Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda o Gawlińskim: "MAM GO CENTRALNIE GDZIEŚ!"

568
Podziel się:

"Walentynki spędzę oczywiście z Adamem" – zapewnia.

Doda o Gawlińskim: "MAM GO CENTRALNIE GDZIEŚ!"
bECaxoMR

Polscy onkolodzy od początku zachwalali postawę Dody, która promowała zgłaszanie się do banków dawców szpiku kostnego. Z drugiej jednak strony znalazły się osoby, które wątpiły w szczerość jej działań. Najdosadniej na ten temat wypowiedział się Robert Gawliński. Przypomnijmy: Gawliński: DODA PROMUJE SIĘ CHOROBĄ NERGALA!

W najnowszym wywiadzie dla Takie jest życie, Rabczewska zapytana o ten incydent, nie zamierza atakować. Jak twierdzi, te słowa krytyki nie robią na niej wrażenia:

Jest miło, jak się robi coś nie dla siebie, tylko dla innych i fajnie, jak ktoś to dostrzega. Jednak, jak dzieje się tak, jak zazwyczaj się dzieje, że wszyscy cię opluwają i szukają jakichś złych intencji, to to nie robi na mnie już wrażenia. Jestem przyzwyczajona do tego, po prostu robię swoje i jestem konsekwentna. Przykro mi, ale nie usłyszysz ode mnie żadnych przesłań ani miliona słów, które spowodują, że zrobi im się głupio. Od jakiegoś czasu, a konkretnie od dziesięciu lat, wszystkich, którzy mnie krytykują, mam centralnie gdzieś.

bECaxoMT

Piosenkarka postanowiła również uciąć spekulacje na temat jej związku z Nergalem. Zapytana, z kim spędzi walentynki, odpowiada:

Oczywiście razem z Adamem. Pamiętam, jak opowiadałam o tym we wrześniu w Opolu i wszyscy się ze mnie śmiali, a właściwie kiwali głowami z politowaniem. Ale ponieważ jestem czarownicą, no to wyczarowałam to i rzeczywiście ten dzień będzie należał tylko do nas. Co prawda, nie będziemy jakoś hucznie świętować, bo nie możemy pokazywać się w miejscach publicznych ze względu na infekcje. Adam też nie może opuszczać kraju ani latać samolotem póki co, natomiast na pewno będziemy razem.

Wywiad został przeprowadzony jeszcze przed tym, jak Nergal wrócił do szpitala. Czy walentynki, tak jak święta Bożego Narodzenia, narzeczeni spędzą odseparowani szybą?

bECaxoNu
KOMENTARZE
(568)
gość
11 lat temu
to ty jesteś g****a krowa ona bynajmniej zrobiła coś dla chorych ludzi a ty?
gość
11 lat temu
i słusznie - ma racje mkobieta
gość
11 lat temu
gdańsk pozdrawia :)
bECaxoNv
gość
11 lat temu
duzo zdrowka dla Adasia i Dody :-)
gość
11 lat temu
ona zaczyna przypominac transwestytę
Najnowsze komentarze (568)
gość
11 lat temu
gawliński wyglada jak Frankenstain - tzn potwór, a Robercik zapomniał jak na jednej z imprez organizowanych przez siebie przypie pszył w twarz swojej Monice?
gość
11 lat temu
zrobiła to dla człowieka którego kocha a nie dla rozgłosu. jest tak dobrze znana że nie potrzebny jej rozgłos.
gość
11 lat temu
brawo dodko.tak trzymaj. olewaj zazdrosników i ludzi ci nieżyczliwych.
gość
11 lat temu
dodzia idź sobie powiększ jeszcze usta i podpompuj cycki
gość
11 lat temu
gawliński wporzo facet, wali prosto z mostu :) plastik fantastik :D
gość
11 lat temu
ja bym wolala zeby ona z radziem byla :(((
gość
11 lat temu
G****A JEST
gość
11 lat temu
doda jesteś tak piękna jak fiona ze shreka hehe
bECaxoNn
gość
11 lat temu
duzo zdrowka dla Adasia i Dody
gość
11 lat temu
"Robert też ma cię w d... droga Doroto" Racja! Widać jak cała sprawa z Nergalem jest rozdmuchana przez Rabczewską byle by zrobić sobie reklamę kosztem kogoś innego.
gość
11 lat temu
Fuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!
gość
11 lat temu
Ja mam centralnie gdzieś tą całą dodę, brak jej talentu i urody, muzyki robić nie umie, a Gawliński przynajmniej nagrał kilka dobrych utworów, które potrafię zanucić, czego nie można powiedzieć o tym co robi "kr...owa jest tylko jednej"
gość
11 lat temu
to gawlinski troche zapomniany lansuje sie na dodzie
gość
11 lat temu
Kogo to obchodzi? niech sobie wsadzi w buty chamskie komentarze.swinia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECaxoOg
bECaxoOh
bECaxoOi
bECaxoOj
bECaxoOk
bECaxoNP