Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żuławski chce odrzucenia pozwu Rosati!

137
Podziel się

"O pannie Rosati nie ma ani słowa w tej książce" - zapewniają prawnicy.

Żuławski chce odrzucenia pozwu Rosati!
bDYPnuAB

Właśnie rozpoczął się proces, który Weronika Rosati wytoczyła Andrzejowi Żuławskiemu. Autor sławnego Nocnika, w którym postać Esterki jest ponoć silnie inspirowana życiem gwiazdy, chce, by sąd odrzucił pozew. Twierdzi, że Rosati nie ma żadnych dowodów, jakoby to ją opisywał w książce, jako dziewczynę, w którą "spuszczają się hollywoodzkie chuje".

O pannie Rosati nie ma ani słowa w tej książce. Panna Rosati mogłaby być powódką tylko wtedy, gdyby to był dzieło dokumentalne, gdzie występowałaby pod swoim nazwiskiem - argumentował pełnomocnik wydawcy książki mec. Jerzy Naumann.

Esterka nie jest powódką, a pani Rosati może nią być w tej sprawie. Pełnomocnicy pozwanych to jedyne osoby, które twierdzą, że Esterka to nie pani Rosati – ripostował Maciej Lach, pełnomocnik aktorki.

bDYPnuAD

Trochę to zaskakujące, że Weronika postanowiła udowodnić, że to właśnie ona jest Esterką. Myślicie, że dobrze to sobie przemyślała? Co może jeszcze wyniknąć z tego sporu?

W piątek sąd podejmie decyzję, czy odrzuci pozew. Oznaczałoby to koniec sprawy i wznowienie druku Nocnika, który jako jedna z nielicznych obecnie "ksiąg zakazanych" zrobił sobie doskonałą reklamę. Jak na razie najwięcej na tej aferze ugrały osoby, które zdążyły zaopatrzyć się w książkę. Teraz sprzedają ją na aukcjach internetowych z ogromnym zyskiem.

bDYPnuBe
KOMENTARZE
(137)
gość
11 lat temu
beznadzieja
gość
11 lat temu
pudel gdzie do **** moje komenty ?
gość
11 lat temu
jak będzie dostępna to kupię tę książkę :) Rosati jest troszkę upośledzona skoro pozwała go nie mając dowodów- ot i fakt.
bDYPnuBf
gość
11 lat temu
tepaczka!
ja
11 lat temu
Weronika jest przepiękna! Najbardziej rasowa aktorka polskiego kina. Wróżę jej wielką karierę.
Najnowsze komentarze (137)
gość
11 lat temu
ironista
gość
11 lat temu
po co sie z ta rodzina przyjazniles jak tak nimi gardzisz???
gość
11 lat temu
pewnie sam chcialby sie spuscic... ch*j pieprz*ony
gość
11 lat temu
On liczy na szum wokół swojej osoby i bycie na świeczniku, ona zrobi wszystko, aby na ten świecznik wejść nawet za cenę cnoty.
gość
11 lat temu
G***i staruch seksualnie bezużyteczny....
gość
11 lat temu
Tak pani Rosati ma miec klaSE I DAC SIE OBRZUCAC OBELGAMI A ODRZUCONY WIEKOWY DONZUAN MOZE SIE MSCIC I OPISYWAC TO I JESZCZE LUDZIE POWINNI TO PODZIWIAC
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
Nie odwracajcie kota ogonem tyle mowil o tym ze to ona a teraz sie broni i klamie Dobrze dziewczyna robi
bDYPnuAX
gość
11 lat temu
obrzydliwa jest ta Rosati wiecej facetów miała niż rozumu w głowie to dziewuszysko oprócz włażenia staremu do łóżka nic nie potrafi
gość
11 lat temu
STARY WULGARNY BUC. I STARA MALENKA BEZ HAMULCOW.
gość
11 lat temu
a co chłam.. Szczebrzeszyn pozdrawia:)
gość
11 lat temu
A kto z Was wypowiadających się tak ostro o mistrzu Żuławskim czytał tę książkę ( przyp. "Nocnik"). Esterka, choć jej wątek przewija się przez całą książkę z różnym natężeniem, nie jest, zapewniam Was, jej sensem. Książka ma zupełnie inne przesłanie i naprawdę warto ją przeczytać zupełnie z innych powodów niż postać Esterki. Gdyby panna Rosati miała klasę i godność ( o którą jej tak chodzi) na pewno nie starałaby niczego udawadniac w sądzie, a już na pewno faktu, że jest pierwowzorem Esterki. No cóż ... wnioski nasuwaja się same.
gość
11 lat temu
Oddalenia pozwu, a nie odrzucenia!!! Pudelku wypowiadaj się precyzyjnie:)
gość
11 lat temu
Dawać mi ją !!! Będzie stukana !!! ... i to fest ...
...
Następna strona
bDYPnuBz