Trwa ładowanie...
Przejdź na

W więzieniu może liczyć na specjalne traktowanie!

119
Podziel się

Paris ma osobistych ochroniarzy, którzy izolują ją od pozostałych więźniarek.

W więzieniu może liczyć na specjalne traktowanie!
bDYHLsKZ

Przykład Lindsay Lohan pokazał, że mimo iż gwiazdy w USA nie mogą czuć się bezkarne wobec wymiaru sprawiedliwości, to jednak mogą liczyć na specjalne tarktowanie, kiedy już znajdą się w więzieniu. Jak wspominają "szeregowe" koleżanki LiLo z zakładu karnego, gwiazdka miała zapewnione komfortowe, jak na miejsce gdzie się znalazła, warunki.

Także Paris Hilton, dla której jest to już drugi pobyt w więzieniu, podziała na wyobraźnię władz zakładu, do którego trafiła. Tłumaczą oczywiście, że jest to traktowanie "vipowskie", ale jedynie niezbędne procedury, które zapobiegły chaosowi.

_**Traktujemy panią Hilton inaczej, to prawda**_ - tłumaczy szef policji w Las Vegas, Jim Dixon. Kiedy jednak przywozi się kogoś takiego, różne rzeczy mogą się zdarzyć. Dodatkowi oficerowie dbają oto, aby współwięziarnki nie dokuczały, ani nie zbliżały się za bardzo do niej. To wszystko po to, aby nie stwarzać ewentualnego zagrożenia bójką czy kłótnią, jaka może wybuchnąć. Są to instrukcje, których muszę przestrzegać.

bDYHLsLb

Jak widać, nawet za kratkami Paris może liczyć na ochraniających ją "goryli". Tym razem opłacanych z podatków Amerykanów.

bDYHLsLC
KOMENTARZE
(119)
gość
11 lat temu
mama w d***e twoj koment lolku
gość
11 lat temu
Ameryka C cooooo ?
gość
11 lat temu
parodia i to tyle na ten temat
bDYHLsLD
gość
11 lat temu
Paris ma świetną sukienkę.
gość
11 lat temu
ktos wie jaka to firma tej torebki?
Najnowsze komentarze (119)
gość
11 lat temu
kocham jej powiekę.
gość
11 lat temu
I KASA NIE POMOGLA I TAK POSZLA SIEDZIEC HI HI
gość
11 lat temu
dlatego własnie musi mieć ochoroniarzy - znane osoby budzą zazdość i zawiść wielu półmózgów - skoro w ralnym świecie mają ochroniarzy tzn że potrzebują ich i w zakładzie karnym... i tyle
L
11 lat temu
co jak co, ale na policyjnym zdjęciu wyszła bardzo ładnie. nie wiedziałam wcześniej, że jej powieki mogą się rozszerzyć bardziej niż do tradycyjnej szparki :)
gość
11 lat temu
ona jest porazkowa. zamknac ja u wyrzucic klucz!
gość
11 lat temu
i*****a
gość
11 lat temu
Vipowskie traktowanie k****? To jest więzienie,a nie opera mydlana,ale czego można się spodziewać w takich porypanych czasach jak te ?! Jak nie chcą bójek ani kłótni to niech zamkną ją w jakiejś ciemnej klitce,żeby była odizolowana od reszty! Zresztą nie dziwne,że obawiają się takich rzeczy! Kto nie chciałby jej przypier*****! A jeśli można wiedzieć jaką dostanie tam celę? Z szampanem,dvd,plazmą i kompem?! Rany,zasłużyła to niech teraz ma! Dlaczego gwiazdy mają być lepiej traktowane?! To normalni ludzie tyle,że z kilkoma tysiącami w kieszeni,a czasem w ogóle niepoprawni,chamscy itd!
gość
11 lat temu
pfff ,. h ahahah
bDYHLsLv
gość
11 lat temu
ten koemntarz wyżej to napisałą mela
gość
11 lat temu
ale zniej ziuta omg w ogóle żal!!!
JaOla
11 lat temu
A spodziewaliście się, że będzie inaczej ? Jeśli tak to jesteście naiwni
Agatka !!!
11 lat temu
Jest podzial biedni i bogaci...
gość
11 lat temu
o to sie pisze a nie oto i****a pisal artykul!!!
gość
11 lat temu
heheheee
...
Następna strona
bDYHLsLX