Trwa ładowanie...
Przejdź na

Herbuś: "Mariusz i ja odczuwamy świat głębiej"

395
Podziel się

Edycie wydaje się, że jest jego muzą... Ma rację?

Herbuś: "Mariusz i ja odczuwamy świat głębiej"
bDUMJObV

Edyta Herbuś postanowiła po raz kolejny opowiedzieć o swoim związku z Mariuszem Trelińskim. Tym razem udało jej się zainteresować tematem Galę. To spory postęp, bo poprzedni związek tancerki - z Maciejem Kawulskim - zaciekawił tylko magazyn Party.

W najnowszym wywiadzie Edyta stara się przekonać czytelników, że jest osobą niezwykle uduchowioną i wrażliwą i właśnie takie refleksyjne postrzeganie rzeczywistości jest podstawą jej relacji z Trelińskim.

_**Odczuwanie świata głębiej, bardziej- to nas z Mariuszem łączy**_ - wyjaśnia Herbuś. To duża siła naszego związku.

bDUMJObX

Karolina Korwin-Piotrowska ma na ten temat nieco inne zdanie. Jej zdaniem romans Herbuś z dyrektorem Opery Narodowej ma charakter zdecydowanie bardziej cielesny (zobacz: "Wziął sobie niezłego lachonka!").

Edyta, która jeszcze niedawno tańczyła przed stonką ziemniaczaną, zapewnia jednak, że w ostatnim czasie przeszła wielką przemianę duchową.

Ciekawie jest móc spojrzec na świat inymi oczyma - mówi Herbuś. Fascynują mnie ci, którzy – podobnie jak ja – mają w sobie niepokój, ciągle szukają i nie boją się ryzykować. Mariusz jest właśnie taki. Oboje mamy dużą wrażliwość, potrafimy uszanować to, co ze sobą niesie. Patrzymy na siebie, rozumiejąc te wszystkie emocjonalne wzloty i chwilowe zachwiania.

Jak widać, Edyta usilnie próbuje przekonać siebie i innych, że jest prawdziwą muzą Trelińskiego... Jak myślicie, czy jest tak pięknie, jak się jej wydaje? Będzie nam jej naprawdę, szczerze żal, jeżeli jej wielkie marzenia okażą się tylko mrzonkami.

bDUMJOcd
bDUMJOcy
KOMENTARZE
(395)
gość
10 lat temu
ciekawe jak gleboko?
gość
10 lat temu
tak to juz bywa , ona czuje sie doceniona a on ma mloda do bzykania tyle w temacie
gość
10 lat temu
Ona zapewne bardzo "głęboko"
bDUMJOcz
gość
10 lat temu
taaaaa a moja muzą jest chomik bobik;D
gość
10 lat temu
wstrząsające
Najnowsze komentarze (395)
gość
7 lat temu
ch*j w jej ciasnej c***e daje mu natchnienia
gość
8 lat temu
Widać że są zakochani, niech się cieszą szczęściem jaki im miłość daje :-)
gość
9 lat temu
takie same nosy maja ;p
gość
10 lat temu
Edyta kochaj i badz kochana te pasztety razem z Korwin zakompleksionym babochlopem Ci zazdroszcza. Jestes piekna zdolna bez ukladow ciezka praca doszlas do czegos, a nie tak jak np.piotrus pan krasko i wiele innych.......
gość
10 lat temu
GŁĘBIEJ - zdecydowanie!
gość
10 lat temu
ciekawe jakbyś odczuwała świat, gdybyś miała nerwicę lękową, albo brakowałoby ci siana, albo straciłabyś wzrok, lub nogę, albo zabraliby ci te wszystkie ciuszki i dobra materialne........ naprawdę wyjątkowo g****a p***a z tej herbusiowej!!!!!!!!!!!! żądna sławy i pieniędzy i kompletnie bez zahamowań!
gość
10 lat temu
"głęboko" to ona się wczuła w ruskim filmie
gość
10 lat temu
Bardzo ładna ale głupiutkaaaa brrr
bDUMJOcr
BOSKI
10 lat temu
głęboko po same migdałki :)
gość
10 lat temu
stary pierdziel Treliński
gość
10 lat temu
jejuuuuuuuuuuu
gość
10 lat temu
edytko, p*i*e*r*d*o*l*i*sz jak poparzona. jak ktoś mówi, że ma wielką wrażliwość i czuje świat głębiej, to znaczy, że jest dokładnie odwrotnie. chyba jeszcze nie zauważyłaś, że jesteś z tej samej branży co gosia pornowojowniczka andrzejewicz.
gość
10 lat temu
chyba on odczuwa go głębiej ;d
gość
10 lat temu
egzakli
...
Następna strona
bDUMJOcT