Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paparazzi oskarża: "GARDIAS KŁAMIE! GROZIŁ MI NOŻEM!"

329
Podziel się:

Będą kłopoty?

Paparazzi oskarża: "GARDIAS KŁAMIE! GROZIŁ MI NOŻEM!"
bFdVeVDp

Pod koniec stycznia Dorota Gardias umówiła się ze swoim przyjacielem na kolację. Pogodynka i jej znajomy wspólnie zjedli sushi, a następnie wybrali się do kina. W centrum handlowym parę zaczął fotografować paprazzi. Po zakończeniu seansu nadal czekał na Gardias i właściciela firmy eventowej z Trójmiasta.

Dorota i jej towarzysz wsiedli do samochodu i skierowali się do jej domu na Wilanowie. Szybko zorientowali się jednak, że paparazzi nie zamierza odpuścić i koniecznie chce się dowiedzieć, jak Gardias zakończyła wieczór.

Kilka minut potem zobaczyłam, że śledzi nas paprazzi. Jego samochód podjeżdżał _**niebezpiecznie blisko mojego, zajeżdżał mi drogę i gwałtowanie hamował**_ – opowiada pogodynka w Party. W pewnym momencie sytuacja zrobiła się bardzo nerwowa i niebezpieczna. Próbowałam uniknąć zderzenia, omijając samochód paparazziego.

bFdVeVDr

Wersję Doroty potwierdza także jej znajomy, z którym jadła kolację. Zdaniem biznesmena z Trójmiasta, winny całemu zajściu był oczywiście fotograf:

Stanąłem w obronie Doroty i swojej. Każdy normalny facet by się tak zachował na moim miejscu. Szarpanina z fotografem to wynik jego zachowań, napaści na nas. Ale wbrew temu, co on mówi, nie miałem przy sobie żadnego ostrego narzędzia.

Ostatecznie rozwiedziona prezenterka stwierdza, że popełniła błąd. Po pościgu z paparazzim oddała mu jego aparat i miała nadzieję, że to zakończy sprawę.

Żałuję, że dałam się sprowokować i bardzo nad tym ubolewam. Działałam pod wpływem emocji i stresu, bo czułam się zagrożona. Gdy dojechałam do apartamentu, zdałam sobie sprawę, jak głupio się zachowałam. Mój towarzysz kazał mi od razu jechać na policję, ale nie posłuchałam.

bFdVeVDx

Oczywiście paparazzi działający pod pseudonimem... Gumiś twierdzi, że sytuacja wyglądała mniej niewinnie. Podtrzymuje wersję, w której towarzysz Gardias wskoczył przez okno do jego samochodu i groził, że... zaraz wyciągnie nóż! Oskarżył pogodynkę o napaść i zniszczenie wartego kilka tysięcy złotych profesjonalnego sprzętu.

Od razu wskoczył do mojego auta przez otwarte okno i próbował wyrwać mi aparat - wspomina fotograf. Gdy mu się nie udało, zaczął mi grozić, że zaraz wyciągnie nóż i go użyje. Wcale nie zajeżdżałem im drogi i nie robiłem nic, co mogło doprowadzić do wypadku. Dorota Gardias kłamie.

Nie popieramy absolutnie gonienia gwiazd samochodem i prowokowania ich. To kompletnie bez sensu. Ale z drugiej strony - grozić komuś nożem? Gardias mogła przecież zadzwonić na policję i byłoby po sprawie. A tak, jeżeli oskarżenie o groźbę karalną się potwierdzi, może to bardzo skomplikować sytuację.

bFdVeVDS
KOMENTARZE
(329)
gość
11 lat temu
Ci fotografowie z faktu sa okropni.
gość
11 lat temu
4 marca impra w ZAlesiu. ZAPRO>:D
gość
11 lat temu
Kazdy moze sie zdenerwowac.
bFdVeVDT
gość
11 lat temu
ale tej kobiecie sodowa do głowy uderzyła wstyd nie wierzę w ro co ona za brednie opowiada co się nie robi dla popularności kobieto idź do pracy do biura i będziesz miała spokój a nie opowiadaj dyrdymały
gość
11 lat temu
gardias to dziw......a
Najnowsze komentarze (329)
az
9 lat temu
Gardias zatrzymała faceta bo nie chciał robić jej zdjęć. Jej znajomy wyrwał niepotrzebny aparat Gumisiowi i powiedział że sam je zrobi jak ten nie chce. Po co Gardias wychodziła z knajpy gdzie stał sobie spokojnie z aparatem Gumiś. To jego życie prywatne z kim i gdzie stoi.
gość
10 lat temu
moze ją gonił autem i sie onanizował
gość
11 lat temu
kto to jest jakaś Gardias ,aktorzyna ze spalonego teatru?
gość
11 lat temu
szybko się pocieszyła... .... a teraz jest już w ciąży z innym... ha ha
gość
11 lat temu
jest obrzydliwa...strasznie wyglada w tych wlosach
gość
11 lat temu
Od dawna mówię, że jej woda sodowa do głowy uderzyła.
gość
11 lat temu
znamy Dorotę od dziecka to największa urocza kłamczucha jaką znamy
gość
11 lat temu
No to ma przegwizdane Gardiasówa
bFdVeVDL
gość
11 lat temu
Ci pajace paprazzi to debile nawet za cene zycia zrobia ci fotke jak chca mi zrobic to zapraszam do WC baranow. Artykul z kk prosze na nich uchwalic
gość
11 lat temu
Gardias zawsze była ,,rozrywkowa,,dziewczyna ma parcie na szkło wszelkie chwyty dozwolone aby głośne
gość
11 lat temu
dobra s**z ta Gardias
gość
11 lat temu
s****a i kurwisko
gość
11 lat temu
kobieto jesteś żałosna jechałaś z żonatym facetem ze schadzki to i bałaś się że wszyscy się dowiedzą jaka ty jesteś puszcz... my tobie nie wierzymy w ani jedno słowo
gość
11 lat temu
czego ci ludzie nie zrobia dla popularności nie wierzymy Gardias
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdVeVEE
bFdVeVEF
bFdVeVEG
bFdVeVEH
bFdVeVEI
bFdVeVEn