Trwa ładowanie...
Przejdź na

Candy Girl: "Nie wyobrażam sobie seksu bez miłości!"

350
Podziel się:

Basia Hetmańska zdradza, co się dla niej liczy w łóżku...

Candy Girl: "Nie wyobrażam sobie seksu bez miłości!"
bEDzsoJh

O Barbarze Hetmańskiej, promującej się wytrwale jako "Candy Girl", piszemy głównie przy okazji jej nieudanych, przesadzonych i karykaturalnych kreacji. Podobnie jak Doda bardzo chce być "polską Lady GaGą", ale najwyraźniej nie może na ten cel poświęcić takich funduszy, jak Rabczewska.

Tym razem jednak Basia postanowiła podzielić się z narodem swoimi przemyśleniami. W rozmowie z Twoim Imperium ujawnia, że nie istnieje dla niej "seks bez miłości".

Nie wyobrażam sobie seksu bez miłości. Jest on dla mnie formą wyzwolenia, smakowania pasji oraz namiętności do drugiej osoby - opisuje. Dodaje również, jakich mężczyzn lubi: Uwielbiam kokietować, dlatego bardzo dobrze czuję się w ich towarzystwie. Najbardziej lubię dżentelmenów z szaleństwem w oczach.

bEDzsoJj

Jak myślicie, czy (podobno już były) facet "Candy", starszy od niej o 14 lat Tomek Lubert jest "dżentelmenem z szaleństwem w oczach"?

Szaleństwo od bólu by się znalazło.

bEDzsoJK
KOMENTARZE
(350)
gość
11 lat temu
candy girl pierwszy raz ładnie ubrana O.o
pfLair bpzlg...
9 lat temu
pfLair <a href="
gość
11 lat temu
Straszna jest ta dziewucha...ani glosu ani wygladu...ani gustu...co ona robi w show..biznesie??? -_-
bEDzsoJL
bynKxr , [url...
9 lat temu
bynKxr , [url= [link=
gość
11 lat temu
on wstrętny ona nie ma do powiedzenia NIC
Najnowsze komentarze (350)
kris
9 lat temu
CANDY to piękna kobieta a skoro on woli pamele to niewie co traci
KRIS
9 lat temu
CANDY JEST PIĘKNA SAM POPATRZ W LUSTRO
C1UCNi , [url...
9 lat temu
C1UCNi , [url= [link=
Amber, what I...
9 lat temu
Amber, what I remember is the smell of the cucubmers on the table ready for us to munch on when we arrived. I don't know if it is the vinegar smell or the cucumber that brings back that memory. I also remember the daily routine after school of eating ranch dressing and crackers and watching spider man. Nana took us all in and made me feel just as if I was her granddaughter also. Her small blessings added so much to life back then and I cherish the memories.
hq3kGZ wzsim...
9 lat temu
hq3kGZ <a href="
bynKxr , [url...
9 lat temu
bynKxr , [url= [link=
Po dłuższym w...
9 lat temu
Po dłuższym wyjeździe wracam. Wrzucam nową notkę ddkyeowaną Znajomemu. I zaraz pf3źniej, dziś i jutro, poodpowiadam w końcu tutaj. Przepraszam za tą wielką zwłokę.@tichyI Ciebie szczegf3lnie że w końcu nie wkleiłem tej zapowiadanej notki, przez ktf3rą były kłopoty, ale ona już zupełnie straciła rację bytu, nawiązywała do konkursu ktf3ry dawno się zakończył, poza tym był bardzo dziwaczna, długa i chyba niestety nudna. pozdrawiam
pfLair bpzlg...
9 lat temu
pfLair <a href="
bEDzsoJD
I get the sam...
9 lat temu
I get the same vibe every time I visit this area, Bill. Ashland and Jacksonville, Oregon are two places I hihgly recommend to anyone thinking of traveling out west. The people are friendly, the restaurant choices are fantastic and the landscape is breathtaking. You can check out their sites and . Jacksonville is know for its Britt Festival and Ashland for its Shakespeare Festival. Let me know if you are ever in our neck of the woods : )
grazyna - Prz...
9 lat temu
grazyna - Przed chwilą dostałam od Ciebie wiadomość i od razu zaglądnęłam na blog . Dla mnie to jest noiwamesite szybkość z jaką możemy się kontaktować , chociaż jesteśmy tak daleko od siebie . Cieszę się , że masz nowe urządzenie , ktf3re ułatwi Ci życie . Osoby takie , jak ja i moi znajomi jeszcze do tego nie dorośliśmy , ale jak zobaczę jakie to ma zalety , to kto wie ? . może sobie też kupię i wnuczek nauczy mnie wszystkiego
doomsko
11 lat temu
nie wiedziałam, że Lubert to były facet Candy ;d
gość
11 lat temu
lubert to p***c i wygląda jak m***l więc o co chodzi?
gość
11 lat temu
ale ryj,,,na sztos z nią!
gość
11 lat temu
jak tacy szpetni ludzie znaleźli dla siebie miejsce w szołbiznesie?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDzsoKw
bEDzsoKx
bEDzsoKy
bEDzsoKz
bEDzsoKA
bEDzsoKf