Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dlaczego źle wypada przed kamerą?

456
Podziel się:

W "X Factor" nie są zadowoleni z Mai Sablewskiej.

Dlaczego źle wypada przed kamerą?
bECqQrjF

Wygląda na to, że producenci nowego show TVN-u _**X Factor**_ tym razem nie trafili z obsadą. Z wyjątkiem zaprawionego w tego typu programach Kuby Wojewódzkiego, wszyscy sprawiają problemy. Czesław Mozil potrzebuje pilnych korepetycji z języka polskiego, bo trudno zrozumieć, o co mu chodzi, a prowadzący program Jarosław Kuźniar - pomocy stylisty. Z Mają Sablewską podobno też jest kłopot.

Byłą mendżerkę Edyty Górniak nadal zżera trema. Wprawdzie producenci na początku zdecydowali się ją wspierać i wydali nawet polecenie operatorom, by okazali jej specjalne względy (zobacz: Nie wolno filmować rąk Mai! Dlaczego?), jednak ich cierpliwość powoli się kończy.

Maja zapewniała, że weźmie się w garść, ale chyba nie do końca się to udało. Jak twierdzi Fakt, ma już za sobą pierwszy dywanik u szefów, którzy - na razie uprzejmie - poprosili ją, by jednak znalazła sposób na radzenie sobie ze stresem. Maja ponoć potraktowała ostrzeżenie poważnie i zapisała się na... prywatne zajęcia jogi oraz relaksujące masaże. Miejmy nadzieję, że nie uspokoi się do tego stopnia co Weronika Marczuk.

bECqQrjH
bECqQrki
KOMENTARZE
(456)
ja
11 lat temu
ona jest śliczna
gość
11 lat temu
z wycieków tvn tego nie widać, całkiem nieźle wypada
gość
11 lat temu
....coś wydaje się, że to ją przerosło, po prostu cienias, bo gdy jest się w czymś dobrym to jest się dobrym i tremy nie ma a tak strach, że się wyda, że niewiele potrafię.
bECqQrkj
gość
11 lat temu
Jaka ona jest śliczna!!!!!!!!!
N.
11 lat temu
wydawało mi się, że jest troche ładniejsza. Teraz też z tymi programami, niewiadomo, ktory ogladac, czy bitwa na glosy, X-factor, czy Must Be The Music, pewnie jeszcze beda o tej samej porze.
Najnowsze komentarze (456)
gość
10 lat temu
No tak to jest. Ale nie musicie krytykować Mai niekturzy ją lubią nierturzy nie. Ale w 4 odcinku Majka pokazała klasę
gość
11 lat temu
dymałby ją
gość
11 lat temu
pieniądze nie robią z nikogo intelektualisty i obytego prowadzacego. za chajs nie da sie kupic wszystkiego
gość
11 lat temu
Maja wygląda pięknie, jak świeża nastolatka. Ona jest chyba dużo młodsza od dody
gość
11 lat temu
NAJLEPSZY TO KUBUS.
gość
11 lat temu
weźcie się od niej odwalcie !!! nie macie juz o czym pisać ... pudelek schodzi na psy niestety ... a tak lubiłam ten portal ale chyba się przerzucę na inny . Nie chyba tylko na pewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Bez sensu wszystko Maji nie pasowało a obsada do kitu jak można do jury wybrać dwie osoby preferujęce ten sam rodzaj muzyki mówię o Maji i Mozilu Pozrażka
gość
11 lat temu
A Ty niby kim jesteś? Omnibus się wypowiedział.
bECqQrkb
gość
11 lat temu
mnice niech dym na szlag trafi nansa
gość
11 lat temu
i tak jesteście łaskawi w komentarzach co do tej osoby, jej byłą pracodawczynię za takie występy zrównalibyście z gnojem.
gość
11 lat temu
ładna buzia to nie wszystko.
gość
11 lat temu
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
gość
11 lat temu
eeeeeeeeeeeeeeeeeeee
gość
11 lat temu
a kto to ?? :P
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECqQrkU
bECqQrkV
bECqQrkW
bECqQrkX
bECqQrkY
bECqQrkD