Trwa ładowanie...
Przejdź na

GÓRNIAK ODPADŁA!

2094
Podziel się:

Edzia płacze, Kliment płacze... "To jest dla mnie nagroda za całe życie!"

GÓRNIAK ODPADŁA!
bECQLDuJ

Tego nie spodziewał się chyba nikt - Edyta Górniak, niezależnie od sympatii, ocen jury i SMS-ów widzów od samego początku typowana była - jeżeli nie na zwyciężczynię, to na murowaną kandydatkę do finału 12. edycji _**Tańca z gwiazdami**_. Tymczasem jednak nie weźmie udziału w rywalizacji o Kryształową Kulę.

Edzia i Jan Kliment wykonali dzisiaj dwa tańce: cha-chę i tango argentino, ocenione najwyżej spośród wszystkich uczestników. Piotr Galiński komplementował piosenkarkę tak bardzo, że ta aż się popłakała. W filmiku z przygotowań mówiła przejęta:

Już nie myślę o tym, aby rozliczać się z przeszłością, nie mam potrzeby zamykania jakiegoś rozdziału, czuję się rozliczona z pewnych rzeczy, przez które nie mogłam iść dalej. Po tym tańcu mogę nagrać taką płytę, na jaką moi fani czekają.

bECQLDuL

Zapewne miało to być medialne podanie ręki byłemu mężowi, zachęcające do wysyłania SMS-ów, których Edzi z odcinka na odcinek zaczynało coraz bardziej brakować. Cząstkowe wyniki głosowania, prezentowane w programie kilkukrotnie pokazywały, że najbardziej podobają się Monika Pyrek i Paweł Staliński (mniej więcej po 40% głosów każde), podczas gdy Górniak w najlepszym momencie mogła liczyć jedynie na 20%.

Co ciekawe, po zsumowaniu głosów widzów i ocen jury, do finału jako pierwszy dostał się Staliński. Zarówno on, jak i Iza Janachowska byli zaskoczeni takim wynikiem, przez chwilę chyba nie docierało do nich, co tak naprawdę się wydarzyło. Chwilę później Gąsowski ogłosił, że trzecie miejsce zajęła Edzia z Klimentem, a tym samym drugą finałową parą jest Monika Pyrek i kontuzjowany Robert Rowiński, dziś zastąpiony przez przystojnego Krzysztofa Hulboja. A później TVN spłynął łzami...

Jestem tak szczęśliwa, że dałam się namówić, to jest program, który otwiera tak nowy i taki niewyobrażalny etap w moim życiu! Dziękuję za te słowa jurorów, które padały, często moim zdaniem na wyrost, ale dziękuję, zachowam je w moim sercu i będę przypominać sobie na starość - mówiła przez łzy Edyta. _**Janku, ja nie wiem, co ja mam ci powiedzieć, ty zrobiłeś dla mnie tak wiele, to jest dla mnie nagroda za całe życie, za to co zrobiłam, i za to, że przetrwałam!**_ - dokończyła, prawie płacząc. Klimentowi łzy ciekły po policzkach: Ja wiem, jaki ty miałaś ból, że ty go przetrwałaś! Ja się nie spodziewałem, że odpadniemy... Co przeżyłem na treningach z tobą, to jest wielkie szczęście.

Cóż, wydawało się, że tak faworyzowanej divy z walki o najbardziej pożądane medialne trofeum nie jest w stanie wyeliminować nikt. Czyżby widzowie byli jednak uczuleni na karykaturalne emocje i telewizyjne łzy?

bECQLDuR
bECQLDvm
KOMENTARZE
(2094)
gość
11 lat temu
jaaaaaaaaaaaaaaaaa
gość
11 lat temu
I bardzo dobrze!!! Niech wraca do syna i szyje mu spodnie.. :P to kara za to,że go w podartych spodniach z łyżworolek nie zaprosiła na live :PP :))
gość
11 lat temu
I już nie przyjdzie do naszego bufetu na Wydziale Biologii... A może...
bECQLDvn
gość
11 lat temu
hehe Edzia ludzie nie kupuja twoich ckliwych wynurzen, infantylego glosu i zbotoksowanej twarzy. czas zejsc ze sceny, show must go on
gość
11 lat temu
nareszcie!!! hurra!!!
Najnowsze komentarze (2094)
gość
11 lat temu
Nowlaśnie - niestety. ;(
gość
11 lat temu
Jest jednak sprawiedliwość,cyganich ODPADŁA!!!!
gość
11 lat temu
w końcu odpadła, już dawno powinna była !!
gość
11 lat temu
pfff ŻYCIEE Kochani , życiee ! ;d hahahahaa
gość
11 lat temu
i bardzo dobrze
gość
11 lat temu
cóż trudno stało się Edzia najwidoczniej nie podobała się publiczności :) jak dla mnie dwujka finalistów zasługuje na ten finał. a Edzia ze swoim botoxem niech sie chowa tylko Janka szkoda
gość
11 lat temu
A JA WIEM JEDNO EDYTA TANCZYLA SUPER I NIE WAZNE JAKI MA CHARAKTER.......
gość
11 lat temu
Racja ;)
bECQLDvf
gość
11 lat temu
;D aż życie nabrało sensu xD JOKE ;)
dodzia czyli ...
11 lat temu
nie nawidze jej
dodzia czyli ...
11 lat temu
I DOBRZE ZE ODPADŁA!!!
gość
11 lat temu
Uwielbiam Cię Janek !
gość
11 lat temu
płaczą bo sianka nie będzie hahaha
gość
11 lat temu
Za wczesnie odpadła Patrycja, a jaką Edyta jest tancerką najlepiej widac na zdjęciu, na którym Kliment podnosi ją.Spójrzcie jak załosnie wygladają jej nogi, jakby miała przykurcz w kolanach.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECQLDvY
bECQLDvZ
bECQLDwa
bECQLDwb
bECQLDwc
bECQLDvH