Trwa ładowanie...
Przejdź na

Martyna musiała udawać fryzjerkę

314
Podziel się

Gdyby blef nie wyszedł, skończyłaby w więzieniu...

bDJXagfF

Inaczej nie wpuścliliby jej do Birmy. Martyna Wojciechowska uparła się wjechać do tego kraju wraz z ekipą programu Kobieta na krańcu świata, by nakręcić materiał o katastrofie ekologicznej nad jeziorem Inle, którą ukrywa rząd (zobacz: Wojciechowska UWIĘZIONA W BIRMIE przez juntę wojskową!).

Wyjazd do Birmy planowaliśmy od tygodni – mówi Faktowi dziennikarka. Od maja mieliśmy pozwolenia. W czwartek o godz. 5 rano wylądowaliśmy w Bangkoku. Dostaliśmy informację, że wszystkie pozwolenia zostały nam cofnięte. Nie mieliśmy jednak wyjścia, ponieważ bagaże i sprzęt zostały nadane. Lecieliśmy więc do Birmy z myślą, że na miejscu wszystko się wyjaśni. Po przylocie okazało się, że to prawda i nie mamy już pozwoleń. Nasz przewodnik na szczęście podesłał nam kogoś, kto przeprowadził odprawę. Podczas niej musieliśmy udawać kogoś innego, podać inne zawody. Ja na przykład byłam fryzjerką. Nie mogliśmy się przyznać, że jesteśmy dziennikarzami, ponieważ cały sprzęt zostałby zarekwirowany bezzwrotnie.

Gdybyśmy przyznali, że my to my, to dla naszych lokalnych przewodników oznaczałby więzienie. Dla nas w najlepszym przypadku deportację alb więzienie i zabranie sprzętu na zawsze. Zamierzaliśmy kręcić w miejscu, gdzie podobno w tej chwili jest katastrofa ekologiczna, do której oni nie chcą się przyznać. Oficjalnym powodem cofnięcia pozwoleń były fatalne warunki atmosferyczne, chociaż pogoda była bardzo dobra. Gdybyśmy nie zachowali zimnej krwi, skończyłoby się znacznie gorzej. Na szczęście mam taką konstrukcję, że w momencie zagrożenia zachowuję się bardzo spokojnie i opanowanie.

bDJXagfH

Miejmy nadzieję, że jej córeczka Marysia odziedziczy po mamie tę cechę. Na pewno przyda jej się w życiu rodzinnym.

bDJXaggi
KOMENTARZE
(314)
gość
9 lat temu
j****y pudelku, zawsze musisz skomentować coś bezsensownie.
gość
11 lat temu
Jestem jej fanką :*
gość
11 lat temu
Ona jest obleśnym babskiem Gęba wsiury, gruba, tłusta ś****a!!!!!!!!!!!!He,he.
bDJXaggj
P.S
11 lat temu
Martyna zwykle poradziła sobie świetnie zazdroszcze babce pewności siebie i odwagi ja w takiej sytułacji pewnie nie wiedziałabym jak się zachować, zatkałoby mnie i zaczęłabym się jąkać.. Jest naprawde świetna
gość
11 lat temu
ŁOMIANKI m/m/
gość
11 lat temu
Taa to raczej głupota a nie odwaga, ciekawe co byś pisała gdyby ją do paki wsadzili.
gość
11 lat temu
uwielbiam tą kobietę. spełnia się w życiu i nie 'zbabciniała' przez macierzyństwo, a wręcz przeciwnie - prze naprzód jak burza. nawet cięzki wypadek jej nie złamał. jest świetna. tak trzymać!
gość
11 lat temu
lubię ją i jej programy, fajna babka potrafi realizować swoje marzenia.
Olaa. ;)
11 lat temu
Lalunia, bardzo śliczna jest ;*.
Bimbałek
11 lat temu
Martyna mogłaby być polskim super szpiegiem :)
NieObgryzam
11 lat temu
Bardzo ją lubię Martyna Górą
gość
11 lat temu
ekstra! fajna babka..
gość
11 lat temu
Jednym słowem KRETYNKA!
bDJXaggb
gość
11 lat temu
pewnie, dziecko samo sie wychowa, tez mi bohaterka
...
Następna strona
bDJXaggD