Trwa ładowanie...
Przejdź na

Foremniak boi się choroby

107
Podziel się

Obawia się, że zachoruje tak jak jej mama...

Foremniak boi się choroby
bDJuxeAB

Matka Małgorzaty Foremniak jest bardzo poważnie chora na cukrzycę. Grozi jej amputacja stopy, w wyniku martwicy tkanek, tzw. stopy cukrzycowej. Znajomi aktorki z niepokojem obserwują jak zamartwia się ona stanem mamy.

Małgosia robi co może, aby mama wyzdrowiała. Załatwiła jej szpital w Warszawie. Leżała tym 3 miesiące, ale lekarze nie potrafili jej pomóc - mówi tygodnikowi Na żywo znajomy aktorki.

Na dodatek obawia się, że choroba może być dziedziczna i rozwinąć się u niej lub u córki Oli. Stąd podobno jej obsesja zdrowego trybu życia. Jak donosi tabloid, fastfoody są w domu Foremnki absolutnie zakazane. Aktorka potrafi nastawić budzik na czwartą rano by przed wyjsciem do pracy ugotować dzieciom zdrową zupę, którą sama także zabierana plan, by nie korzystac z cateringu dla aktorów. Często przeprowadza kilkudniowe oczyszczające głodówki, podczas których pije tylko wodę z cytryna i herbatki ziołowe.

bDJuxeAD

Właściwa dieta i zdrowy styl zycia to podstawa - zapewnia w wywiadach. Bardzo troszczę się o siebie, bo dobre geny nie wystarczą. Moje córki są złe na babcię, że o siebie nie dba i lekceważy zdrowie.

Mieszkający w Jedlińsku pod Radomiem rodzice Foremmniak ciężko chorują. Pomysł Foremniak by sprowadzić rodziców na stałe do siebie nie ma jednak szans powodzenia.

Z mężem bardzo chorujemy. Ja mam wysokie ciśnienie i cukrzycę. Grozi mi amputacja nogi. Najpierw czekam na decyzję lekarzy w sprawie amputacji palców u stóp. Bo ja mam cukrzycową stopę. Naprawdę czujemy się bardzo źle - mówi Super Expressowi Maria Foremniak. Leżałam już trzy miesiące w szpitalu na Banacha w Warszawie i w Radomiu, ale lekarze nie potrafią mi pomóc. Córka jak może, to przyjeżdża. Sąsiedzi też pomagają. Ja przez kilkadziesiąt lat prowadziłam tu aptekę. Ale nie przeprowadzę się do Warszawy, do córki, to niemożliwe. Przecież starych drzew się nie przesadza.

Aktorka, która liczyła na to, że po przeprowadzce rodziców do Warszawy, bedzie miała ich pod ciągłą opieką, musi pogodzić się z ich decyzją. To oznacza dla niej ciągłe podróże na trasie Warszawa - Radom.

bDJuxeAJ
bDJuxeBe
KOMENTARZE
(107)
gość
10 lat temu
Jej matka zmarla... [*][*][*]
gość
10 lat temu
ale trasa jest warszawa- radom a jedlinsk jest przy trasie!!!
gość
10 lat temu
ale trasa jest warszawa- radom a jedlinsk jest przy trasie!!!
bDJuxeBf
gość
11 lat temu
cukrzyca jest genetyczna oraz moze sie ujawnic po chorobie zakaznej. dieta nic tu nie pomoze.
gość
11 lat temu
Wygląda na to, że tak. To on.
gość
11 lat temu
Farmaceutka, a doprowadziła się do takiego stanu! Dziwne to. He,he.
gość
11 lat temu
jesteście strasznie zawistni i wciąż ją krytykujecie..jest wspaniałą aktorką i piękną kobietą,ma świetną figurę..
gość
11 lat temu
Biednaa;(
gość
11 lat temu
Czy ten Pan z wąsem (na drugim planie), to Pan Profesor Jacek Moll?
gość
11 lat temu
Psycholka!
gość
11 lat temu
Ta anorektyczka ma coś z łepem!!
gość
11 lat temu
Lubię Małgosię;)
gość
11 lat temu
no brawo
bDJuxeAX
gość
11 lat temu
dobrz zeby zyla jak najduzej
...
Następna strona
bDJuxeBz