Trwa ładowanie...
Przejdź na

Film o Marczuk powstanie według wersji Tomka!

194
Podziel się

Będą się procesować?

Film o Marczuk powstanie według wersji Tomka!
bDIKPJph

To już przesądzone. Powstaniem filmu na motywach afery łapówkarskiej, w której główne role odegrali agent Tomek oraz wyprowadzana w kominiarce Weronika Marczuk, wówczas jeszcze Pazura, zainteresowani są aż dwaj producenci.

Na pewno kłopotem będzie dla Weroniki to, że sfilmowana zostanie wersja agenta CBA, czyli ta najbardziej niekorzystna dla niej. Podstawą fabuły ma być bowiem jego książka Agent Tomek. Spowiedź.

Tomek czyta 2 scenariusze napisane na podstawie naszej książki - potwierdza w rozmowie z tygodnikiem Na żywo współautor publikacji, Piotr Krysiak. Jak donosi tabloid, emerytowany agent dostał propozycję współpracy przy obu produkcjach, może nawet zagrać w nich samego siebie. Na to prawdopodobnie jednak się nie zdecyduje, ale z pewnością będzie chciał dopilnować, by widzowie nie mieli najmniejszych wątpliwosci, że Weronika chciała "zrobić wałek". Przypomnijmy: Agent Tomek: "Weronika CHCIAŁA ZROBIĆ WAŁEK!"

bDIKPJpj

Jak myślicie, czy Marczuk odpowie konkurencyjnym filmem? Dwie książki, potem dwa filmy... Przychodzi nam nawet do głowy pewien początkujący reżyser, który mógłby to nakręcić. W głównej roli widzimy Edytę Zając, która zadebiutowała u niego ze względu na swój wielki talent.

bDIKPJpK
KOMENTARZE
(194)
gość
7 lat temu
Propaganda
gość
7 lat temu
Po co im te szmaty na glowach, i tak wszystko widac. Co niektore zaslaniaja tylko kucyk, po co ta hipokryzja i strach.
gość
10 lat temu
Ciekawe czy ta tez jest poznana przez Czarka w burdelu..ha..ha
bDIKPJpL
gość
10 lat temu
oj Czaruś się ugotuje :)
gość
10 lat temu
Tylu MĄDRYCH LUDZI W POLSCE A ONI POKAZUJĄ TAKICH BAŁWANÓW PAZURA weż się za robote MARCZUK TO MĄDRA KOBIETA A TY I ŻEBY NIE ONA TO BYŚ BYŁ NA DNIE.
gość
10 lat temu
Marczuk wyp...na Ukrainę paszła w*n
gość
10 lat temu
panie Tomaszu to nie wróżę panu długiego życia przyjaciele Marczuk ,,biznesmeni,,z Ukrainy już się panem zaopiekuja
gość
10 lat temu
G***I STARY BAŁWAN TEN I****A MA DRUGĄ MŁODOŚĆ A TA MŁODA JEGO GĄSKA CIESZY SIĘ ŻE MA CHŁOPA PANI MARCZUK NIE DORASTA DO PIĘ GUWNIARA CO ONA WIE O ŻYCIU WYŁANCZAM TELEWIZOR JAK GO WIDZĘ I****A JAK MOŻNA TEGO GŁUPKA OGLĄDAĆ.
gość
10 lat temu
Pazura przywlokłeś tą,,damę,,to teraz ją zabieraj z powrotem na rure
gość
10 lat temu
przecież Polacy nie są tak naiwni jak nasze sądownictwo i nie wierzą w jej niewinność ,,jej tłumaczenia dobre dla debili,,nie dla nas
gość
10 lat temu
pogońcie tą ukrainkę i inne też bo stoją przy drogach,,ciężko,,pracują tak samo w knajpach i po hotelach i roznoszą tylko choroby
gość
10 lat temu
panie Pazura nie nawidzę pana za to że ściągnął pan nam do TV tą ukrainkę z rury
gość
10 lat temu
Marczuk w*n na Ukraine
bDIKPJpD
gość
10 lat temu
na rure z Marczuk a nie filmy o tej ukraince kręcić
...
Następna strona
bDIKPJqf