Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jaskółka: "Moja mama ZOSTAŁA ZAMORDOWANA!"

184
Podziel się

"Złodzienie myśleli, że nie nikogo nie ma. Zobaczyła ich twarze."

Jaskółka: "Moja mama ZOSTAŁA ZAMORDOWANA!"
bDYvWTUB

Tuż po premierze filmu Psy Agnieszka Jaskółka zdecydowała się na opuszczenie kraju. Podejrzewano, że powodem była jej odważna rola Andżeli. W wywiadzie z Takie jest życie, była modelka wspomina jednak, że wyjechała z Polski i zajęła się modą, by zapomnieć o morderstwie mamy, które miało miejsce kilka miesięcy przed premierą słynnego filmu.

Gdy miałam 17 lat moja mama została zamordowana podczas napadu rabunkowego na nasz dom. Razem z siostrą byłyśmy załamane, popadłyśmy w depresję. Wyjazd za granicą był więc też formą ucieczki od rzeczywistości – mówi, po czym wspomina, że cała rodzina miała wtedy spędzić weekend na Mazurach. Zły stan zdrowia jej mamy sprawił, że musiała zostać w domu: Złodzieje byli zaskoczeni jej obecnością, obserwowali nasz dom i myśleli, że nikogo nie ma. Mama na nieszczęście zobaczyła ich twarze. Mieszkaliśmy w apartamentowcu, mama była dyrektorem finansowym w dużej firmie, a pieniądze, jak wszyscy w tamtych czasach, trzymaliśmy w skarpetach.

Wyjazd z Polski bardzo jej pomógł. Dzięki niemu poznała świat, języki i sławne osoby. Wspomina, że podczas jednej imprezy siedziała przy jednym stoliku z Madonną:

bDYvWTUD

Mogę śmiało powiedzieć, że siedziałam, rozmawiałam, śmiałam się, tańczyłam z Madonną. Było to podczas imprezy w paryskim klubie "Les Bains Douches". A jako nastolatka wieszałam sobie jej plakaty nad łóżkiem... Superwrażeniem było ją poznać! Madonnę odebrałam jako skromną osobę. Ubrana w bluzę z kapturem w ogóle nie rzucała się w oczy, wręcz szukała intymności. Chyba ze 40 procent obecnych w klubie nie wiedziało, że jest z nami taka gwiazda. Pamiętam, że dała szatniarzowi meganapiwek.

To musi być nieciekawa perspektywa: najpierw bawić się z Madonną, a potem musieć tańczyć w Tańcu z gwiazdami. Miejmy nadzieję, że na tym się w jej wypadku nie skończy.

bDYvWTVe
KOMENTARZE
(184)
gość
10 lat temu
tylko po co ona o tym mówi całej Polsce, niech idzie do psychologa się wygadać, a tak śmiem twierdzić że robi to tylko z pobudek czysto promujących własną osobę, a to nie tędy droga, może ktos jej w końcu powie że żeby być sławną trzeba coś osiągnąć.
gość
10 lat temu
a kto to jest , jakies stare b****o z sylikonami chce sie lansowac, okropnosc
gość
10 lat temu
Kłamie jak ze wszystkim,.
bDYvWTVf
gość
10 lat temu
Straszne ma te plastikowe cyce. I co to za życie, którego kwintesencją jest przypadkowe otarcie się o jakąś głośną osobę. Żenujące.
gość
10 lat temu
Stare b****o
Najnowsze komentarze (184)
gość
5 lata temu
Znam inną wersję tych wydarzeń.
IS8HZm , [url...
9 lat temu
IS8HZm , [url=http://orjatjfjnmdd.com/]orjatjfjnmdd[/url], [link=http://hktqoayobsxe.com/]hktqoayobsxe[/link], http://mgrebdeuuqlc.com/
QQEh4e qqnez...
9 lat temu
QQEh4e qqnezasjpbfp
GNgori , [url...
9 lat temu
GNgori , [url=http://bogphtjzshyr.com/]bogphtjzshyr[/url], [link=http://tpfoohkcrrcz.com/]tpfoohkcrrcz[/link], http://yclfmwwyhrvo.com/
jak PiS ma du...
9 lat temu
jak PiS ma dużo w sondażu w TVN to manipulacja. Jakby miał mało to ocwzyiście też byłaby manipulacja.Nastroje społeczne są bardzo rozchwiane i od konkretnej chwili, sposobu zadawania pytań może bardzo dużo zależeć. Z oceną należy zaczekać, aż ta sama pracownia przeprowadzi 2-3 badania i będzie widać jakąś tendencję.Nie wiem, jaki będzie wynik wyborf3w, ale jeśli PiS przegra, to będzie to dowf3d na to, że po odejściu Ferdynanda Rymarza, PO sfałszowało wybory.
SaARYQ benck...
9 lat temu
SaARYQ benckgytcufo
Właśnie nie, ...
9 lat temu
Właśnie nie, na odwrf3t - spokojnie i bez emjcoi obnażajmy ich wady i pychę.Nie ma co się kopać, to nic nie da, przerobiłem to od a do z.Mam pewne wątpliwości co do formy, w jakiej do nich się zwracać, ale czas pokaże.Nie rf3bmy tego co oni robili i robią(!!!??) a L.Kaczyńskim, nie można.Jesteśmy lepsi od nich.Pozdrawiam.
Dzień dobry!W...
9 lat temu
Dzień dobry!Wysłuchałem tego TVN24-owego PRZESŁUCHANIA...Mf3wić "z głowy!", a Md3WIĆ Z GŁOWĄ to...Jak mf3wią MIŁOŚNICY piwa Żywiec "czyni rf3żnicę!".Dla rozmf3wcy Moniki Olejnik "plama na prawdzie!" to nic tgkaeio...A o "plamie na honorze!" to ooo ooo nie ma co wspominać :)-"Niesforne Dziecię Gutenberga".
bDYvWTUX
gość
10 lat temu
fajne ma cycki
gość
10 lat temu
biedna dziewczyna.., współczuję. Ona w rzeczywistości jest śliczną dziewczyna, dlaczego pudel takie fatalne zdjecia publikuje.
gość
10 lat temu
ANGELA!!!!!!
gość
10 lat temu
co do licha z tymi sztucznymi cyckami???????? epidemia niczym świńska grypa
slązaczekx
10 lat temu
cycki zrobione
gość
10 lat temu
chirurg plastyczny za te cycki powinien stracić prawowykonywania zawodu!
...
Następna strona
bDYvWTVz