać oszczerstwa, co??? A ja ich poznałam, są przesympatyczni i naturalni, super z nich para:)!!!!
jej beza
10 lat temu
g***i c**l, synek mamusi. wszedzie gdzie pójdzie robi kaszane na maxa, bo jest człowikiem bez wyrazu, charyzmy i osobowści. ktoś pamięta ten durny program o rekordach na polsacie? co za żenada....
gość
10 lat temu
Sam tak mam od 20 lat, 2 dzieci i jest coraz lepiej a w około rozwody, dramaty, zdrady itp. Ludziom po ślubie coś się chyba robi z głową ?
gość
10 lat temu
co za idiotyzm,kredyt bardziej łączy ludzi niż ślub.Już nic bardziej głupiego nie można wymyśleć.
gość
10 lat temu
Dowbor jest beznzadziejny!!! Boi się ślubu i dlatego plecie takie farmazony!!! Jest średniej jakości prezenterem, taki samochwała!
ivss
10 lat temu
2,5 mln.... prawie jak Cichopki :P
gość
10 lat temu
co za bałwan doradził jej ten blond???
gość
10 lat temu
ich wybor,nam nic do tego....
...
Następna strona