Trwa ładowanie...
Przejdź na

Candy Girl walczy z byłą Luberta

311
Podziel się:

"Żadna niestabilna emocjonalnie pinda się mnie nie pozbędzie."

Candy Girl walczy z byłą Luberta

Związek Candy Girl i Tomka Luberta niedawno się rozpadł. Za zerwanie miała być odpowiedzialna przyjaciółka gitarzysty i menedżerka jego zespołu, Justyna Tomańska. W przeszłości łączyło ich gorące uczucie. Podobno nie mogła pogodzić się z faktem, że jej ex spotyka się z inną, w dodatku młodszą.

Tomańska wymyśliła nawet sprytny plan, by raz na zawsze pozbyć się Basi Hetmańskiej z życia Luberta. Ponoć podkradała mu telefon komórkowy i... wysyłała do niej obraźliwe SMS-y. Jej strategia początkowo dawała rezultaty, o czym z chęcią informowała znajomych na Facebooku.

Szczęśliwa, bo i mój przyjaciel zmądrzał. Cudowny dzień pełen świetnych newsów – napisała na swojej "ścianie".

Jej szczęście bardzo szybko minęło. Candy Girl udało się ostatecznie przemówić do rozumu Luberta. Też zdecydowała się ogłosić to "na Fejsie":

A jednak! Miłość zwycięża wszystko! Żadna niestabilna emocjonalnie pinda się mnie nie pozbędzie!!! Więc jeśli ktokolwiek będzie wtrącał się w wasz związek, dajcie im znać. Już ja się tym kimś zajmę – poinformowała.

Tomek i Justyna wciąż się jednak spotykają. Znajomi piosenkarki obawiają się, że ta znów będzie próbowała rozdzielić parę.

Baśka bardzo dobrze wie, że ona ciągle coś do niego czuje! – zdradza jej przyjaciółka w rozmowie z Takie jest życie. Kiedy zaczęła się spotykać z Tomkiem,jeszcze mieszkał z Justyną. Robiła Baśce straszne jazdy, kiedy musiała się już wyprowadzić! O matko, co Baśka miała z tą kobietą! Justyna to taka kobieta, że nie macie pojęcia. Ja nie wiem, dlaczego Tomek tego nie widzi. Jeśli Justyna będzie chciała znów zaszkodzić jej i Tomkowi, Baśka się tym zajmie!

Urzekła nas ta historia.

KOMENTARZE
(311)
gość
11 lat temu
Nie ma się znowu o co tak bić..
gość
11 lat temu
czarnula jakaś kaprawa
gość
11 lat temu
nie zrozumiałam tej fascynującej historii. ;) idę spać. ;)
gość
11 lat temu
co za patologia... skłocila luberta a sama zaszla w ciaze z liderem volver, i jest ich menagerką - PATOLOGIA
gość
11 lat temu
Super
Najnowsze komentarze (311)
discount chea...
6 lat temu
discount barbours jackets cheap discount cheap barbour jackets uk
Gość
6 lat temu
Podobno żona Luberta tez ma przejścia z tym babskiem, to b****o jest nie zdrowe psychicznie.Gruba,brzydka i zakompleksiona,w*******a bez wyksztalcenia
discount ugg ...
6 lat temu
discount ugg boots outlet discount ugg boots uk sale
fitflops sale
6 lat temu
fitflop singapore sale fitflops sale
neyrur
8 lat temu
TK4Rkd zwqotebvierv, [url= [link=
kasiapc
9 lat temu
Publikacja wzbudziła moje zainteresowanie. To szalenie trapiące stwierdzenie. Z chęcią kontynuowałbym ten temat dalej. Wszystkich zaciekawionych tematyką konferencyjną zapraszam na stronę
Zvy64s , [url...
10 lat temu
Zvy64s , [url= [link=
5d4WZN hlcoe...
10 lat temu
5d4WZN <a href="
yeah, it does...
10 lat temu
yeah, it does leave a little to be deiresd but i also admire such an established company having the balls to try something like this. plus, like you said, they are getting all the publicity they want. and although they might not have gained as many new customers as they would have liked, atleast no one is going to NOT eat Skittles because of this.
Anoadnyadmous...
10 lat temu
Anoadnyadmous - Hm… jak sie czeadpiac to czeadpiac :) . Aa0co sie stalo, ze to trzeadcie zdjeadcie jest takie plaadskie? Gdzie ta piekna plaadstyka ia0piekna rozadpieadtosc tnnaloa ze zdjec 1a0i 2? Czemu tak wyblaadklo trzeadcie zdjeadcie?To nie jest czeadpiaadnie sie :)Pozdraadwiam:)
- how excitin...
10 lat temu
- how exciting, rceecba!! i spent 9 beautiful weeks in indonesia 2 years ago (including Bali & Lombok, of course), so if you need any advice or suggestions, just let me know! hope you have an amazing time
367K6Z , [url...
10 lat temu
367K6Z , [url= [link=
dziwCQ qgrmv...
10 lat temu
dziwCQ <a href="
UlZdrX , [url...
10 lat temu
UlZdrX , [url= [link=
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie