Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka Michaela: "Bał się, że chcą go zabić"

139
Podziel się

"Ludzie chcieli się go pozbyć za plotki o molestowaniu dzieci."

Matka Michaela: "Bał się, że chcą go zabić"
bDgxvzCJ

Mimo że od śmierci Michaela Jacksona minął już ponad rok, nadal nie cichną spekulacje na temat jej przyczyn. Powtarzana kilkukrotnie sekcja zwłok wykazała co prawda, że piosenkarz umarł przez śmiertlene zmieszanie bardzo silnych leków znieczulających, takich jak propofol oraz nieprawidłową i nieskuteczną reanimację, ale zarówno jego fani, jak i rodzina, wciąż doszukują się tam "drugiego dna".

Szokującego wywiadu udzieliła właśnie Matka Jacko, Katherine. Wyznaje w nim, że jej syn bał się ataków ze stron ludzi, którzy uwierzyli w oskarżenia o molestowaniu dzieci. Przypomnijmy, że Jackson ostatecznie nigdy nie został skazany (raz na początku lat 90-tych, drugi raz w 2003 roku), lecz do samej śmierci posądzano go o przestępstwa wobec nieletnich.

Powtarzał mi wiele razy, że wiedział, iż byli na świecie ludzie, którzy chcieli się go pozbyć za plotki o molestowaniu dzieci - mówi matka Michaela. Bał się, że chcą go zabić. On oczywiście wiedział, że były to kłamstwa. Pierwsze z tych dzieci przyznało się, że składało fałszywe zeznania. To były jedynie wredne działania chciwych ludzi, nastawionych na zysk.

bDgxvzCL

Zapytana o udział Conrada Murraya, lekarza, który podał Jacksonowi śmiertelną dawkę leku, a później nie potrafił odpowiednio przeprowadzić reanimacji, odpowiada:

Tej śmierci można było zapobiec. Zatrudniono go, aby pilnował mojego syna, dbał o jego i tak mocno nadwątlone zdrowie. A on okazał się skrajnie niedbały i niekompetentny! - mówi ze stanowczością Katherine i dodaje: Gdybym mogła chociaż jeszcze raz porozmawiać z moim synem, to zapytałabym przede wszystkim o to, co tak naprawdę się stało.

bDgxvzDm
KOMENTARZE
(139)
gość
10 lat temu
Biedny
gość
10 lat temu
pedi
gość
10 lat temu
WISBECH CZYTA pUDELKA:)
bDgxvzDn
gość
10 lat temu
No cóż Michale miał smutne życie, mimo wielu sukcesów.
gość
10 lat temu
zapytałaby Go co się tak naprawdę stało? ale przecież nic się nie stało, przecież On nic złego nie zrobił!!! te głupie plotki, te hieny cmentarne, to wszystko to jakieś totalne bzdury w które nikt kto ma IQ powyżej 10 nie uwierzył!!!
Najnowsze komentarze (139)
gość
10 lat temu
Ten cały M.Jacson, byl tak żałosny, że aż ludzkie pojęcie to przechodzi. Widać to doskonale na zdjęciu. Stara matka, trzyma pod ramię dojrzałego wiekowo syna. Nie on ją.Ta kobieta jest bardziej męska od tego jej syna
gość
10 lat temu
10:40 [19-09-2010] odpowiedz zgłoś link gość Ten cały M.Jacson, byl tak żałosny, że aż ludzkie pojęcie to przechodzi. Widać to doskonale na zdjęciu. Stara matka, trzyma pod ramię dojrzałego wiekowo syna. Nie on ją.Ta kobieta jest bardziej męska od tego jej syna nie rozumiem takich ludzi jak ty ! jak masz cos do MJ'a to zachowaj to dla siebie jak ci cos nie pasuje i Go nie lubisz (bo rozumiem nie wszyscy mogą Go lubić nic do tego nie mam kazdy ma inny gust okey) ale po co takie zbędne komentarze ?! po co wchodzisz na takie fora zwizane z nim jak go nie lubissz k**wa !!!!!
gość
10 lat temu
" Ten cały M.Jacson, byl tak żałosny, że aż ludzkie pojęcie to przechodzi. Widać to doskonale na zdjęciu. Stara matka, trzyma pod ramię dojrzałego wiekowo syna. Nie on ją.Ta kobieta jest bardziej męska od tego jej syna " Ty co to napisałeś. odwal się od Mike.! co ty sobie myślisz ? naprawdę żąl mi ciebie pojebie ty jesteś żałosny !!! ; /
gość
10 lat temu
Matka na pewno nadopiekuńcza skoro tak go chroniła.
gość
10 lat temu
ty debilu, co ty w ogole gadasz,,, żal...
gość
10 lat temu
Był jaki był. Nie nam to osądzać! Nigdy się nie dowiemy całej prawdy nikt nie jest idealny ale to co stworzył nie da się opisać w słowach! Jego muzyka przetrwa bardzo długo ! ;]
gość
10 lat temu
Moj Mike.. ;( ;*********************
gość
10 lat temu
właśnie,Jackson-nie Jacko -.- ciekawe ile razy jeszcze trzeba będzie to powtarzać
bDgxvzDf
gość
10 lat temu
; ((
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
Michael, kochamy Cię i zawsze tak będzie.
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
biedny, Kochany Michael...
gość
10 lat temu
P****y się na paradach równości liżą a to był wielki artysta miał dwie żony i dzieci to jaki p***ł kretynie
...
Następna strona
bDgxvzDH