Perepeczko chwali sie wakacjami...

212 reakcji
0
0
212
Podziel się

"Jak ogólnie wiadomo uwielbiam jeść."

Perepeczko chwali sie wakacjami...

To się nazywa klasa. Agnieszka Fitkau-Perepeczko wróciła właśnie z Singapuru i natychmiast pognała do redakcji Faktu, żeby opowiedzieć o swoich wrażeniach i udostępnić prywatne zdjęcia z wycieczki.

Moje wakacje w Singapurze to bajka tysiąca i jednej nocy. Począwszy od absolutnie zapierających dech miejsc: cudownych świątyń, kolorowych ulic i dzikiej wprost czystości - opowiada Perepeczko. Przyjaciele organizowali mi coraz to nowe atrakcje z których cieszyłam się jak dziecko, bo jak ogólnie wiadomo uwielbiam jeść, zwiedzać i poznawać coraz to nowych ludzi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. Dania były podawane na tacy wraz z egzotycznymi owocami, których nie ma nawet w Australii.

No ale niestety po tej bajkowej podróży musiała wrócic do smutnej rzeczywistości, w której nadal nie ma dla niej miejsca w _**M jak miłość**_. A wycieczka do Azji to trochę za mało żeby liczyć na serię artykułów w tabloidach.

Zastanawiające, że tak zależy jej o tym, żebyśmy o niej pamiętali. Może już czas dać sobie spokój?

212
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(212)
gość
9 lat temu
...łokropne..
gość
9 lat temu
czepiasz się pudel. zazdrość cię ogarnęła. babka ma energię, czas i fundusz to żyje.
gość
9 lat temu
U nas kobieta po 50-tce to otyła baba z trwałą na głowie i w garsonce. Dobrze, że niektóre starsze panie zrywają z tym wizerunkiem. Chociaż Pani Agnieszka mogłaby od czasu do czasu założyć biustonosz.
gość
9 lat temu
a co ona ma robic, jest samotna, bez rodziny, bez dzieci....to cena jaka zaplacila za swoje zycie. tak koncza ludzie gdy sa sami bo kariera byla w zyciu najwzniejsza. po prostu przegrani
gość
9 lat temu
Ja też kocham jeść.....!!!!
Najnowsze komentarze (212)
mont blanc pe...
5 lata temu
Hey, a number of dude titled Blumenthal has now put your current infographic along with posted the item in the weblog! My partner and i can't say for sure in the event he / she received admission not really, consequently only moving the idea down. Here is his / her url: [url= blanc pens[/url]
louboutin fem...
5 lata temu
This kind of application at this point accidents each time I actually aim to acccess it considering that the very last revise! I will no longer easy access many vital pics. Make sure you tell me ways to to m**d this kind of! My spouse and i find it difficult to reduce these types of photos! louboutin femme
doudoune monc...
5 lata temu
Great work Donald. So very much more fairly images and also arrows with this just one. Mainly aiming immediately at Spots. This can be planning to seem great on my web page along with a big Nice emblem upon it. Only kidding around.: -) doudoune moncler femme pas cher
gość
9 lat temu
ale te zdjęcia są paskudne!!!
gość
9 lat temu
Mam 30 lat,ale bardzo bym chciala ,kiedy bede miala jej lata miec tyle energii.Pewnie fajnie by sie z nia gadalo,widac,ze jest gawedziara a co najwazniejsze to ilu dzis mamy ludzi bez przerwy usmiechnietych?........niewielu i chocby wlasnie za to ja lubie.
gość
9 lat temu
zalosna jestes ty bo masz rozumek ameby
gość
9 lat temu
nie nazywaj tak swojej mamusi to nie ladnie
gość
9 lat temu
nie popisuj sie swoim prymitywnym swiatopogladem
gość
9 lat temu
ty p******u!stara rura a może stary pierdziel to jesteś ty,pani Perepeczko to zjawiskowo piękna kobieta,zazdrość wychodzi ci m******o z wszystkich śmierdzących otworów twojego cielska,twu!
gość
9 lat temu
Powinna być w serialu M jak miłość. Wnosiła energię i urozmaicenie w wiejskim krajobrazie. Naprawdę jej brakuje. Film z Panią Perepeczko nie był taki nudny i monotonny.Dlaczego pokazuje się tylko starszych ludzi bez polotu i wyobrazni.
gość
9 lat temu
Iwielbiam p. Agnieszke. Ilona łepkowska jaka jest brrrr.... kazdy widzi. Usunęla z serialu p. Agnieszke z zawisci i zazdrosci,. Czy lepkowska nalezy do pisu bo to wiele wyjasnialo.
`nka
9 lat temu
Jak ona wygląda????????????????????????????? Kim ona jest?
wierzacy
9 lat temu
posprzedawala na all..o wszystko po Marku,pod pretekstem pomocy biednym,to teraz rozbija sie po Singapurach - od razu wiedzialem,ze tak bedzie - jej nick to : A_Perepeczko
gość
9 lat temu
hdc fjgk gklv,fc k,glx ofp'oesa ogarniasz perepreczko????????????????????????//
...
Następna strona