Trwa ładowanie...
Przejdź na

Candy Girl wygląda... normalnie!

755
Podziel się

Koniec "polskiej Lady GaGi"?

Candy Girl wygląda... normalnie!
bDISKxHF

To wyjątkowo miła odmiana, zobaczyć Basię Hetmańską, zwaną przez siebie samą Candy Girl, w jakimś normalnym, nie przerysowanym stroju. Piosenkarka zdążyła nas już przyzwyczaić do nietrafionych, a ostatnio katastrofalnych wręcz kreacji. Dlatego tym bardziej zaskoczyła nas stylizacja, którą wybrała na prezentację jesiennej ramówki MTV.

Oczywiście nie jest to jakiś modowy szczyt - ale dżinsy, biała koszulka i nieco bardziej wymyślna kurteczka pasują jej zdecydowanie bardziej, niż nieudane "inspiracje" zza oceanu.

bDISKxHH
bDISKxHN
bDISKxIi
KOMENTARZE
(755)
gość
7 lat temu
To jest Villa na drzewie
kris
9 lat temu
bardzo piękna
Lukrecja pisz...
9 lat temu
Lukrecja pisze:Jacku, błędy w Twojej wypowiedzi wzięły się stąd, że kopuijąc z naszego firmowego podręcznika PR nie zwrf3ciłeś uwagi na użycie właściwej formy. Ale dobrze ci idzie, nie przejmuj się, dostaniesz premię.Z pozdrowieniami od martwych myszek,- Lukrecja Borgia, starszy specjalista ds wizerunku w Monsanto.
bDISKxIj
To co Pan pis...
9 lat temu
To co Pan pisze jest moim zdaniem na granciy nawoływania do popełnienia przestępstwa. Choć nie jestem prawnikiem więc się arbitralnie nie mam zamiaru wypowiadać. Bardziej niż prawnikiem Pan nie jest fizykiem, nie można nawoływać do popełnienia czegoś w przeszłości ani do przestępstwa, ani do nie przestępstwa, ani do czegokolwiek, bo przeszłości nie ma. To, co było, minęło i już nigdy nie wrf3ci. Zrobienie wszystkiego, co w mocy wszystkich obywateli razem i każdego z osobna, aby historia nie zatoczyła koła, a polska państwowość nie zaniknęła po raz kolejny miało sens tak długo dopf3ki Lech Kaczyński nie oddał Polski prusactwu.Oddanie Polski prusactwu jest zbrodnią stanu.
NKyXaw , [url...
9 lat temu
NKyXaw , [url= [link=
T4xL0B czrxk...
9 lat temu
T4xL0B <a href="
hmqUJq , [url...
9 lat temu
hmqUJq , [url= [link=
Jak to jest, ...
9 lat temu
Jak to jest, że słyszy się ciągle o tych panach w gacinturarh, ktf3rzy za PRL wygrzewali stołki ministerstw, i ktf3rzy teraz uczstniczą/uczestniczyli w życiu politycznym, a nic nie słychać o tych wszystkich ktf3rzy z zakasanymi rękawami łamali kości i ludzi w piwnicach ? Dla mnie osobiście ważniejsze wydaje się ukaranie tych drugich. Ich i ich mocodawcf3w.ps: Rysunek przy notce to mistrzostwo.pozdrawiam
nie ktf3rzy z...
9 lat temu
nie ktf3rzy z nich trzymali dowf3d osoisbty pierwszy raz w życiu i pierwszy raz podejmowali odpowiedzialną decyzje,oddając swf3j głos na ludzi ,ktorych obdarzyli wielkim zaufaniem.Czy dziś ci ludzie ich zawiedli?Czy dziś pożyczyli by im 100 zl ufając ,że im oddadzą.Każdy będzie musiał sobie w wkrf3tce odpowiedzieć na to pytanie.Muszą się zastanowić czy zrobili dobrze czy źle, w kontekście już pełniejszej wiedzy ,ze Oni też będą dziadkami i babciami.
Miałem lat sz...
9 lat temu
Miałem lat szesnaście gdy prycezztałem u Hansa Selye'go:"[...] Dla mnie osobiście, najbardziej uderzającą cechą błędf3w, popełnianych nawet przez największych naukowcf3w, jest ich NAIWNOŚĆ. Wydaje się niemal nieprawdopodobne, że ci wielce uzdolnieni, wybitni myśliciele mogą popełniać tak elementarne błędy. Oceniając retrospektywnie, kiedy błąd jest wytłumaczony, nawet najbardziej prymitywny umysł może go rozpoznać.".Dziś mam lat trochę więcej. Wiem, że pułapka NAIWNOŚCI w rf3wnym stopniu dotyka MŁODYCH i STARYCH... Nie jest to "takie złe" bo potrafimy też WIERZYĆ ("naiwnie" - Andrzej Budzyk), że ŻYCIE MOŻE BYĆ LEPSZE.Hans Selye (guru od stresu - A.B.) wielokrotnie "startował" do Nagrody Nobla! Wierzył i był "naiwny"? Nigdy nie został wybrany! (zmarł w 1982 - A.B.).
CoQRWK eyoxo...
9 lat temu
CoQRWK <a href="
Beato, z wiel...
9 lat temu
Beato, z wielką radością przeczytałam Twf3j wpis i z taką samą będę czytać następne.Ten przykład, ktf3ry dobrałaś z pdrmeeytacją jest dowodem na to, że warto marzyć i urzeczywistniać swoje marzenia. Osobiście jestem takowym przykładem, że nie ważne ile ma się lat a pasja i chęć rozwoju doprowadza do spełniania marzeń. Tobie Beato osobiście dużo zawdzięczam i spotkanie Ciebie zaliczam do miłych w moim życiu wydarzeń.Oceniamy po wyglądzie i często odrzucamy najwspanialszych ludzi jakich było dane nam poznać. Warto patrzeć o wiele głębiej niż powierzchowność, ktf3rą można zmienić i pokolorować, zakrywając prawdziwe oblicze. Owszem jest jeszcze i zaleta takiej zmiany, ktf3ra zmienia całe życie. Poprzez zmianę wyglądu, możemy zmienić nastawienie do siebie. Bajka brzydkie kaczątko może służyć za przykład.
gość
10 lat temu
masz racje.
bDISKxIb
gość
10 lat temu
zal mi dawia debickiego i candy girl oboje pisze koment.;] zal.
...
Następna strona
bDISKxID