Trwa ładowanie...
Przejdź na

Angelina: "Brad jest doskonały"

207
Podziel się:

"Trzeba mieć te same cele w życiu, te same nadzieje, marzenia i ideały" - zdradza podstawy udanego związku.

Angelina: "Brad jest doskonały"

Angelina Jolie ma skłonność do opowiadania o swoim perfekcyjnym życiu rodzinnym. Aktorka w niemal każdym wywiadzie, który porusza sprawy prywatne, chętnie mówi o dorastaniu swoich dzieci. Uważa również, że jej związek z Bradem Pittem nie potrzebuje żadnych poprawek. Podczas ostatniej rozmowy z dziennikarzami stwierdziła, że znalazła idealny sposób na udaną relację.

Trzeba mieć te same cele w życiu, te same nadzieje, marzenia i ideały. Wydaje mi się, że to ważne w każdym związku - mówi Angelina z pewnością nawiązując do ich pracy humanitarnej na rzecz uchodźców na Bliskim Wschodzie.

Dotarłam do miejsca w moim życiu, gdzie jest mi komfortowo. Mam swoje niepewności i kompleksy. Wolę się jednak nie skupiać na negatywach. Tak żyje mi się o wiele lepiej. Brad mnie zawsze rozumie. Jesteśmy dla siebie stworzeni. Jest doskonały.

Kupujecie słowa Angeliny? Łatwiej nam uwierzyć, że to część kreowania wizerunku najbardziej zgodnej pary show biznesu. Wierzycie, że rzeczywiście są tacy doskonali?

KOMENTARZE
(207)
gość
11 lat temu
Tak bo oni są idealni ! błagam was mają 6 dzieci w tym 3 adoprowanych których kochaja przde wszstko dzieli ich wspólna pasja i cheć pomagania innym !
gość
11 lat temu
Porozmawiamy za 20 lat...
cu
11 lat temu
Udają dobre małżeństwo bo chcą dostać kredyt na samochód
gość
11 lat temu
bo dawid to taki pantoflarz, co sie drewnianej nie sprzeciwia tylko od czasu do czasu skoki w bok robi, wie ze moze sobie pozwolic drewniana i tak bedzie przy nim tkwic.
gość
11 lat temu
ale ma straszne rece ta angelina jak t**p
Najnowsze komentarze (207)
gość
10 lat temu
Może nie doskonali, natomiast z podstawami dobrego związku się zgodzę...inteligentna babka;))
gość
10 lat temu
brad jest cudowny..:***
gość
11 lat temu
weź te chude szpony od niego
gość
11 lat temu
zycze wam obojgu takiego piekla jakie macie plus dodatkowo 6 dzieci w tym jeszcze 2 wlasnych niedorozwinietych. bradzio mam nadzieje ze cie ta wiedzma wyniszczy do konca. amen.
gość
11 lat temu
angelina hipokrycja jolie
gość
11 lat temu
Nie wiesz co piszesz! To tabloidy tak kreują Aniston na wiecznie nieszcześliwą, a to wcale nie musi byc prawda :)
mm
11 lat temu
nie sa doskonali w ogolnym tego slowa znaczeniu, ale doskonale dopasowani do siebie nawzajem!
gość
11 lat temu
PUKNIJ SIĘ W ŁEB
gość
11 lat temu
A W ŻYCIU, NIE WIERZĘ, POBOŻNE ŻYCZENIA I TYLE
gość
11 lat temu
a dlaczego nie ,moim zdaniem sa
gość
11 lat temu
W programie DAVIDA LETTERMANA śmiano się z Brada Pitta ( podczas kręcenia Bękartów Wojny), że facet Angeliny może odpocząć jak kręci nowy film i każdą wolną chwilę spędza na spaniu :).... Takie ciężkie ma życie :)
gościówa ;)
11 lat temu
Oni są cudowni! doskonali w każdym calu - piękni,zdolni,pomocni, szczęśliwi . Po prostu jestem dla nich pełna podziwu. Dzięki nim świat jest chociaż troszeczke piękniejszy i lepszy :)
gość
11 lat temu
bo jest jej zupelnie podporzadkowany, zupelnie się zatracil. Widac jaki jest przygaszony i niepewny siebie przy niej. Zauwazcie jak się nienaturalnie usmiecha. Biedak
gość
11 lat temu
love ich;*
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie