Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie kontrolowała tego, co robi! OPLUŁA BARMANA!"

1465
Podziel się:

"Rzuciła się na nią, zaczęła bić i drapać o twarzy."

"Nie kontrolowała tego, co robi! OPLUŁA BARMANA!"
bEDPFXBx

Sprawa bijatyki między Dodą a Moniką Jarosińską nadal wydaje się daleka od wyjaśnienia. Takie jest życie cytuje kolejnych świadków zajścia, którzy potwierdzają zeznania mało znanej aktorki. Według tygodnika świadkami zajścia były jedynie trzy osoby, gdyż doszło do niego w małym pomieszczeniu na zapleczu.

W klubie obowiązuje zakaz palenia, ale jeden z barmanów pozwolił Monice zajarać w ukryciu. Zaprowadził ją i jeszcze jakąś dziewczynę do małego pomieszczenia za barem. Nikt poza pracownikami klubu nie ma tam wstępu, dlatego Monika mogła sobie spokojnie zapalić – mówi pracownik klubu. Po chwili do pomieszczenia weszły Doda i Dżaga, jedna z towarzyszących piosenkarce drag queen:

Od razu zaczęła czepiać się Moniki. Nagle wypaliła do niej: "Ruchałaś się z Radkiem! A jeśli nie, to na pewno śmierdzisz." Monika była zdziwiona takim tekstem, ale próbowała obrócić wszystko w żart. Powiedziała do Dody: "Co ty w ogóle mówisz? Daj spokój." Kiedy na zarzuty Dody Monika odpowiedziała, że ma narzeczonego, tak samo jak Doda, ta wpadła w szał. Temat Adama sprawił, że zupełnie przestała się kontrolować i zaczęła ją szarpać. To, jaki miała wtedy wzrok, jest nie do opisania. Zupełnie nie kontrolowała tego, co robi. To było naprawdę straszne.

bEDPFXBz

Wtedy między dwie panie wkroczyli zaalarmowani ochroniarze Dody. Szybko je rozdzielili.

Złapali Monikę i odciągnęli ją od rozhisteryzowanej Dody. Narobili jej przy tym siniaków na rękach. Odciągnięta od Moniki Doda chciała ją opluć. Nie udało jej się. Splunęła natomiast na barmana.

Ponoć obu gwiazdom zależało, by sprawa nie wyciekła do mediów. Jednak już w poniedziałek, trzy dni po zajściu, o poinformowało o niej Życie Warszawy.

Doda ma już na swoim koncie kilka podobnych historii – kłótni, bijatyk. Ale jeszcze nigdy nie było aż tak źle. Tym razem z jej ust padły karalne groźby. Poza tym życzyła Jarosińskiej zdechnięcia na białaczkę, co w okolicznościach choroby narzeczonego i jej medialnej walki o szpik mocno odbija się na jej wizerunku. Ona sama wie, że tym razem przegięła – mówi informator. PR-owcy nie potwierdzają, że współpracują z Dodą. Będą niby to bezstronnie odwracać uwagę od winy Dody i usprawiedliwiać jej czyn, przedstawiając nową wersję wydarzeń. Według tej wersji to Jarosińska sprowokowała całe zajście, żeby wypromować się na Dodzie. I już zajęli się szerzeniem takiej właśnie wersji.

bEDPFXBF

Na razie idzie im całkiem nieźle. Opinie są podzielone, a to już chyba sukces.

bEDPFXCa
KOMENTARZE
(1465)
gość
11 lat temu
Doda to prosta chamka,zwykła dziewucha ze wsi.Nigdy nie będzie miała kultury i klasy.
gość
11 lat temu
Rabczewska możne relanium ci pomoże....
gość
11 lat temu
Ale ona jest brzydka,wygląda jak stuningowany facet z implantami.Ma figurę klocka-bez talii i bez bioder.Taki klocek na krótkich nóżkach.
bEDPFXCb
gość
11 lat temu
bardzo nie lubie dody.
gość
11 lat temu
doda jest żałosna-stacza się...
Najnowsze komentarze (1465)
Gość
5 lata temu
I tak cie majdan puscil boso
MMM
5 lata temu
Tak działa PRL - bis. Osoba (nazwijmy to delikatnie) prawie nie zrównoważona, bijąca się z ludźmi w toaletach, rysująca samochody swoich znajomych i pokazująca się prawie nago w towarzystwie dostojników państwowych, otrzymuje pozwolenie na broń. A np. ja, obywatel spokojny, były myśliwy, po przeszkoleniu wojskowym i doświadczony mechanik - częściowo nawet rusznikarz, nigdy nie karany obywatel, nie mam najmniejszych szans na podobne pozwolenie.
gościówna
5 lata temu
na pewno jest facetem bo bardzo ją lubi wróżbita Maciej😂
gościówna
5 lata temu
doda smroda😐ulubieńca wrozbity😐Macieja z d**y czarodzieja😂
gbmbat
10 lat temu
6WJt3b <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
Doda to kretynka ale mamunia i tatuś są z niej dumni! Na każdego znajdzie się jakiś bat więc niech tak nie podskakuje durna ,tania,plastikowa lalunia. Twierdzi że jest super więc dla czego każdy facet z którym jest spiernicza od nie prędzej czy pózniej ? Bo nie da się życ z kretynką!
gość
10 lat temu
ale nieuk ta dodzia ciechanowska
gość
10 lat temu
A na tych zdjęciach to Doda czy drak queen??? Bo taka jakaś mało atrakcyjna
bEDPFXBT
gość
10 lat temu
Dokładnie!!!
gość
10 lat temu
doda powinna sie leczyc w takim razie...na glowe
gość
10 lat temu
wary obciągary :O
gość
10 lat temu
Doda poważnie przegięła :)
gość
10 lat temu
Oczywiście że kocha Radzia ! zagalopowała się z rozwodem i se z tym juz nie radzi !
gośporsche
11 lat temu
Właśnie tak zawsze Dodę postrzegałam,jako chamską,wulgarną,nadmiernie pewną siebie.Ogromnie dziwię się że zaprasza się ją do różnych programów,chyba że liczy się na skandale.Jest obrzydliwa
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDPFXCM
bEDPFXCN
bEDPFXCO
bEDPFXCP
bEDPFXCQ
bEDPFXCv