Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meller atakuje PO: "JUŻ NA WAS NIE ZAGŁOSUJĘ!"

2176
Podziel się:

"Wasze służby specjalne inwigilują dziennikarzy jak żadna władza dotąd" - oskarża szef "Playboya".

Meller atakuje PO: "JUŻ NA WAS NIE ZAGŁOSUJĘ!"

Marcin Meller aktywnie popierał PO w trakcie wyborów w 2007 roku. Po trzech latach szef polskiej edycji Playboya jest głęboko zawiedziony rządami Donalda Tuska. Do tego stopnia, że postanowił na swoim profilu na Facebooku zamieścić odezwę do Platformy Obywatelskiej. Zobacz: Marcin Meller na Facebooku: Więcej na PO nie zagłosuję

Szanowna Platformo, drodzy znajomi i przyjaciele działający w tej partii. Jak może wiecie, albo nie, w 2007 roku, byłem w holu Focusa, gdzie czekaliście na wyniki wyborów. Cieszyłem się tak jak Wy z odsunięcia PiS-u od władzy – zaczyna Meller w tonie zawiedzionego młodego działacza. Niestety muszę Was poinformować, że moja cierpliwość się wyczerpała i w najbliższych wyborach na Was nie zagłosuję. Nawet straszak w postaci powrotu PiS-u do władzy już na mnie nie działa.

Nie zrobiliście nic z aferą hazardową, a co więcej, słyszę, że "Miro" jak gdyby nigdy nic kandyduje z Waszych list do Sejmu. No to dajcie jeszcze "Rycha", "Zbycha" czy jak się ci panowie nazywają – dodaje. Za katastrofalne błędy w swojej pracy zostanę z niej wyrzucony. Wasz minister Grabarczyk za totalny bajzel na kolei dostaje w nagrodę kwiaty. Minister Klich nie ponosi odpowiedzialności za Casę (co jeszcze można zrozumieć), ale i za Smoleńsk, czego już naprawdę pojąć nie mogę. Teraz, opowiadając o zielonej wyspie, wchodzicie na moją emeryturę.

Najostrzejszy wydaje się jednak ten fragment:

Wasze służby specjalne inwigilują dziennikarzy jak żadna władza dotąd. Gdyby Lech Kaczyński rzucił jeden z wielu "dowcipów" Bronisława Komorowskiego, zostałby rozjechany na miazgę, ale w przypadku tego Prezydenta Wam to nie przeszkadza.

Na profilu Mellera trwa zażarta dyskusja na temat tego wpisu. Pojawiło się w niej też kilka ciętych komentarzy pod adresem szefa Playboya. Część internautów podziela rozczarowanie partią rządzącą, a część wytyka Mellerowi... promowanie swojego pisma Smoleńskiem i konfliktem PO z PiSem.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Pomińmy może kwestię, czy zgadzacie się z krytyką Platformy, bo zdania będą zapewne jak zwykle podzielone - 50:50. Mamy inne pytanie: Czy nie dziwią Was czasami ludzie, którzy co kilka lat inwestują wielkie emocje i nadzieje w kolejne partie polityczne, a potem przeżywać życiowe zawody? Czy nie ma w tym czegoś dziecinnego? To trochę tak jak z publicznym czczeniem wielkich autorytetów: najpierw robi się z kogoś żywe bóstwo, składa mu się publicznie hołdy (dosłownie - wciąż jesteśmy przecież tego świadkami), żeby później przeżywają załamanie, gdy okaże się "tylko człowiekiem".

Ktoś dobrze napisał, że ludzie mają skłonność do przesadnego krytykowania tych, których kiedyś niemądrze czcili.

Czy wypowiedź Mellera może okazać się początkiem odwrotu polskich gwiazd i elit od popierania rządu? Po komentarzach widać, że naprawdę coś zaczyna się zmianiać.

KOMENTARZE
(2176)
nandiee
11 lat temu
uważam że MArcin ma rację, i nie chodzi tu o robienie boga z nie wiadomo kogo, mam tak samo też myślałam że PO intelegientniej będzie prowadziło swoją politykę a to tylko kolejny zbiór garnierów JAŁOWY WSAD
gość
11 lat temu
Nareszcie jeden z licznych w tym "show biz" przejrzal na oczy!!!
gość
11 lat temu
Szanuje Mellera za odwagę. Cała redakcja Wyborczej i Polityki liże tyłek rządowi, który jest nieudaczny! I tylko Meller ma jaja, aby się sprzeciwić. Jeszcze raz- szacunek!
gość
11 lat temu
po prostu te 'gwiazdy' widzą już, że ludzie się obudzili i zrozumieli, że rządy platformy są tragiczne i teraz nie chcą być z nimi utożsamiani. Jak niedługo połowa Polski będzie głodować i żyć za grosze to zrozumiecie o co chodzi...
Marilyn
11 lat temu
jestem pod wrażeniem, bo jako jeden z nielicznych umiał się "postawić" i publicznie skrytykować PO, chociaż ich popierał.
Najnowsze komentarze (2176)
gebels
11 lat temu
Przecież oni są nawet do siebie podobni. Jak w rodzinie pejsatych.
gość
11 lat temu
Tusk jest przeznaczony na odstrzał! Już wolno krytykować! Szedł grzecznie na smyczy Angeli i Władymira i w konsekwencji, ta niedojda, zawaliła całą polską gospodarkę, Załatwią mu posadę w Łunii! Dotychczasowe kundle salonowe robią zgiełk i głośno szczekają, by zwróci uwagę na siebie, że niby są (BYLI) przeciw! Szczury uciekają z okrętu i kombinują jak ludzi kolejny raz oszukać! Chyba, że masz go (Mellera) za idiotę!
gość
11 lat temu
sld to czerwona zaraza. jak wygrają zrobia koalicje z Po i po Polakach...
gość
11 lat temu
wczesniej tego nie widziales
gość
11 lat temu
Pudelku, nie rozśmieszaj mnie, to nie jest miejsce do prowadzenia Takich dyskusji. Jesteś zbyt niepoważny żeby podejmować coś takiego. Zajmij się tym czym zawsze, czyli samochodami naszych gwiazdeczek, nucikami i torebkami , no i promowaniem nowych produkcji stacji...
gość
11 lat temu
Zgadzam się z Mellerem, zawsze wydawał mi sie w porządku zresztą
gość
11 lat temu
zgadzam się
gość
11 lat temu
Mam podobne odczucia i popieram P. Mellera
gość
11 lat temu
brawo Meller !!
Anna33
11 lat temu
Zgadzam się z Mellerem.
gość
11 lat temu
Taaa najgorsze dla Was dziennikarzy z Mellerem wlacznie jest grozba Donka o likwidacji 50 procent kosztów uzyskania przychodu!!
gość
11 lat temu
Całkowicie zgadzam się z Marcinem, rządy PO do dno i trzeba z tym skończyć.
gość
11 lat temu
A CIEKAWA JESTEM KIEDY KOLEJNY MECZ tvn Z POLITYKAMI
gość
11 lat temu
co to za i****a te notkę popelnił. Nie dość, że z językiem polskim ma na bakier i to mocno, to nawet statystyk po i przedwyborczych nie opanował. Skąd 50:50??? Nigdy dotąd nie było takiego wyniku i raczej nie będzie. A w ogóle co Pudelkowi do łba, sorki, łebka strzeliło, żeby się mieszać do polityki. TO NIE TEN PORTAL. Macie dostarczać głupią rozrywkę i tyle. Poważne tematy i oceny zostawcie POWAŻNYM portalom. Pudelek - siad! aport! nowe ploteczki przynieć!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie