Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Kaczyńska: "Nie wierzę, że musieli odejść"

1439
Podziel się:

"Marta nie może często odwiedzać grobu rodziców."

Marta Kaczyńska: "Nie wierzę, że musieli odejść"

W pierwszą rocznicę katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem jedyna córka Marii i Lecha Kaczyńskich wspomina na swoim blogu tragicznie zmarłych rodziców.

Dziś za kazdym razem gdy przekraczam próg mieszkania Rodziców, uderza mnie cisza - pisze Marta Kaczyńska. Podlewam kwiaty, porządkuję. Widzę tętniący życiem dom. Pełen szczęścia i dobrych uczuć. Dom szczęśliwy. Gdy zasypiam, przesuwają mi się przed oczami obrazy z przeszłości. Tata w sopockim mieszkaniu, pracujący nad kolejnym artykułem. Mama jak zwykle zajęta mnóstwem spraw. Miałam wspaniałych rodziców. Byli ludźmi tak pełnymi życia, że nie mogę uwierzyć, że musieli odejść. Że wszystkie rozmowy, wspólnie spędzone chwile już się nigdy nie powtórzą. Że wszystko, co łączy się z moimi Rodzicami jest już tylko wspomnieniem.

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej odwiedziła grób rodziców na Wawelu. Były minister w Kancelarii Prezydenta, Andrzej Duda, który towarzyszył jej wczoraj, mówi Faktowi, że odwiedziny na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich są dla niej zawsze wielkim przeżyciem. Być może dlatego, że nie zdarza się to często.

Marta bardzo tęskni za rodzicami, zwłaszcza za mamą, która była jej największą przyjaciołką i powierniczką - mówi Duda. Bardzo przeżyła ten dzień. To wszystko jest dla niej bardzo trudne, tym bardziej, że mieszka na Pomorzu i nie może często odwiedzać grobu rodziców.

_

_

KOMENTARZE
(1439)
gość
11 lat temu
Kochałam Panią Marię!!!!! była cudna Wspólczuje Marcie:(
gość
11 lat temu
widac było Ze Marta miała cudownych rodziców, bardzo musi cierpiec, wspóczucia dal Marty trzymaj sie kochana:(
gość
11 lat temu
"dziwny jest ten...świat" :(
gość
11 lat temu
najs
gość
11 lat temu
ja tam uważam że BYLI WSPANIALI!!!
Najnowsze komentarze (1439)
gość
9 lat temu
to bardzo straszne przezyc to, trzeba byc bardzo silnym.... trzymaj sie Marta jestesmy z Toba....
gość
10 lat temu
ja też uważam, że to nie był zwykły wypadek. obejrzyjcie sobie dokument MGŁA ludzie opowiadają jak było jak się zachowywali ludzie z rządu to daje do myślenia. podobno atak na WTS też był zaplanowany przez rząd zobaczcie film NIEWYGODNE FAKTY
gość
10 lat temu
współczuję jej że pochowali ich na Wawelu
gość
11 lat temu
Martusiu a pieniazki nie smierdza? teraz mozesz tylko za pedala wojka jarka k cos niecos moze dostac?
gość123
11 lat temu
Trzeba było pochować ich na księżycu, byłoby bliżej.
gość
11 lat temu
To dlaczego pozwoliła ich pochowac na wawelu a teraz rozpacza ze nie moze byc czesto na ich grobie!!!!Napewno miala do wyboru miejsce bliżej domu!A na wawelu nawet ich nie chcieli!Sama jest sobie winna!!!!!
gość
11 lat temu
SIEROTKA MARTUSIA!
gość
11 lat temu
SIEROTKA!!!
gość
11 lat temu
pozostał wielki żal i pustka po nich.
gość
11 lat temu
Nigdy nie zapomnimy Najwspanialszej PREZYDENCKIEJ PARY -klasa, kultura i życzliwość była ich wizytówką
gość
11 lat temu
Nam wszystkim ich brak!!
gość
11 lat temu
Czemu tacy cudni, wspaniali ludzie muszą tak szybko odchodzić. Tęsknimy!!!
gość
11 lat temu
DO DEBILI OPLUWAJACYCH PARE PREZYDENCKA-----MIEJSCE TYCH DWOJGA CUDOWNYCH LUDZI SLUSZNIE JEST NA WAWELU.ZGINAL PREZYDENT POLSKI ,ZGINAL PELNIAC TA SLUZBE --BYL URZEDUJACYM PREZYDENTEM NIE W STANIE SPOCZYNKU DEBILE I SLUSZNIE ,ZE JEST POCHOWANY NA WAWELU.NIE POPIERAM TUSKA ANI KOMOROWSKIEGO ,ALE GDYBY KTORYS Z NICH ZGINAL TRAGICZNIE NIE MIALABYM NIC ,PRZECIW POCHOWKU NA WAWELU -DURNIE p******i
gość
11 lat temu
zostawcie ją w spokoju... odzeszli od niej rodzice jest zakłopotana.... a wy cały czas nadajecie na nią;((( Trzymaj się Marta, jesteśmy z Wami, bardzo Wam współczujemy tej nagonki, tym bardziej po takich przeżyciach! Podziwiam tą kobietę. Jest bardzo inteligentna. Zachowanie zawsze fair, wygląd nienaganny, wspaniały dobór słów w wypowiedziach, nie daje się sprowokować, nie okazuje zdenerwowania w sytuacjach ekstremalnych i w kontaktach z prowokatorami, a poza tym ma tyle smutku i kłopotów wokół siebie. Wspaniała kobieta, a może po prostu bardzo dobrze wychowana. Tak czy inaczej Pani Marto jestem pełen szacunku dla Pani osoby. Proszę nie słuchać tych plugastw, to zazdrość przez ludzi przemawia, gdyż oni w przeciwieństwie do Pani, nie potrafią panować nad swoimi emocjami i w bardzo prymitywny sposób uzewnętrzniają złe nastroje, frustracje i niepowodzenia życiowe. Tak czy inaczej wyrazy szacunku dla Pani osoby. dajcie jej spokój ,nie macie innego tematu ,tyle ona przeszła a wy dalej piszecie derdymaly dzielna dziewczyna,wspaniała uczciwa osoba,cala jej rodzina taka byla..:((
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie