Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski MYŚLI O SAMOBÓJSTWIE?!

430
Podziel się

"Miałem tak wiele razy: pięćset myśli na minutę i błyskawiczna analiza, pokerowa, jakie są szanse, żeby to zrobić."

Wiśniewski MYŚLI O SAMOBÓJSTWIE?!
bDfsctsR

Michał Wiśniewski stracił kolejną żonę i postanowił odzyskać utraconą karierę. Lider Ich Troje po rozstaniu z Anią Wiśniewską rzucił się w wir pracy. Zaczął ponownie pojawiać się na galach i występować w programach telewizyjnych. Niedawno zaśpiewał podczas wyborów Miss Polski. W wywiadzie dla gazety Wprost piosenkarz przyznał, że przestał pić, przeszedł trening osobowości pod okiem osobistego coacha i schudł 14 kilo. Zmiany w życiu sprawiły, że Wiśniewski zamierza skupić się na nowym projekcie.

Teraz przyszedł taki moment, że odsunąłem projekt Ich Troje na marzec i wszedłem do studia z projektem pt. "Sweterek", czyli poezja śpiewana. Słyszałem tę hiobową wieść. I robię to dla siebie – powiedział Michał w rozmowie z Piotrem Najszutbem.

Wiśniewski uważa, że obecnie w polskim show-biznesie nikt nie jest niekwestionowaną gwiazdą. Nawet Doda jego zdaniem osiągnęła szczyt swoich możliwości i bardziej sławna już nie będzie.

bDfsctsT

Doda to jest przykład chyba źle prowadzonej polityki sprzedaży produktu, bo trudno powiedzieć, że Doda nie śpiewa – kontynuuje Wiśnia. Ona bardzo dobrze śpiewa, co nie znaczy zjawiskowo. Dalej jest produkt, ale jak już sprzedasz wątrobę, porozprawiasz o Biblii, że kto, ile i czego się naćpał i napił, to co jeszcze możesz więcej powiedzieć...? Myślę, że nawet Doda na pewnym etapie nie jest w stanie już wejść wyżej. Zresztą ona płyt nigdy nie sprzedawała w liczbie, która by się zbliżała do innych artystów. Ona jest cudowną celebrytką i jakoś sobie radzi.

Michał otwarcie przyznaje się, że miał poważne problemy, aby uporać się z patologicznym dzieciństwem. Z problemami osobistymi radzi sobie dzięki swoim dzieciom, które mobilizują go do działania i pracy nad sobą. Pomimo tego szczerze przyznał, że miewa chwile poważnego załamania, a nawet myśli samobójcze:

Myślę, że gdzieś ukryta jest taka wrażliwość, która czasami doprowadza cię do sytuacji, do jakiej chyba doprowadziła mojego ojca... Jak syn wrócił do niego po 14 latach, to podciął sobie żyły. Pewnie się nie dowiem, czy to była wrażliwość, czy to był strach, czy był na tyle odważny...? I we mnie takie myśli się pojawiały, ale nie byłbym konsekwentny, gdybym nie powiedział w tym momencie: „Halo! Popatrz na swoje dzieciaki, chłopaku!" I wtedy to przechodzi po pięciu minutach. Miałem tak wiele razy: pięćset myśli na minutę i błyskawiczna analiza, pokerowa, jakie są szanse, żeby to zrobić. I okazywało się, że generalnie żadne. Popatrz, te powody tam biegają na plaży, słabe byłoby takie odejście.

bDfscttu
KOMENTARZE
(430)
gość
10 lat temu
facet tragedia
gość
10 lat temu
czub!!!
gość
10 lat temu
Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami
bDfscttv
gość
10 lat temu
Po pierwsze nie COACHA, do k***y nędzy, tylko trenera. A po drugie trzymam w takim razie kciuki, żeby Michaś się wreszcie odważył ze sobą skończyć.
gość
10 lat temu
on jest kompletnym durniem,a śpiew jego porównujęmy do starych skrzypiących drzwi rozwalajacej sie stodoły.
Najnowsze komentarze (430)
gość
10 lat temu
a kto mu broni?!
gość
10 lat temu
Kto myśli o samobójstwie ten się tym nie chwali ... A pan Wiśniewski to po prostu pozer. Zresztą jest to fakt znzny od dawna, więc czym tu się ekscytować
gość
10 lat temu
P****.
gość
10 lat temu
ci co mieli normalne dziecinstwo nie zrozumia kogos kto tego nie miał ima problemy w zyciu bo złe wspomnienia ciagle wracaja,a on miał ciezkie dziecinstwo
gość
10 lat temu
COS Z NIM NIE TAK DOBRZE ZE aNKA ZWIEWA
gość
10 lat temu
Laska jesteś śmieszna:):):) No niestety wygląda jak laska
gość
10 lat temu
michał bedzie dobrze głowa do góry jestes swietnym facetem i wiele osiognełes kocham cie
gość
10 lat temu
a niech się wiesza będzie przynajmniej spokój
bDfscttn
XaoC
10 lat temu
jakiej osobowości? psychotycznego ćpuna?!?
gość
10 lat temu
chce nam dac do zrozzumienia ze on mysli, trep jeden
gość
10 lat temu
Samobójstwo to nie tchórzostwo tylko silny stan depresyjny który się leczy. Ludzie trochę empatii.Trzymaj się Michale
gość
10 lat temu
no niestety ... alkoholizm ... oraz dwubiegunowość ... stąd te problemy .. ale można to opanować i iść do przodu ... czego z całego serca życzę !
reddrako
10 lat temu
zrob to Michal!!! zrob to!!! badz twardy:)
gość
10 lat temu
szkoda że tylko myśli .....
...
Następna strona
bDfscttP