Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fani zostaną dopuszczeni do grobu Michaela!

149
Podziel się

"Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że nadal kochają go tak mocno jak my" - mówi brat Jacksona.

Fani zostaną dopuszczeni do grobu Michaela!
bDYyriqJ

W amerykańskich mediach rozgorzała dyskusja w sprawie rocznicy śmierci Michaela Jacksona. Wielu fanów chciało się zebrać pod jego grobem i pikietować na rzecz osądzenia doktora Conrada Murraya oraz innych osób odpowiedzialnych za zgon ich idola. Dlatego też szefostwo cmentarza, na którym pochowany jest gwiazdor, zdecydowało się o całkowitym zamknięciu go dla gapiów.

Dopiero interwencja rodziny Michaela sprawiła, że decyzja ta została odwołana. Brat piosenkarza, Randy, w rozmowie z dziennikarzami powiedział:

Właśnie wracam ze spotkania z właścicielami cmentarza Forest Law i uzgodniliśmy, że od 25 czerwca, pierwszej rocznicy śmierci mojego brata, jego fani będą mogli podejść do mauzoleum, zostawić kwiaty i oddać mu hołd. Michael kochał swoich fanów i rodzina chce mieć pewność, że i oni będą mieli szansę uczcić jego niezwykłe życie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że nadal kochają go tak mocno jak my.”

bDYyriqL

Na razie potwierdzono, że w uroczystościach weźmie udział matka Michaela, Katherine, siostra Janet oraz trójka jego dzieci. Również Lisa Marie Presley, jego była żona, przyjęła zaproszenie. Nie wiadomo, czy na cmentarzu pojawi się znienawidzony przez niego ojciec. Podejrzewamy, że jest bardziej zajęty pilnowaniem budowy kasyna "na cześć Michaela"...

bDYyrirm
KOMENTARZE
(149)
gość
11 lat temu
Michael
...
11 lat temu
nie długo rocznica;(( CHCIAŁABUYM TAM BYĆ
gość
11 lat temu
a kto to był?
bDYyrirn
Ewella_Michae...
11 lat temu
Ale weź pod uwagę, że Michael zrobił bardzo dużo rzeczy dla innych! Wydawał piosenki, organizował koncerty, z których dochody przekazywał na różne fundacje. Sam nawet założył fundację "Heal the world". Historii piosenki "We are the world" chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć..... Poza tym odwiedzał dzieci w szpitalach, domach dziecka.... Ciekawe, czy ciebie byłoby stać na coś takiego. Nie? Wiec nie osądzaj Michaela!!!!!!!!!!!!
Ewella_Michae...
11 lat temu
Ale Michael też... [*]
Najnowsze komentarze (149)
jaaaaaa
9 lat temu
za wstep sie placi
ju2j6n , [url...
9 lat temu
ju2j6n , [url= [link=
TsYqwy sxlbv...
9 lat temu
TsYqwy <a href="
Kde4P5 , [url...
9 lat temu
Kde4P5 , [url= [link=
ydoXqd hijst...
9 lat temu
ydoXqd <a href="
Dobrfd den,ne...
9 lat temu
Dobrfd den,ne1š syn Ade1mek Loos (8.12.2006) u ve1s navštěvoval v min. školnedm roce kroužek Pedsnička I.Kroužek se ne1m moc ledbil a chěli bychom v něm pokračovat.Mohla bych doastt informace o zače1tku kurzu a kde se bude konat?
jakub szkoda ...
11 lat temu
nareszcie jakas sesacja
SylwiaMJ
11 lat temu
bardzo dobre że to zrobią dla fanów.:)
bDYyrirf
MJ_LOVE
11 lat temu
Kocham Cię Michael.... Co by tu powiedzieć...Chciałabym tam być...
gość
11 lat temu
taaa.. a po ile bilety? ;/ . chcą na tym jedynie zarobić..
gość
11 lat temu
To już rok! Aż trudno mi w to uwierzyć, bo dokładnie pamięta zeszłe wakacje i po prostu nie wierzę że to już rok minął od jego śmierci :( Teraz będzie tylko gorzej bo coraz dłużej go z nami nie będzie :( Kocham Cię Michael
gość
11 lat temu
Bardzo dobrze!!!!
gość
11 lat temu
Z chęcią bym się tam wybrała ... MJ
gość
11 lat temu
kochaamm goooo
...
Następna strona
bDYyrirH