Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Lepiej, żeby nie bawiła się w psychoanalityka!"

761
Podziel się:

Wojna między Olejnik i Lisem.

"Lepiej, żeby nie bawiła się w psychoanalityka!"
bEDzqoRh

Po publikacji informacji o rzekomym telefonie posła Deputy z pokładu samolotu wiozącego Lecha Kaczyńskiego do Smoleńska rozgorzała medialna wojna między dwójką dziennikarzy. Prowadząca Kropkę nad i wyraziła także dezaprobatę w sprawie ujawniania we Wproście (którego Lis jest naczelnym) szczegółów śledztwa – zeznań bliskich ofiar. Ujawnianie nie potwierdzonych danych ostro skrytykowała w Gazecie Wyborczej. Tomasz natychmiast odpowiedział koleżance z branży w rozmowie z Tok FM.

Olejnik uznała, że publikacja zeznań wdów po oficerach, którzy zginęli w katastrofie, to przekroczenie granicy dobrego smaku. Dziennikarka zaatakowała gazety Wprost oraz Nasz Dziennik:

Może naprawdę warto się zastanowić i pomyśleć, że wdowy, ojcowie, mężowie, bracia, siostry ofiar katastrofy są od siedmiu miesięcy w żałobie. Może warto tę żałobę uszanować. Każdy z nas może być kiedyś w podobnej sytuacji.

bEDzqoRj

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedz Tomasza Lisa, który nie szczędzi jej złośliwości:

Nie jestem w stanie "polemizować" z empatią Moniki Olejnik, którą w pełnej krasie wyjawiła po 10 kwietnia na ekranach telewizorów. Po czym dodał:

Lepiej, żeby redaktor Olejnik jednak nie bawiła się w psychoanalityka i nie konsultując się z pacjentem nie mówiła, czy się zastanawiali, czy się nie zastanawiali, czy myśleli, czy nie myśleli, czy współczuli, czy nie współczuli, ponieważ nad opublikowaniem informacji X, Y i Z toczyła się bardzo długa dyskusja i zapewniam, że całej serii drastycznych informacji nie opublikowaliśmy. Właśnie dlatego, że uważaliśmy, że ze względu na wrażliwość krewnych zmarłych, informacje te nie powinny być opublikowane.

Po czyjej stronie jesteście? Uważacie, że Lis naprawdę przesadził?

bEDzqoRp
bEDzqoRK
KOMENTARZE
(761)
gość
11 lat temu
a ja nie cierpie lisa jeszcze z programu co z tą polską prezenterzyna gorsze wniosku i mniez związane z tematem wyciągał niż w rozmowach w toku jakby co nie jestem pisowcem. Poprostu Lis to taki se ot karierowicz.
gość
11 lat temu
g****a Olejnik
gość
11 lat temu
już się jej w głowie przewraca, madrala od 7 boleści!!!!! żałosna jest
bEDzqoRL
gość
11 lat temu
Posła Deptuły złamasie
gość
11 lat temu
jestem po stronie pani Stokrotki ;)
Najnowsze komentarze (761)
gość
11 lat temu
OLEJNIK TO CHAMOWATE B****O BEZ DZIENNIKARSKIEJ KLASY I KINDERSZTUBY, KTORA NIEZMIERNIE SKUPIONA JEST NA SWOIM (PODSTARZALYM JUZ MOCNO) WYGLADZIE. PRZEISTACZA SIE POWOLI W TANIA SZOWMENK-E RODEM Z TABLOIDOW, WIEC NIECH NIE WYSPIEWUJE TANICH POEZJI NA TEMAT PRAWA DO PRYWATNOSCI.
R.Milej
11 lat temu
Masz w pełni rację. Choć Lis, mimo niewątpliwej inteligencji i erudycji posiada kilka wad.
gość
11 lat temu
Panie Lis nie jest pan godzien pięt Monisi całowac, buc jestes i tyle
Benigna.bloog...
11 lat temu
Przyganiał kocioł garnkowi. Olejnik to du.a a nie dziennikarz. Jest nierzetelna, przekręca fakty i wchodzi w d. bez wazeliny ludziom z PO.
gość
11 lat temu
za Olejnik!!
Olejnik wiece...
11 lat temu
Lis jest kompletnie pod pantoflem pewnych ludzi w stacji i mowi i robi co mu kaza, Olejnik mam nadzieje jest bardziej niezalezna osoba chociaz pewnie ciezko tak na 100% taka byc w telewizji - P.Olejnik popieram
gość
11 lat temu
lis ma jak zawsze rację
Lelamela
11 lat temu
Przecież ona i on to dwie strony tego samego medalu! :-P
bEDzqoRD
gość
11 lat temu
jacy oni dobroduszni...
gość
11 lat temu
Oboje są nic nie warci.
talar
11 lat temu
lis olejnik to pseldo dziennikarze
gość
11 lat temu
lis to p****t, ktrz ma sie ya cos
gość
11 lat temu
czy lis nosi bródne gacie?
gość
11 lat temu
Monika Górą a lis pójdzie wreszcie do dentysty i psychiatry
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDzqoSw
bEDzqoSx
bEDzqoSy
bEDzqoSz
bEDzqoSA
bEDzqoSf