Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Dziecko byłoby przy mnie nieszczęśliwe!"

918
Podziel się

"Jak zdradził raz, zrobi to po raz drugi i trzeci."

"Dziecko byłoby przy mnie nieszczęśliwe!"
bDHOyWSZ

Idylla w związku Dody i Nergala szybko się skończyła. Najwyraźniej złe doświadczenia w małżeństwie z Radziem Majdanem są silniejsze niż zapewnienia Adama Darskiego o wierności.

Dzięki byłemu mężowi zrozumiałam jedno, że mężczyźni się nie zmieniają. Jak zdradził raz, zrobi to po raz drugi i trzeci. I naprawdę nie ma znaczenia, że ma taką fajną żonę jak ja – wyznała Rabczewska w wywiadzie dla miesięcznika Pani.

Po początkowej euforii i decyzji o szybkim ślubie emocje zdecydowanie opadły. Doda utrzymuje, że wszystko się między nimi doskonale układa, a na decyzje o odłożenie ślubu miało ich skrajnie odmienne podejście do instytucji małżeństwa.

bDHOyWTb

_**Instytucję małżeństwa widzę jako ekscytującą przygodę, totalnie beztroską**_ – dodaje Rabczewska. Adam ma zupełnie inne podejście - przysięgę na całe życie traktuje poważnie. Jestem za bardzo zmienna, żeby składać obietnice na zawsze...

Doda nie tylko nie traktuje ślubu z Nergalem zbyt poważnie, czyli zakłada, że za jakiś czas się rozwiodą, ale nie zamierza także zakładać rodziny.

Nie chcę też mieć dzieci – stwierdziła stanowczo. Uważam prokreację za niezbyt wybitną sztukę pozostawiania po sobie śladu na ziemi. Wiem, że dziecko nie byłoby przy mnie szczęśliwe. Dlatego nie będę powoływać na świat istoty, która tęskniłaby za matką.

Zdaje się, że Nergal traktuje ten związek trochę poważniej niż Doda. Myślicie, że długo to jeszcze potrwa?

bDHOyWTh
bDHOyWTC
KOMENTARZE
(918)
kk
9 lat temu
W Polsce ciemnota jest na tip -top, no nie wszystkich to dotyczy ,ale większość to kreuje się nie własnym rozumem ,ale tym co im dyktują ,i po czasie są rozczarowani,i dobrze debilom .Dla mnie Doda to jest tylko Doda ,a nie jakieś tam bóstwo,Doda swą urodą ,możne przewieszka inne dziewczyny ,ale i sama dla wielu ,.i to wielu, dziewczyn do pięt nie dorasta.
gość
10 lat temu
I całe szczęście, że nie przekaże swoich zmutowanych genów. Nad kulą ziemską zerwał się huragan - to ludzkość westchnęła ulgą...
gość
11 lat temu
dokładnie i*****o!
bDHOyWTD
ACDC
11 lat temu
nie musi przysięgać wobec boga, może mu wystarczy wobec siebie samego?
gość
11 lat temu
Doduś nie mów tak To jest nie prawda..
gość
11 lat temu
a może warto spróbować możesz być dobra matką ps z Majdanem lepiej wyglądałaś
gość
11 lat temu
uczciwie stawia sprawy.
gość
11 lat temu
no fakt, zgadzam się z nią. Ma racje. Ale niech pomyśli o chłopaku, może on chciałby bardzo się z nią ożenić? Niech spojrzy na uczucia tej drugiej osoby :)
gość
11 lat temu
nie obchodzi mnie to, ale doda ma fajna sukienke ;D
love@
11 lat temu
faktycznie,ma racje
gość
11 lat temu
a może zaryzykujesz i będziesz dobra matką :) a co do waszego związku to będzie super
gość
11 lat temu
Doda to pełny świr. Brrr...
gość
11 lat temu
wszystko przez majdana ;/ kiedys chciala miec dziecko. z nim- ,-
bDHOyWTv
gość
11 lat temu
dlaczego ona tak mówi jak nie sprubuje to się nie dowie powinna mieć dziecko
...
Następna strona
bDHOyWTX