Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Przestała odzywać się do dawnych kolegów"

572
Podziel się

"Do dzisiaj traktuje wszystkich z góry" – mówi koleżanka ze szkoły Mariny.

"Przestała odzywać się do dawnych kolegów"
bCYNLsKt

W zeszłym roku Marina Łuczenko wzięła udział w akcji jednego z czasopism dla nastolatków i przekonywała, by głośno mówić o przemocy wśród uczniów w szkołach. Przy okazji zwierzyła się, że koleżanki z gimnazjum się nad nią znęcały. Dlaczego? "Bo jej zazdrościły"... (Zobacz: Marina: "Dziewczyny zaciągnęły mnie do ubikacji!")

Inaczej tę sytuację wspominają jej "oprawczynie". Ponoć Marina chodziła po szkole, przechwalała się rolą Julii w Teatrze Buffo i była nieznośna:

Prawda jest taka, że chodziła po korytarzach napuszona i nie wiadomo jak wystrojona. Każdemu, kto jeszcze chciał jej w ogóle słuchać, opowiadała o swojej wielkiej roli Julii. Na serio, już wtedy zachowywała się jak wielka gwiazda! - mówi uczennica gimnazjum, do którego chodziła Marina w rozmowie z Takie jest życie. Ubierała się naprawdę wyzywająco i wdzięczyła przed każdym chłopakiem, nie patrząc na to, czy ma dziewczynę, czy nie. Nic dziwnego, że zazdrosne o swoich chłopaków dziewczyny nie były zachwycone i w końcu raz ją nastraszyły. Sama się o to prosiła! Jednak o żadnym maltretowaniu nie było mowy. To wymysły! Robi z siebie ofiarę koleżanek. Jest raczej ofiarą własnej fantazji. Pamiętam, że usłyszała kiedyś na lekcji, że lepiej żeby się już zajmowała tą swoją karierą, bo poza urodą ma niewiele do zaoferowania.

bCYNLsKv

Jednak swoje prawdziwe oblicze pokazała po tym, jak dostała się do Tańca z gwiazdami. Zerwała niemal wszystkie przyjaźnie i zaczęła sobie szukać znajomych jedynie "w branży".

Była w tej szkole "nowa", nie z Polski, nagle znalazła się w innym środowisku. Więc odrobina pokory by jej na pewno nie zaszkodziła, a ona zachowywała się jak największa gwiazda... A wtedy przecież nikt jej nie znał! A potem po gimnazjum, jak wzięli ją do "Tańca z gwiazdami", to dopiero się zaczęło! Przestała się odzywać do dawnych kolegów i koleżanek. Wszystkich traktowała z góry. I tak jej zostało do dziś.

Jak widać, nie wszyscy dobrze znoszą popularność. Najśmieszniejsze jest to, że Marina zapewne nie zdaje sobie sprawy, jak niewiele warta jest ta jej polska "sława".

bCYNLsKW
KOMENTARZE
(572)
gość
9 lat temu
laska robila za gwiazde Wszystkie debilki jej zazdroscily wiec ja nastraszyly czy pobily w kiblu a teraz twierdza, ze sie sama prosila Tyowa polska mentalnosc
gość
9 lat temu
niech się nauczy śpiewać
Patkaaaa
9 lat temu
Chodziłam do szkoły przy ul. Naddnieprzańskiej w W-wie, do tej szkoły chodziło sporo osób z gocławia, gdzie mieszka/ła Marina... Jakoś nikt jej dobrze nie wspomina... Zawsze chodziła dumna jak paw i że co to nie ona... Może ma teraz za swoje?
bCYNLsKX
gość
9 lat temu
w d***e się jej poprzewracało i tyle lepiej niech się weźmie za nauke a nie za gwiazdorzenie....
gość
9 lat temu
żałaosna dziewucha
Najnowsze komentarze (572)
margosha
8 lat temu
I kogo to obchodzi? Dziewczynie uderzyło do głowy..
gość
8 lat temu
Mam nią styczność od pewnego czasu i nie odczuwam jakiejś zarozumiałości. Normalna, fajna dziewczyna. Wie, czego chce!
gość
9 lat temu
sraka
gość
9 lat temu
po co w ogole promowac ta wiesniare
gość
9 lat temu
ślina jej sie w ryju ciągnie...fuuuuuuuu
gość
9 lat temu
s****a i tyle nie lubie jej, ona dlugo nie pociągnie jest płytka i nudna
gość
9 lat temu
kto to do cholery jest?!
gość
9 lat temu
Marina pochodzi z Ukrainy i to nieprawda, że nie umie śpiewać. Ma świetny wokal. Nie wierzę w te plotki. Kochaaam Marinę ; x ; *
bCYNLsKP
K.B
9 lat temu
Marina wygląda jak niedorobirniec i niepasuje do ŁOZA bo jest brzytka a ŁOZO śliczny ,piękny i można mówić onim w nieskończoność bo ma same zalety żadnycz wad w przeciwieństwie do ciebie.
gość
9 lat temu
lubię ją ! super jest ! ; ***
gość :D
9 lat temu
pochodzi chyba ze Stalowej Woli
gość
9 lat temu
posrało się we łbie!
gość
9 lat temu
...w sam raz na jeden raz, albo i na kilka razy jak dobrze przylodzi
gość
9 lat temu
DO DZIOBA MOŻNA PODAĆ
...
Następna strona
bCYNLsLr