Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika pozwie Agenta Tomka?!

226
Podziel się

Jak będzie się bronić? Na razie milczy...

Weronika pozwie Agenta Tomka?!
bDgOTBFh

Publikacja wspomnień Agenta Tomka sporo namieszała w życiu Weroniki Marczuk. Po aferze z CBA była żona Cezarego Pazury zniknęła z show-biznesu. Chciała odczekać aż skandal ucichnie i powrócić wraz z publikacją swojej wersji historii. Plan pokrzyżowało jednak ukazanie się książki Agent Tomek. Spowiedź, która pokazuje ją i jej życie prywatne w bardzo niekorzystnym świetle.

Z książki dowiedzieliśmy się między innymi, że Weronika żaliła się Tomkowi na swojego "nieogarniętego" partnera - tego samego, którego w mediach nazywała "mężczyzną swojego życia". Pretensje Marczuk, że Maciej Gołyźniak za mało zarabia i nie stać go, żeby wyjechać z nią na drogie wakacje, doprowadziły najprawdopodobniej do rozpadu ich związku (zobacz: Zostawił ją za to, co powiedziała agentowi?).

Jest też wiele poważniejszych oskarżeń. Przypomnijmy:

bDgOTBFj

Na razie nie mogę tego komentować – powiedział Party adwokat Weroniki, Mikołaj Pietrzak. Ale niewykluczone, że sprawa znajdzie finał w sądzie.

Póki co Weronika milczy. Może to też jest dobry sposób?

bDgOTBFp
bDgOTBFK
KOMENTARZE
(226)
gość
10 lat temu
NIe daj się Weroniko.
gość
10 lat temu
Nie ma z nim szans w sądzie. On ma niepodważalne dowody a pozywając go weronica tylko się ośmieszy.
gość
10 lat temu
tej motaczce juz dziekujemy koniec imprezki
bDgOTBFL
gość
10 lat temu
Agent Tomek zasługuje na pomnik pokazał całą prawde o naszych salonach.
gość
10 lat temu
Ot durny narodzie przestepca szuka wsparcia i je uzyskuje a ten co to ujawnil najpierw wytropil pewno pojdzie siedziec w imieniu nas wszystkich bo sie face tomka nie podoba a tej lapowkary i tak ludzie opamietajcie sie nie dajcie sobie wmowic gruszek na wierzbie tak jak tv i inne media wam podaja
Najnowsze komentarze (226)
gość
10 lat temu
A dlaczego TVN tak promuje t ę ukraińską panienkę?WSTYD!!!
gość
10 lat temu
Wercia wracaj na Ukrainę czym prędzej wystarczająco się u nas nachapałaś ukraińska striptizerko!!!
gość
10 lat temu
zero ambicji , damę zrobił z niej Pazura
gość
10 lat temu
jak młody, bogaty, przedsiebiorczy facet obsypuje komplementami kobiete to moze jej sie w głowie przewrócić, to było podłe zagranie wobec kobiet
Wstydu nie ma...
10 lat temu
Oto Polska właśnie: bronimy złodziei a chcemy karać tych co mają w kraju pilnować porządku. Pewnie pozamykajmy wszystkich policjantów, agentów i pozwólmy takim Weronikom kraść na umór-bo widać, że to pazerne świnie-ciągle im mało i jeszcze bezczelnie kłamią jakie to one niewinne. Niech spada na Ukrainę kłamliwa z********a bez wstydu i godności, ale za to z jakim tupetem.
gość
10 lat temu
Tomek nie daj się, panienka lekkich obyczajów nie wygra z Tobą
gość
10 lat temu
Marczuk to dno kobieta bez honoru i takimi ludźmi się otacza chyba,że oni też brali w łapę i się teraz boją,że ona ich wyda
morlis
10 lat temu
Weronika Marczuk na razie milczy bo kombinuje co by nałgać żeby się wybielić. Ale żadne kłamstwo już jej nie pomoże. Niech lepiej wyjedzie z Polski i nie przynosi wstydu byłemu mężowi. Od początku afery korupcyjnej z Panią W.Marczuk łże ona na potęgę. Udaje głupa, że nie wiedziała co pod stołem brała. Tak, pewno myślała że landrynki są w torbie. Ona nas Polaków traktuje jak idiotów, którym każdy kit można wcisnąć. Lepiej niech opuści nasz kraj bo nikt jej tu nie potrzebuje.
bDgOTBFD
ivss
10 lat temu
Może i go pozwie, ale niewątpliwie przegra w sądzie :P
gość
10 lat temu
TVN wypromowało ukraińską tancerkę na rurce przyjaciółkę gangsterów!!!
gość
10 lat temu
Wszyscy którzy mają coś do powiedzenia w obronie tej ukraińskiej złodziejki i łajdaczki najpewniej sami tak postępują i boją się że będą następni.
gość
10 lat temu
Panie Tomku, dziękuję panu za to co pan zrobił dla naszego Kraju. Kawał dobrej roboty i gratuluję odwagi.
gość
10 lat temu
z pozwu cywulnego jak najbardziej niech się sądzą .
gość
10 lat temu
niech się sądzą tylko nie za nsze pieniądze
...
Następna strona
bDgOTBGf