Trwa ładowanie...
Przejdź na

Boruc ZDRADZA CIĘŻARNĄ KOCHANKĘ?!

644
Podziel się

Wysyłał erotyczne SMS-y i zdjęcia (!) do jakiejś kobiety... Za plecami Sary.

Boruc ZDRADZA CIĘŻARNĄ KOCHANKĘ?!
bDgxBbgB

Artur Boruc, który po pięciu latach grania w barwach Celtic Glasgow przeszedł do włoskiej Fiorentiny, nadal pozostaje w centrum zainteresowania mediów na Wyspach. Bramkarz szkockiego klubu wsławił się przede wszystkim swoim życiem osobistym: zdradzał żonę, zostawił ją i syna dla młodej kochanki, Sary Mannei, która niedługo urodzi jego drugie dziecko. Okazuje się jednak, że Boruc nie był wierny również Sarze. Tak przynajmniej twierdzą informatorzy cytowani przez brytyjski News Of The World.

Według tabloidu piłkarz miał od początku czerwca wysyłać SMS-y do niezidentyfikowanej kobiety. Wiadomości były pełne erotycznych tekstów i zdjęć. Wszystko odbywało się za plecami Mannei, która obecnie przebywa w Polsce, aby spokojnie urodzić dziecko. Chcący pozostać anonimowym przyjaciel Boruca twierdzi jednak, że do niczego więcej nie doszło:

To nie jest najlepszy czas, aby taka afera ujrzała światło dzienne - mówi, mając na myśli przejście Artura do Fiorentiny, gdzie prawdopodobnie będzie grzał ławę. Był po prostu głupi. Zachował się nieodpowiedzialnie, ale ta kobieta chciała w ten sposób wpłynąć na niego i ugrać na tym kontakcie coś dla siebie. A on nawet nie pamięta, co do niej pisał. Bardzo mocno z nim flirtowała, ale Artur się z nią tylko przekomarzał.

bDgxBbgD

Boruc wie, że przekroczył granicę, ale do niczego nie doszło! - zapewnia jego kolega. Nigdy się nie spotkali, a w tej chwili zerwał z tą kobietą kontakt.

Wszystko działo się, kiedy Sara była już w Polsce, a Boruc jeszcze w Glasgow, gdzie mieszka kobieta, z którą SMS-ował... Jak myślicie, czy na pewno skończyło się tylko na "niewinnych" wiadomościach? Jakoś trudno nam w to uwierzyć.

bDgxBbhe
KOMENTARZE
(644)
gość
10 lat temu
bęcwał!!! i bufon !!!
gość
10 lat temu
Szczerze? JAKOŚ NIE WSPÓŁCZUJĘ SARZE. Zniszczyła małżeństwo Boruca, gdy jego dziecko było malutkie.
gość
10 lat temu
Boruc zawsze zdradzał i będzie dalej to robił...
bDgxBbhf
gość
10 lat temu
I DOBRZE JEJ TAK. NIECH SARA SIĘ DOWIE JAK TO BOLI.
gość
10 lat temu
facet jak raz jest s****a, to nia zostanie! a swoja droga, czego oczekiwala ta jego kochanka? zabrala go zonie? no to pora,zeby sama doswiadczyla tego na swojej skorze, mnie jej nie zal!
Najnowsze komentarze (644)
gość
8 lat temu
i artura również:) męska d****a
gość
8 lat temu
ale przeciez on nie jest przystojny;/
gość
10 lat temu
mm
gość
10 lat temu
zdradzał żonę będzie zdradzać kochankę itd. a Sara teraz poczuje co czuła jego żona i dobrze rozbiła małżeństwo ,los jest przewrotny!!!
gość
10 lat temu
BRAWO ARTUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
też trudno mi w to uwierzyć że tylko na tym się skończyło.
gość
10 lat temu
wszystko do czasu.
gość
10 lat temu
miejsce mannei jest w burdelu.
bDgxBbgX
gość
10 lat temu
nazywajmy rzeczy po imieniu, taka ku.rwa.
gość
10 lat temu
o moralności nie wspomnę, smród tego kurwisz.cza rozniósł się na cały Poznań, miasto które kocham. doibrze, że ona juz tam nie mieszka.
gość
10 lat temu
faktycznie biedna, wręcz uboga pod względem mentalnym.
gość
10 lat temu
samo życie!!!
gość
10 lat temu
Kolejny " jebuś" z polskim pochodzeniem.
gość
10 lat temu
Ehh.. biedna Sara. Znam ją.
...
Następna strona
bDgxBbhz