KAMIŃSKA WYGRAŁA! Dwoma procentami głosów!

3394
Podziel się

Maserak upadł na ziemię, Julia chodziła w kółko...

KAMIŃSKA WYGRAŁA! Dwoma procentami głosów!

Praktycznie od początku 11. edycji Tańca z gwiazdami było pewne, że w finale pojawią się Katarzyna Glinka i Julia Kamińska. Kiedy z udziału zrezygnowała ciężarna Oceana, oczywistym stało się, że to właśnie one powalczą o Kryształową Kulę. Rywalizacja ta nie była może tak zacięta jak w poprzedniej edycji, kiedy zmagały się profesjonalna tancerka i amatorka, a do wygrania, oprócz trofeum, był jeszcze fotel jurorki You Can Dance. Jednak można spodziewać się, że zwyciężczyni zagrzeje w TVN miejsce na dłużej - szczególnie, że wygrała gwiazda tej stacji.

Emocje na parkiecie były ogromne, podobnie jak wzruszenia. Iwona Pavlović płakała podczas występu Glinki i Terrazzino: Oczy mi się szklą, oglądając wasz taniec i później spojrzałam na Artura Barcisia, też widziałam łzę wzruszenia - oceniła. Podobnego zdania był Piotr Galiński: Dzisiaj nie wiedziałem, kto jest tancerzem zawodowym, a kto gwiazdą. Dzisiaj widziałem dwoje tancerzy zawodowych**.**

Równie pochlebne oceny po swoim autorskim programie zebrali Kamińska i Maserak: _**Absolutnie boskie wykonanie! Jestem rozłożona na łopatki, było wspaniale!**_ - zachwycała się Pavlović.

Jak informowano na bieżąco, rywalizacja była zacięta i do samego końca nie wiadomo było, która z aktorek wygra. Bardzo małą ilością głosów - różnica wyniosła zaledwie 2 % - wygrała Kamińska. Po ogłoszeniu wyników podekscytowany Rafał padł na ziemię, a Julka chodziła w kółko. Kasia i Stefano byli mocno niepocieszeni, szczególnie, że wstępne wyniki to ich wskazywały jako zwycięzców...

Maserak może być zatem z siebie dumny - osiągnął wyznaczony cel, mimo poważnej kontuzji swojej partnerki. O pracę też nie musi się raczej martwić. A Kamińska? Jak myślicie, gdzie teraz "awansuje"?

KOMENTARZE
(3394)
gość
10 lat temu
no cóż, wygrała pupilka TVN-u. Glinka i Stefano od początku nie mieli szans ona gwiazda TVP, a on aktor z polsatowksiej opery mydlanej.
gość
10 lat temu
obie pieknie tanczyly !!! wiec kto by nie wygral byloby sprawiedliwie
gość
10 lat temu
bo jest z tvn to dlatego.! wg tzg to oszukanstwo!!!!
gość
10 lat temu
HURA! SPRAWIEDLIWIE!
gość
10 lat temu
powinni wygrać Kamińska i Terazzino:D:D
Najnowsze komentarze (3394)
gość
10 lat temu
nie ustawka ....
gość
10 lat temu
Oni zasłużyli na wygraną!!!
gość
10 lat temu
Kasia była o wiele lepsza a ta Julka to w ogóle tańczyć nie umiała!
gość
10 lat temu
Kasiu byłaś i jesteś CUDOWNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To Kasia powinna na 100% wygrać.
gość
10 lat temu
Kaśka była o niebo lepsza
gość
10 lat temu
wygrała kamińska bo z tvn-u
gość
10 lat temu
od tej edycji nie oglądam TzG!!!!!!!!!!!!!!!!!! wygrywają tylko gwiazdy TVN-u a nie ten kto jest najlepszy! :((((
Patu$ka
10 lat temu
ja się w pełni zgadzam z julka 111
Patu$ka
10 lat temu
Moim zdaniem Julka ogólnie jest świetna.Nie jest zawodową aktorką, a świetnie gra. Nikt jej do showbisnesu nie wkręcał i sama na wszystko zapracowała w wieku 23 lat.Tak jej niektórzy cisną ze do serialu i w ogóle, ale Glinka jest od niej dużo gorsza!Wolę brzydulę niż Barwy Szczęścia!
julka111
10 lat temu
niezgadzam się z JARKIEM SURMĄ
julka111
10 lat temu
wcale nie te głosy nie były podstawione tylko JULKA miała szczęście i nie nasza wina że niektórzy nie mogą się pogodzić z wygraną JULKI KAMIŃSKIEJ ja się bardzo ciesze z tej wygranej
Nepa
10 lat temu
Coś mi mówi że wynik był z góry ustaolony a głosowanie tylko fikcją było.
gość
10 lat temu
porazka jak z guzik mucha !
gość
10 lat temu
NAUCZ SIĘ TAŃCZYĆ
...
Następna strona