Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowicki znów zagra Wielkiego Szu!

150
Podziel się

Jest sens do tego wracać?

Nowicki znów zagra Wielkiego Szu!
bDeTUSet

Druga część kinowego hitu sprzed 30 lat, Wielkiego Szu, była zapowiadana od miesięcy, a może nawet lat. Jej największym orędownikiem był oczywiście odtwórca głównej roli, Jan Nowicki. Wygląda na to, że plany w końcu doczekają się realizacji, gdyż projektem zainteresowali się reżyser i scenarzysta pierwszej części filmu z 1982 roku.

Reżyser Sylwester Chęciński i scenarzysta Jan Purzycki są naprawdę świetnej formie - mówi w rozmowie z Super Expressem Jan Nowicki. Purzycki napisał już pierwszą wersję scenariusza, czytałem, jest naprawdę bardzo dobra. Ale on jest perfekcjonistą, chce, by był jeszcze lepszy, więc teraz nanosi korektę. Sądzę, że dobrze byłoby, żeby pierwszy klaps padł w tym roku. Sylwek jest panem 80-letnim, a ja też nie jestem najmłodszy.

Ciekawe, jak skończy się takie odgrzewanie starych kotletów. Fani Misia to tej pory chyba nie mogą wybaczyć jego twórcom powstałego ponad 20 lat później Rysia... O Och Karol 2 nie warto chyba nawet wspominać.

bDeTUSev
bDeTUSeW
KOMENTARZE
(150)
gość
10 lat temu
Paranoja......nie maja pomyslow na filmy to "odgrzewaja stare kotlety "a fe........lub sciagaja z amerykanskich tematy a one w naszych realiach sa do kitu.........
gość
10 lat temu
szkoda kasy,co będziemy dziadków oglądać,każdy ma swoj czas, ich już minął
gość
10 lat temu
ojciec OK ale juz synus malo udany!
bDeTUSeX
gość
10 lat temu
on sie nienadaje
gość
10 lat temu
Ten dziad jeszcze żyje , okropne !!
Najnowsze komentarze (150)
mateusz1231
9 lat temu
STOP !! Skąd wiecie że to będzie kicha proponuje obejrzeć film a potem oceniać film i wyjdzie czy jest za stary do tego filmu a może akurat to zagra dobrze i będzie świetny film nic nie wiadomo dopóki nie ma tej drugiej częsci to nie można od razu oceniać a chcielibyście żeby ktoś z góry od razu was oceniał nawet jeśli byście nic nie zrobli za sam wygląd więc nie można nikogo oceniać od razu po pozorach przyjdzie czas na ocenianie jak będzie można obejrzeć część 2 a teraz trzeba się cieszyć że będzie nastepna część bo lepiej żeby było coś niż nie a to że niektórzy piszą że on to robi dla kasy to nie wasza sprawa wy nie płacicie mu więc nie widze problemu a nawet jeśli mi to nie przeszkadza ważne żeby był dobry film
gość
10 lat temu
O ten stary dziad ze swoją świnią pancerną.
gość
10 lat temu
niestety ale skończył się czas Pana Nowickiego. Kiedyś był autorytetem dziś obleśnym dziadkiem.
gość
10 lat temu
a,,,,kim jest ten nowicki? nieznam kolesia...
gość
10 lat temu
Czekamy jeszcze na TITANIC 2
gość
10 lat temu
powinien siedziec na emeryturze a nie do filmow jeszcze sie pcha
gość
10 lat temu
powrót dinozaurów geriatria zawsze modna mnie się to wszystko nie podoba
koń
10 lat temu
vvvvvvvv
bDeTUSeP
koń
10 lat temu
no no
koń
10 lat temu
moja koleżanka ma koszatniczkę
koń
10 lat temu
słń
gość
10 lat temu
hhjhhhhhhh
gość
10 lat temu
gryzoń?
gość
10 lat temu
dlaczego mało
...
Następna strona
bDeTUSfr