Trwa ładowanie...
Przejdź na

Boi się, że bliźniaki mają zespół Downa!

684
Podziel się

"Rozwijają się o wiele wolniej niż pozostałe dzieci."

Boi się, że bliźniaki mają zespół Downa!
bDHKakPp

Pierwsze doniesienia o problemach zdrowotnych bliźniaków Jolie-Pitt pojawiły się w mediach już wiele miesięcy temu. Informator tygodnika National Enquirer, rzekoma bliska znajoma aktorskiej pary, powiedziała, że lekarze podejrzewają, iż Vivienne i Knox mogą cierpieć na zespół Downa. Zobacz: Bliźniaki Jolie i Brada mają... zespół Downa?!

Bardzo podobne doniesienia w najnowszym numerze publikuje tygodnik Star Magazine. Do dziennikarzy tabloidu zgłosiły się osoby, które twierdzą, że para obawia się, że dzieci rzeczywiście mają wadę genetyczną.

Rozwijają się o wiele wolniej niż pozostałe dzieci – donosi informator. Ludzie patrząc na nie zastanawiają się, czy coś jest z nimi nie tak. Jeden ze współpracowników Angeliny powiedział jej, że dzieci nie wyglądają na całkowicie zdrowe. Od razu wpadła w panikę.

bDHKakPr

My jakoś nie wierzymy, że bliźniaki są chore. Chłopiec i dziewczynka są uderzająco podobni do swojej siostry Shiloh, gdy ta była w ich wieku. Jak myślicie, czy publikowanie takich informacji o niewinnych dzieciach jest odpowiedzialne? Uważacie, że Angelina i Brad powinni iść z tym do sądu?

bDHKakPS
KOMENTARZE
(684)
gość
10 lat temu
precz od maluchow podle brukowce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
ej już na prawdę nie mają czego wymyślać w tych gazetach. nawet troche nie widac ze blizniaki moga byc chore. a nawt gdyby byly to co juz nie mozna lubic jolie-pitt`ow?!
gość
10 lat temu
jasne a świstak siedzi i pisze głupoty
bDHKakPT
gość
10 lat temu
koniecznie!
gość
10 lat temu
:/
jem-pudle
10 lat temu
uważam że publikowanie takich wiadomości jest nieodpowiedzialne, niech idą do sądu i was też pozwą
gość
10 lat temu
żal dzieci są podobne do rodziców nic im nie jest!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Ci co to wymyśłili maja downa...
gość
10 lat temu
po pierwsze ona wygladaja jakby byly chore, ale po drugie jakby byly to angelina by juz o tym wiedziala wiec te teksty ze wpadla w panike sa dziwne ;p
gość
10 lat temu
Ja mam 10-letnią siostrę z zespołem Downa, i wierzcie mi, że nie da się tego przeoczyć...zaraz po porodzie wiadomo w 99%, że dziecko jest chore...badania genetyczne są formalnością...i nie chce mi się wierzyć, że dopiero po tylu miesiącach zorientowali się, że coś może być nie tak...Dziecko z Zespołem Downa, trzeba rehabilitować od pierwszych tygodni życia, nie mówiąc już o wizytach u innych specjalistów, zwłaszcza kardiologa...a Państwo Angelina i Brad, przy takich dochodach, nie pozwoliliby sobie na spekulacje, tylko od samego początku leczyli by dzieci u najlepszych specjalistów na świecie...buziaki dla wszystkich Kochanych Dzieciaczków z Zespołem Downa:*
gość
10 lat temu
szczerze to wygladaja jakby bylo chore...szkoda dzieciakow
gość
10 lat temu
Moja Marysia wyglada podobnie, a jest zdrowa jak rybka :)
lekarz
10 lat temu
im starsi rodzice tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji u dzieci.
bDHKakPL
gość
10 lat temu
Angelina wygląda jakby miała zespół downa, a dzieci są po prostu do niej podobne ;o)
...
Następna strona
bDHKakQn