Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maserak przedstawił dziewczynę znajomym

214
Podziel się

"To bardzo miła i sympatyczna osoba" - mówi znajoma Rafała.

Maserak przedstawił dziewczynę znajomym
bDJGAikB

Nowy związek Rafała Maseraka wydaje się coraz bardziej poważny. Wyglada na to, że tancerz zaangażował się już w nowy romans. Jak donosi tygodnik Gwiazdy, przedstawił juz Anitę Leśniak swoim znajomym. Jak to bywa w takich sytuacjach, bardzo jej zależało, żeby wypaść jak najlepiej.

Gdy ją poznaliśmy, od razu starała się nawiązać z nami kontakt - mówi tabloidowi koleżanka tancerza. To bardzo miła i sympatyczna osoba.

Anita spędziła z Maserakiem i jego znajomymi całą nocy w jednym z warszawskich klubów. Bawili się razem do 3 nad ranem. Rafałowi z pewnością odpowiada ten związek. Znowu znalazł sobie kobietę, na której barki może zrzucić nieco odpowiedzialności. To ona zapewnia im dach nad głową.

bDJGAikD
bDJGAile
KOMENTARZE
(214)
gość
10 lat temu
Ludzie możecie mnie pocałować w d*pe szczerze :) mam wasze opinie . Jurek Kopiec mój były mąż to zazdrosna sknera, płaci mi tylko marne alimenty na córke Weronike ktora teraz w listopadzie obchodziła 4 latka, z tej okazji chciałam zrobić huczne urodziny, kochany Rafał postarał się i zaprosił ekipe z TVN zeby nagrać i pokazać to w Dzien Dobry TVN, ale ten s*******z się nie zgodził i mi zabronił !!!! Ja nie mam innych dochodów i jest mi ciężko bo nie mam pracy w Warszawie i tylko Rafał mi pomaga a ten sknera Jureczek bawi się z modelkami a dziecku nie chce ułatwić kariery taka prawda
gość
10 lat temu
wiesiowata ta pancia
gość
10 lat temu
ona jest taka kaczusiowata e tam nic ciekawego
bDJGAilf
gość
10 lat temu
Ona ma wade wymowy nie wiem ja Lafał wytrzyma to lafałowanie
gość
10 lat temu
Poznałem ją dziewczyna z charakteru pasuje do Rafała dobrze im razem nie muszą udawać ze mają braki w elementarnym wykształceniu i obejściu, on sie jąka nerwowo a ona rozkosznie nie wymawia r takim infatylnym dziecinnym głosem - Lafał :)
gość
10 lat temu
ciekwae co na to mama rafcia że jego pudeło lansuje porno foty w necie z palcami grzebiac we własnej piczy i wypinając tyłek pokazując całe krocze, taka z niej modelka z c**ą na wierzchu
Anita & Rafał
10 lat temu
boli was że jestem z Rafałem bo mi go zazdrościcie nie jeden z was chciały mie p********ć i nie jedna z was marzy o Rafale.
gość
10 lat temu
ALFONS I JUŻ
gość
10 lat temu
ryja ma to dziewcze ja piklet taki różwy prosiaczek pani pigi
gość
10 lat temu
Widać że laska nieobyta i co dopiero ze wsi do Warszawki przybyła, a ta torebka LV to ze świstaka za kilka groszy hahahahahaha
gość
10 lat temu
Buhahahaha ale z nie PARSJONOK
gość
10 lat temu
czesio sie jąka i darł się do niej Aaanicia Anicia a ta wiesia ma wade wymowe nie mówi r i do niego Lafał Lafał ....
gość
10 lat temu
ona wyglada jak Cziłała
bDJGAikX
gość
10 lat temu
Wstyd kobieto jesteś matką a gonisz się jak s**a w ruii nie masz za grosz ambicji
...
Następna strona
bDJGAilz