Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zafundowała mamie... lifting!

97
Podziel się

Katy Perry jest bardzo troskliwą córką.

Zafundowała mamie... lifting!
bCXPZzVh

Katy Perry zafundowała ponoć swoim rodzicom sporo stresu, kiedy przestała śpiewać religijne piosenki i postanowiła - jak się okazało, z powodzeniem - zostać gwiazdą. Zmieniła fryzurę, zaczęła się inaczej ubierać, a przede wszystkim opowiadać w swoich utworach o tym, że pocałowała dziewczynę... Mary i Keith Hudson, pastor i jego pobożna żona przeżyli to bardzo mocno. Po jakimś czasie jednak oswoili się z nową, wyzywającą córką i jej kontrowersyjnym narzeczonym, Russellem Brandem.

Piosenkarka postanowiła niedawno zrobić swojej mamie osobliwy prezent - zafundowała jej lifting. Nowa twarz pani Hudson jest podobno tak piękna, że pastor Hudson nie przestaje sławić dobrodziejstw nowoczesnej medycyny estetycznej. Podczas kazań na niedzielnej mszy!

Moja córka, maleńka Katy Perry, kupiła mojej żonie lifting twarzy. Alleluja! - cytuje go The Sun. Mój drogi boże, ona wygląda fantastycznie. To niesamowite, co lekarze mogą zrobić. Odjęli jej 25 lat! Mówię poważnie - to coś pięknego.

bCXPZzVj

Nie wiem, jak sobie z tym poradzę - kontynuuje pastor Hudson. Naprawdę, wyobraźcie sobie, jak ja będę przy nich wyglął? Ludzie będą na nas patrzeć i pytać: kim jest ten stary facet obok Katy Perry i jej młodej siostry?

Cóż, nie pozostaje nic innego, jak zafundowanie tacie tego samego zabiegu...

(Na zdjęciach Katy z mamą, niestety jeszcze przed zabiegiem. Chociaż jesteśmy pewni, że w którymś z amerykańskich tabloidów ukaże się niedługo wzruszający materiał "sprzed" i "po")

bCXPZzVK
KOMENTARZE
(97)
gość
10 lat temu
obydwie boskie:D
gość
10 lat temu
wygląda super
??vvnc
10 lat temu
nos po matce
bCXPZzVL
gość
10 lat temu
też bym tak chciała
gość
10 lat temu
Jej mama nie wyglądała na zdjęciach jakby ten zabieg był bardzo potrzebny:) Ale jak chciała to w sumie miły gest, że dostała w prezencie od córki. Po to ktoś wymyślił takie rzeczy, żeby ludziom poprawić samopoczucie.
Najnowsze komentarze (97)
gość
10 lat temu
w tej niebieskiej sukience wyglada jak Bety z Flinstonow:)
gość
10 lat temu
w tej niebieskiej sukience wyglada ja Bety z Flinstonow:)
gość
10 lat temu
katy perry też by się lifting przydał. serio bo moja babcia już lepiej od niej wygląda
gość
10 lat temu
dobra córeczka ;) fajnie ma mamusia ;)
gość
10 lat temu
ładnie jej w rgzywce
gość
10 lat temu
wspanialy gest jak by mnie bylo stac tez uszczesliwila bym tak mame
??vvnc
10 lat temu
nos po matce
Niezadowolona
10 lat temu
oczywiście mnie to bardzo interesuje że katy perry zrobiła lifting twarzy mamie, jak pudel chce to też moge pudlowi zafundować lifting twarzy
bCXPZzVD
gość
10 lat temu
ona ma cudowną buźkę
gość
10 lat temu
uwielbiam ja :)
gość
10 lat temu
Urodziwa matka, urodziwa córka.
ana;*
10 lat temu
troszczy się:P:Po swoją mame
gość
10 lat temu
podobna jest do swojej matki.
gość
10 lat temu
Teraz jej mama jest zadowolona, a wcześniej jej ojciec-pastor i mamusia przyzwoitka gadali że grzeszy, bo śpiewa ,, I kissed a girl' ...
...
Następna strona
bCXPZzWf