Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kryzys w małżeństwie Kaczyńskiej?

1137
Podziel się

Dyskutują ze sobą już na łamach tabloidów... Szykuje się kolejny rozwód?

Kryzys w małżeństwie Kaczyńskiej?
bDfQDnhN

Zdaniem znajomych pary, na których powołuje się Fakt, Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki nie pasują do siebie:

Marta jest bardzo wyważoną osobą, spokojną. W Marcinie jest więcej szaleństwa, przebojowości. Może już jej to nie odpowiada. Może chce, żeby wreszcie było tak, jak ona chce - zastanawia się osoba dobrze znająca Martę i jej męża.

Wygląda na to, że córka tragicznie zmarłego prezydenta postanowiła trochę ograniczyć "parcie na szkło", jakie przejawia ostatnio Dubieniecki. W wywiadzie dla tygodnika Uważam Rze dała do zrozumienia, że poważnie rozważa rezygnację z jego usług w zakresie reprezentowania jej interesów w sprawie katastrofy smoleńskiej.

bDfQDnhP

Do tej pory moim pełnomocnikiem w tej sprawie był mój mąż, ale w tej sprawie najprawdopodobniej się rozstaniemy - powiedziała.

Dubieniecki zareagował na te słowa dość nerwowo: Nic o tym nie wiem, że mam już nie być pełnomocnikiem. Proszę pytać moją żonę - powiedział dziennikarzowi Faktu. Niedługo potem w rozmowie z Wirtualnymi Mediami uparcie starał się pokazać, że traktuje własną żonę jak... zwykłą klientkę, a kwestię smoleńską - jak każde inne zagadnienie prawne.

Oprócz prowadzenia tej sprawy mam inne sprawy zawodowe, które są dla mnie priorytetowe i nie mogę się z nich wycofać - stwierdził w wywiadzie. Zastanawiam się jednak nad zaangażowaniem w sprawę smoleńską nowej osoby i chcę ją swojej żonie rekomendować.

Jakie to wzruszające, że ich wymiany zdań odbywają się już na łamach prasy... Czy żądza istnienia w mediach zniszczy kolejny związek?

bDfQDnhV

Marta Kaczyńska w rozmowie z Faktem zaznacza, że nie podjęła na razie rozstrzygającej decyzji:

Wszystko, co chciałam, powiedziałam w wywiadzie – wyjaśnia w tabloidzie. Proszę zwrócić uwagę, że tam pada słowo "najprawdopodobniej". Czyli nie jest ostatecznie przesądzone, ale możliwe.

Polityk PiS z bliskiego otoczenia stryja Marty sugeruje, że Jarosław Kaczyński mógł w tej sprawie wywierać naciski na bratanicę: Dla prezesa Smoleńsk to temat numer jeden i to on chce nad nim panować, rozgrywać po swojemu, a Dubieniecki jest nieprzewidywalny - przyznaje polityk.

Na razie wygląda na to, że niezależnie od sprawy smoleńskiej drogi Marty i jej męża już się rozchodzą. Zdaniem informatora tabloidu, nie widują się zbyt często: Ona jest w Gdyni z dziećmi, on jeździ po kraju w interesach - mówi znajomy rodziny.

bDfQDnhW

Myślicie, że będzie kolejny rozwód? Tym razem przez politykę?

bDfQDniq
KOMENTARZE
(1137)
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
szkoda mi Marty
nium_nium
10 lat temu
ta corka starsza istny leszek, ale brzydal;P
bDfQDnir
ja też to zau...
10 lat temu
gość
10 lat temu
Może znowu się okaże, że dziecko nie tego co myślał że jego. Przecież z pierwszym mężem rozstała się (a raczej ją rzucił) bo przypadkiem wyszło na jaw, że córeczka ma zupełnie innego tatusia :)
Najnowsze komentarze (1137)
gość
7 lat temu
Szkoda dzieci!
gość
9 lat temu
DZIEWCY SĄ SUPER. A MARTA MA PRAWO DO SZCZĘŚCIA. NIGDY NIE WYGLĄDALI NA DOBRANA PARĘ. W CZASIE ŻAŁOBY NIE POTRAFIŁ SIĘ ZACHOWAĆ JAK MĄŻ. CIERPIAŁA BARDZO OSAMOTNIONA - ZERO WSPARCIA. starsza córka pani Marty jest podobna do pani Marii Kaczyńskiej jak dwie krople wody :
gość
9 lat temu
starsza córka pani Marty jest podobna do pani Marii Kaczyńskiej jak dwie krople wody :)
gość
9 lat temu
Pani Marta jest bardzo piękną ,inteligentną i mądrą kobietą.Ma wielką klasę. Tego mogą jej pozazdrościć wszystkie kobiety.Dziewczynki również są śliczne.
gość
9 lat temu
czytalam wszystkie te artykuly... dowcipnie powiedziala,ze "sie rozejdziemy" a media sie podpuscily i juz nakrecaja ludzi buahhaah... juz tworza mity.. buhahaha.. i jeszcze tak umiejetnie wkrecaja cytaty do swojej interpretacji,zeby wszyscy uwierzyli... buhahaha... ZNAM MARTE.. i WCALE SIE NIE ROZCHODZA..wrecz przeciwnie..bardzo sie kochaja i nie moga bez siebie zyc.. buahhaha..ale media sa zalosne G***I P****T, chce zrobić karierę dzięki empatycznej , stonowanej , z dużą klasą żonie. Marto ! nie daj się ,bądź sobą , nie jeden , nie drugi , do 3 razy sztuka. moja córka też tak ma... nie może trafić. na "normalnego ' faceta Pani Marta jest bardzo piękną ,inteligentną i mądrą kobietą.Ma wielką klasę. Tego mogą jej pozazdrościć wszystkie kobiety.Dziewczynki również są śliczne.
gość
9 lat temu
Marta widać na oko, że jest osobą poukładaną a ten Dubieniecki do niej to taki szczawik. Mały plejbojek co to musi się autami dowartościować i kupije porche .. A Marta ma klasę! Wartościowa dziewczyna i wychowana w wartościach które wyniosła z domu.
gość
9 lat temu
biedna Marta widać ze to uczciwa dobroduszna osoba....nie ma nikogo ani rodziców, ani rodzenstwa kuzynów sama jak palec On wygląda na cwaniaczka całkiem mozliwe ze od początku był z Nią tylko dla kariery wiedział ze to córka Prezydenta RP więc korzystał bycie w rodzinie Prezydenta to dla Niego wspaniała okazja do zaistnienia i wybicia sie niezła tramploina nie wygląda na takiego ktory by Ją kochał... co to za mąż ktory nawet żony nie przytuli w najtragiczniejszej dla niej chwili
gość
10 lat temu
Marta widać na oko, że jest osobą poukładaną a ten Dubieniecki do niej to taki szczawik. Mały plejbojek co to musi się autami dowartościować i kupije porche .. A Marta ma klasę! Wartościowa dziewczyna i wychowana w wartościach które wyniosła z domu.
bDfQDnij
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
...
Następna strona
bDfQDniL