Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jaskółka: "Moja mama ZOSTAŁA ZAMORDOWANA!"

184
Podziel się:

"Złodzienie myśleli, że nie nikogo nie ma. Zobaczyła ich twarze."

Jaskółka: "Moja mama ZOSTAŁA ZAMORDOWANA!"

Tuż po premierze filmu Psy Agnieszka Jaskółka zdecydowała się na opuszczenie kraju. Podejrzewano, że powodem była jej odważna rola Andżeli. W wywiadzie z Takie jest życie, była modelka wspomina jednak, że wyjechała z Polski i zajęła się modą, by zapomnieć o morderstwie mamy, które miało miejsce kilka miesięcy przed premierą słynnego filmu.

Gdy miałam 17 lat moja mama została zamordowana podczas napadu rabunkowego na nasz dom. Razem z siostrą byłyśmy załamane, popadłyśmy w depresję. Wyjazd za granicą był więc też formą ucieczki od rzeczywistości – mówi, po czym wspomina, że cała rodzina miała wtedy spędzić weekend na Mazurach. Zły stan zdrowia jej mamy sprawił, że musiała zostać w domu: Złodzieje byli zaskoczeni jej obecnością, obserwowali nasz dom i myśleli, że nikogo nie ma. Mama na nieszczęście zobaczyła ich twarze. Mieszkaliśmy w apartamentowcu, mama była dyrektorem finansowym w dużej firmie, a pieniądze, jak wszyscy w tamtych czasach, trzymaliśmy w skarpetach.

Wyjazd z Polski bardzo jej pomógł. Dzięki niemu poznała świat, języki i sławne osoby. Wspomina, że podczas jednej imprezy siedziała przy jednym stoliku z Madonną:

Mogę śmiało powiedzieć, że siedziałam, rozmawiałam, śmiałam się, tańczyłam z Madonną. Było to podczas imprezy w paryskim klubie "Les Bains Douches". A jako nastolatka wieszałam sobie jej plakaty nad łóżkiem... Superwrażeniem było ją poznać! Madonnę odebrałam jako skromną osobę. Ubrana w bluzę z kapturem w ogóle nie rzucała się w oczy, wręcz szukała intymności. Chyba ze 40 procent obecnych w klubie nie wiedziało, że jest z nami taka gwiazda. Pamiętam, że dała szatniarzowi meganapiwek.

To musi być nieciekawa perspektywa: najpierw bawić się z Madonną, a potem musieć tańczyć w Tańcu z gwiazdami. Miejmy nadzieję, że na tym się w jej wypadku nie skończy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(184)
gość
12 lat temu
tylko po co ona o tym mówi całej Polsce, niech idzie do psychologa się wygadać, a tak śmiem twierdzić że robi to tylko z pobudek czysto promujących własną osobę, a to nie tędy droga, może ktos jej w końcu powie że żeby być sławną trzeba coś osiągnąć.
gość
12 lat temu
a kto to jest , jakies stare b****o z sylikonami chce sie lansowac, okropnosc
gość
12 lat temu
jest bardzo brzydka. buzie ma straszną.
gość
12 lat temu
Straszne ma te plastikowe cyce. I co to za życie, którego kwintesencją jest przypadkowe otarcie się o jakąś głośną osobę. Żenujące.
gość
12 lat temu
Stare b****o
Najnowsze komentarze (184)
gość
7 lat temu
Znam inną wersję tych wydarzeń.
IS8HZm , [url...
10 lat temu
IS8HZm , [url=http://orjatjfjnmdd.com/]orjatjfjnmdd[/url], [link=http://hktqoayobsxe.com/]hktqoayobsxe[/link], http://mgrebdeuuqlc.com/
QQEh4e qqnez...
10 lat temu
QQEh4e qqnezasjpbfp
GNgori , [url...
10 lat temu
GNgori , [url=http://bogphtjzshyr.com/]bogphtjzshyr[/url], [link=http://tpfoohkcrrcz.com/]tpfoohkcrrcz[/link], http://yclfmwwyhrvo.com/
jak PiS ma du...
10 lat temu
jak PiS ma dużo w sondażu w TVN to manipulacja. Jakby miał mało to ocwzyiście też byłaby manipulacja.Nastroje społeczne są bardzo rozchwiane i od konkretnej chwili, sposobu zadawania pytań może bardzo dużo zależeć. Z oceną należy zaczekać, aż ta sama pracownia przeprowadzi 2-3 badania i będzie widać jakąś tendencję.Nie wiem, jaki będzie wynik wyborf3w, ale jeśli PiS przegra, to będzie to dowf3d na to, że po odejściu Ferdynanda Rymarza, PO sfałszowało wybory.
SaARYQ benck...
10 lat temu
SaARYQ benckgytcufo
Właśnie nie, ...
10 lat temu
Właśnie nie, na odwrf3t - spokojnie i bez emjcoi obnażajmy ich wady i pychę.Nie ma co się kopać, to nic nie da, przerobiłem to od a do z.Mam pewne wątpliwości co do formy, w jakiej do nich się zwracać, ale czas pokaże.Nie rf3bmy tego co oni robili i robią(!!!??) a L.Kaczyńskim, nie można.Jesteśmy lepsi od nich.Pozdrawiam.
Dzień dobry!W...
10 lat temu
Dzień dobry!Wysłuchałem tego TVN24-owego PRZESŁUCHANIA...Mf3wić "z głowy!", a Md3WIĆ Z GŁOWĄ to...Jak mf3wią MIŁOŚNICY piwa Żywiec "czyni rf3żnicę!".Dla rozmf3wcy Moniki Olejnik "plama na prawdzie!" to nic tgkaeio...A o "plamie na honorze!" to ooo ooo nie ma co wspominać :)-"Niesforne Dziecię Gutenberga".
gość
12 lat temu
fajne ma cycki
gość
12 lat temu
biedna dziewczyna.., współczuję. Ona w rzeczywistości jest śliczną dziewczyna, dlaczego pudel takie fatalne zdjecia publikuje.
gość
12 lat temu
ANGELA!!!!!!
gość
12 lat temu
co do licha z tymi sztucznymi cyckami???????? epidemia niczym świńska grypa
slązaczekx
12 lat temu
cycki zrobione
gość
12 lat temu
chirurg plastyczny za te cycki powinien stracić prawowykonywania zawodu!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie