Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maserak nienawidzi Klimenta!

452
Podziel się

"Śmiał się z niego, to było niesmaczne." Poszło im o ... Edytę Górniak.

Maserak nienawidzi Klimenta!
bDZuiCKt

Poszło im o ... Edytę Górniak. Oczywiście nie chodzi o jej przymioty charakteru, ale o to, że jest niekwestionowaną faworytką 12. edycji. Rafała bardzo zdenerwowała wiadomość, że on, dwukrotny zdpobywca Kryształowej Kuli nie dostanie do pary osoby o największych szansach na zwycięstwo. A przynajmniej na dotrwanie do ostatniego odcinka. Nie tylko przyjął to jako afront, ale także zaczął dokuczać Janowi Klimentowi, który trenuje z Edytą.

_**Robi mu złośliwe uwagi, w towarzystwie krytykuje, czepiając się jego akcentu, śmiał się z różnych niezręczności**_ - mówi w rozmowie z tygodnikiem Na żywo pracownik produkcji show. To było niesmaczne.

Słynący z cierpliwości Kliment nie reagował na zaczepki Rafała, czym jeszcze bardziej zyskał w oczach już i tak lubiącej go ekipy TzG. Maseraka natomiast wszyscy mają już powoli dość. Najwyraźniej ostatnie sukcesy źle wpłynęły na jego charakter.

bDZuiCKv

Tak to już jest, że z sukcesem często trudniej sobie poradzić niż z porażką. Zastanawiamy się tylko, dlaczego Maserak uznał, że jest już taką gwiazdą. Myślicie, że za kilka lat ktoś będzie o nim pamiętał?

bDZuiCKW
KOMENTARZE
(452)
gość
11 lat temu
Kliment jest fantastyczny! Dowcipny, miły, wyrozumiały. Po prostu CIACHO!!!!
gość
11 lat temu
Maserak do domu
gość
11 lat temu
Edzia nie wygra TzG, dlatyego że wcześniej zrezygnuje z powodu np. kontuzji.. WSPOMNICIE MOJE SŁOWA!!!!!! !!!!!! !!!!!! !! ! ! Pamiętajcie! Powiedziałąm to pierwsza!!
bDZuiCKX
gość
11 lat temu
Maserak już jest nudny, moim zdaniem nie słusznie wygrał poprzednią Edycje, ja dałabym zwycięstwo Glince.. ale cż, Serial "Brzydula" zrobił szoł.. (na pewno nie na mnie) i dlatego wybrała.. Tu się liczą głosy ludzi, nawet jak kto nie bardzo umie tańczyć tak jak Katarzyna Glinka i tak zajdzie daleko... :)
gość
11 lat temu
he,he.. ,a ja myslę, że większośc Polaków smieje się z ograniczonego Maseraka. Natomiast Janka ludzkość uwielbia
Najnowsze komentarze (452)
gość
11 lat temu
Maserak ty smieciu jak możesz..
gość
11 lat temu
Maserak-kariera przez lozko!! jakby nie popychal Foremniakowej nikt by na niego nie zwrocil uwagi .. ani to ladne ani madre....
gość
11 lat temu
Tak to bywa z burakami, a niestety Maserak nim jest.
gość
11 lat temu
MAserak to najwiekszy cham jakiego kiedykolwiek widziałam . Uwaza sie za niewiadomo jaką gwiazde. Trzeba umiec przegrywac ..
gość
11 lat temu
Maserak pusty do potegi!!! kto slyszal zeby cos madrego powiedzial???? on"ino" tancowac umie i kobity calowac!
gość
11 lat temu
Niektórym po sukcesach przewraca się w głowie - niestety Maserak do nich należy. Trudno wymagać do niego zastanowienia nad życiem skoro mózg ma w nogach ...
gość
11 lat temu
takim zachowaniem utwierdza wszystkich, że jest totalnie beznadziejny. Brawo!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Newsy z życia tancerzy, rewelacja.
bDZuiCKP
gość
11 lat temu
bo ten maserak to nnibyyy taki wielki machoo !! lepszy jest kliment
Maniaa
11 lat temu
Ja bardziej lubie Maseraka niż Klimentaa . ! Chcoiaż teraz to sie zachowal bezczelnie : / nie wiedziałąm że taki jest . :d
gość
11 lat temu
maserak to burak pierwszej wody ten kolo nie potrafi złożyć sensownego zdania ,swoją drogą Foremniak wiążąc się z nim wystawiła sobie ładną laurkę BRAWO
gość
11 lat temu
Edzia ;**
gość
11 lat temu
Maserak to żałosny p****t.
gość
11 lat temu
MASERAK TO BURAK I P*****T. Bardzo się cieszę że odpadł. Do pięt nie dorasta Jankowi. Mam nadzieję że go już nigdy nie zobaczę w TVN.
...
Następna strona
bDZuiCLr