Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zrezygnowała z roli przez kasę?

304
Podziel się

Przeceniła swoją wartość.

Zrezygnowała z roli przez kasę?
bDJpnbqt

Jak już pisaliśmy, Małgorzata Foremniak zrezygnowala z roli w filmie Och Karol z powodu Anny Muchy. Super Express twierdzi jednak, że sprawa miała też swoje drugie, finansowe dno. Podobno Foremka zażądała zbyt gwiazdorskiej stawki - 8 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy, co raczej nie wzbudziło zachwytu producentów.

Aktorka postawiła sprawę na ostrzu noża i zagroziła odejściem. Producenci nie ugięli się przed szantażem, więc chcąc nie chcąc, musiała spełnić swoją pogróżkę.

Nie byliśmy na to przygotowani - przyznaje Karolina Baranowska z firmy MLT Maxfilm, produkującej film. Szukamy artystki, która zajmie jej miejsce.

bDJpnbqv

Nawet Ilona Łepkowska, scenarzystka filmu sprawia wrażenie przejętej: Jeszcze nic nie jest przesądzone - mówi optymistycznie. Rozmowy trwają i mam nadzieję, że pani Małgosia będzie grać w filmie i nic się nie zmieni. Na razie są problemy terminowe, po prostu są sceny grupowe, w których gra kilka aktorek i trudno jest je wszystkie w jednym dniu zebrać. Jednak zabezpieczamy się i będą castingi.

Foremniak ze swojej strony zapewnia, że jej decyzja nie ma nic wspólnego z Muchą: To absolutnie nie ma związku z żadnym konfliktem z Muchą.

Wierzycie jej?

bDJpnbqW
KOMENTARZE
(304)
ona z łodzi
11 lat temu
na tym zdjęciu srednio wyszła, za dużo tapety ale sa zdjecia na ktorych wyszla zjawiskowo
TuŚka .! :D
11 lat temu
żal mi jej O.o
gość
11 lat temu
Swoje 5 minut ma już chyba za sobą, a tu latka lecą, widać chociażby po oczach - powieki opadają, itp. więc stara się wyciągnąć ile się da póki jeszcze chcą z nią negocjować, potem będzie brała co dadzą.
bDJpnbqX
gość
11 lat temu
jaką ona ma brzydką cerę !!!!! zmarszczki , rozszerzone pory ,jakieś grudki na szyi :( fuuuuuuuuj a ajkie obwisłe powieki !!!!!
gość 0909
11 lat temu
czy to nie przesada, tyle kasy za dzień? może jednak do teatru za te same pieniądze ale za miesiąc i czekać co powie publiczność po spektaklu
gość
11 lat temu
ale ona jest brzydka i już stara
gość
11 lat temu
A kogo ona miałaby grać w tym filmie? Matkę Karola? Bo chyba raczej nie którąś z kochanek, na to jest za stara.
Agatka2
11 lat temu
nie ma co wybrzydzać. Pewnie cycki też ci nie urosły! Bierz co dają, bobędziesz zgorzkniałą, starą, biedną brzydką babą na starość.
gość
11 lat temu
Ona chce tyle za jeden dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tyle mam w dziesięć miesięcy, nic tylko iść do TV w kółko gadać o sobie, swoich wielkich bolączkach i ciągle narzekać na paparazzi!!!!!
gość
11 lat temu
p******o jej sie w glowie...
gość
11 lat temu
hau... hau... hau... - tak szczeka pudelek ...
gość
11 lat temu
pani foremka to już chyba przesada ja musze prawie rok pracowac na taka kasę a ty bys chciała za jeden dzien
halus
11 lat temu
Foremniak Mucha Cichopek to największe beznadziejne beztalencia kto te zera chce angażować
bDJpnbqP
gość
11 lat temu
Gwiazda sie znalazła, stare pudło! nawet niech nie zmienia decyzji, bo film z nia będzie nie do obejrzenia, chyba nie myśli, ze inaczej, że tłumy pójda do kin po to żeby obejrzeć największa polska gwiazdę, nie cierpie jej, a zwłascza po edycji mam talent, jest tam okropnie denna i drazniąca.
...
Następna strona
bDJpnbrr