Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec Darskiego czytał satanistyczną Biblię

570
Podziel się

Przybił w jego pokoju... Jezusa do góry nogami.

Ojciec Darskiego czytał satanistyczną Biblię
bDeBADNh

Na początku swojego romansu Doda i Nergal wydawali się wyjątkowo niedobraną parą. Poderzewano nawet, że połączyło ich nie tyle uczucie co marketing. Jednak stopniowo wychodziło na jaw, jak wiele ich łaczy, wiele się od siebie nauczyli. Dorota przejęła od Adasia elementy wizerunku i choreografii, a Darski nauczył się ślicznie lansować na bankietach. Okazuje się, że zostali nawet wychowani w podobny sposób. O tym, że rodzice Rabczewskiej są zwolennikami bezstresowego wychowania, wiadomo było od zawsze. Jak donosi tygodnik Rewia, również rodzice Nergala wspierali go od dzieciństwa.

Pan Zenon Darski, chociaż mówi o sobie, że jest katolikiem, przybił zbuntowanemu chłopcu Jezusa na krzyżu do góry nogami, by nadać jego pokojowi mroczny wygląd - pisze tabloid. A po przeczytaniu satanistycznej Biblii stwierdził, że nie znalazł w niej niczego zdrożnego. Wielokrotnie przygotowywał stroje i gadżety na koncert syna. Jest dumny, że Adam odniósł taki sukces.

Państwo Darscy i Rabczewscy na pewno szybko odnajdą wspólne tematy do rozmów. Niestety, na razie tym głównym pozostaje nadal nienajlepszy stan zdrowia Nergala.

bDeBADNj
bDeBADNK
KOMENTARZE
(570)
gość
10 lat temu
bo w biblii szatana nie ma nic zdroznego. szkoda, ze tak niewielu ludziom chcialo sie ja przeczytac.
Racjonalista
10 lat temu
Wiecej takich daimentów jak Nergal a moze Polska obudzi sie z ciemnoty a owce przestana isc potulnie na rzez za swymi pasterzami w czarnych sutannach.
kalisz
10 lat temu
lubie go i szanuje,tylko ta doda ...
bDeBADNL
gość
10 lat temu
Dajcie mu już spokój..
gość
10 lat temu
Doda i Adaś trzymajcie sie na przekór mocherstwu i krzyzakom którzy wam zle zyczą:)
Najnowsze komentarze (570)
Gość
7 lat temu
Odwrócony krzyż jest krzyrzem piotrowym, to tego apostoła ukrzyżowano do góry nogami, bo o to prosił - niegodny umierać jak pasterz. Czemu jest przypisywany satanistom, to nie wiem. Tak samo inne znaki. Ten zespół został wylansowany na bazie popularności dziewczyny, która w jednym z programów wyreżyserowanych "na żywo" puszczała się w kiblu. Widocznie darcie biblii to jedyne, co potrafią. Szkoda że zespół nie jest w stanie obronić się muzyką.
gość
10 lat temu
Przez księdza na mszy ? XD Znam nie jednego satanistę(nie mówię, że nergal nim jest) i mają naprawdę fajne życie. Ale co ciemnogród może wiedzieć o satanizmie laveyańskim.... -.- "
gość
10 lat temu
Bóg, Honor, Ojczyzna Na Zawsze!!! Jego stosunek do najważniejszych wartości człowieka w życiu, do wiary będzie ukarane... już jest... Każda choroba i cierpienie maja jakiś sens w życiu. Może nadszedł czas by Adam zastanowił się nad sensem swojego życia. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
dziecko wez s...
10 lat temu
zmierzchkamma
10 lat temu
ehhhh
gość
10 lat temu
p****
gość
10 lat temu
zasłużona kara
gość
10 lat temu
no miejmy nadzieje ,ze niedlugo zdejmą go za to wszystko z tego siwata odpowiednie wladze hehe
bDeBADND
gość
10 lat temu
darł biblie a teraz mam na niego patrzec jak na człowieka??? ja dla niego jestem nikim i gdybym to ja zachorowała to nie poszedł by oddac szpiku ani on ani doda : spotkały sie silne dwie jednostki, jeden potrzebuje szpiku a ona po dwóch tygodniach opada z sił i potrzebuje kroplówki - tak duzej ze musi bandazowac sobie reke
gość
10 lat temu
fajna para. :)
gość
10 lat temu
Doda koocham cię!
Lelamela
10 lat temu
Swój do swego ciągnie :-D
gość
10 lat temu
nie lubie go
gość
10 lat temu
c****ł i d***l ale cóż sława... żenua
...
Następna strona
bDeBADOf