Trwa ładowanie...
Przejdź na

Co łączy Dodę z instruktorem fitnessu?

258
Podziel się:

Już drugi jej związek rozpadł się przez niego?

Co łączy Dodę z instruktorem fitnessu?
bEUYKtUB

Doda i pochodzący z Ukrainy niemiecki instruktor fitnessu, Siergiej Onopko znają się od dawna. Mimo dzielącej ich odległości, znajomość stała się na tyle zażyła, że, jak plotkowano, mogła stać się jednym z powodów rozwodu Dody i Radka Majdana. Nazwisko Onopki powróciło w kontekście rozstania piosenkarki z Nergalem. Mówiono, że muzyk nienajlepiej znosił łączącą ich przyjaźń. Jak donosi Fakt właśnie u boku niemieckiego instruktora fitnessu Doda zamierza leczyć złamane rozstaniem serce...

Obecnie koi nerwy w Portugalii, ale w połowie maja wybiera sie na dłużej do Berlina. Planuje zaszaleć tam zakupowo, co jak wiadomo, poprawia humor, a także spędzić kilka miłych dni ze starym przyjacielem. Czas pokaże, czy plotki o tym, że już dwóch partnerów Dody nie wytrzymało konkurencji z tlenionym instruktorem fitnessu, mają jakieś uzasadnienie.

bEUYKtUD

Jak myślicie, czy ta znajomość mogła mieć wpływ na decyzję Adama, który "starał się nie zdradzać"?

bEUYKtVe
KOMENTARZE
(258)
gość
11 lat temu
i kto tu zdradza?
gość
11 lat temu
Ej Doda...ja by cie nawet kijem nie ruszyl, potworze ty jeden !!!!
gość
11 lat temu
lubie schabowego dzisiaj mam
bEUYKtVf
Ja wiem co ic...
11 lat temu
Ja wiem co ich łączy: żałosne SAMOUWIELBIENIE
gość
11 lat temu
uwaga blondi !!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (258)
92Mehv wmtlo...
10 lat temu
92Mehv <a href="
BxmIW7 , [url...
10 lat temu
BxmIW7 , [url= [link=
Ta60iS nruxc...
10 lat temu
Ta60iS <a href="
Impsrsieve br...
10 lat temu
Impsrsieve brain power at work! Great answer!
gość
11 lat temu
Co łączy Dodę z instruktorem fitnessu? Cóż za niecenzuralne pytanie? Są połączeni za pomocą jego łącznika w zależności od stopnia erekcji - od 15 do 22 cm
gość
11 lat temu
doda trzyma za jaja
buntowniczka ...
11 lat temu
żałosne. współczuję tym którym związki dody i ona sama się podoba.
gość
11 lat temu
Czy aby na pewno Doda jest w Portugalii, w poniedziałek była na Majorce :)
bEUYKtUX
gość
11 lat temu
ale z niej laska
gość
11 lat temu
Doda obudz sie!!! Poniewaz Dodzia jest delikatnie mowiac malo inteligentna, to wpatrzone w nia geby zaslinionych karkow bierze za dobra monete i wydaje jej sie, ze wszyscy o niej marzą... prawda jest taka, ze te karki mysla praciem tj. maja ochote zerznac dodzie w dyskotekowej toalecie i zaspokoic swoj poped i nic ponadto, a tej KRETYNCE wydaje sie, ze jest taka atrakcyjna i wszyscy na nia leca buhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahaha zaden, normalny facet nie bedzie chcial tknac takiej wulgarnej i rozjechanej szmaty jak doda!!!
gość
11 lat temu
jestesi plastkiem niczym wiencej
gość
11 lat temu
Dodzia jest CHORA PSYCHICZNIE i zyje we wlasnym swiecie!!! Wg Dodzi wzorcowy model urody: "Długie włosy, rzęsy, paznokcie i nogi. Kształtne uda, biust i posladki, smukłe łydki, brzuch i ramiona. Po prostu - powinny być takie jak ja". DODY IDEAŁ KOBIETY: - długie włosy - sama ma doczepiane, bo oryginalne włosy to siano, - długie rzęsy - sama ma doklejane, bo oryginalne krótkie i rzadkie, - długie paznokcie - sama ma doklejane wsiowe tipsy w jakies badziewne wzorki, - długie nogi - sama ma tak krótkie, że psują proporcje całej sylwetki, krótkie i do tego powykrzywiane, - kształtny biust - sama miała przeciętny zwis, więc musiała sobie wstawić silikon, teraz ma sztuczne balony, które w żaden sposób nie można uznać za kształtny biust, - kształtne pośladki, oooooooo nie mogę, Dodzia ma płaskie rozlane d****o, które w ogóle nie jest kształtne, kształtne pośladki to są wypukłe i krągłe a nie płaskie jak deska do prasowania, - smukłe ramiona, buhahahahahha, przecież ona ma bary jak atleta albo wioślarz. podsumowując: Dodzia jest kompletnym ZAPRZECZENIEM JEJ IDEAŁU PIĘKNA!!! i ona uważa się za piękną kobietę??? jedyne wytłumaczenie to takie, że jest chora psychicznie i żyje we własnym świecie, czyli widzi swoją osobę zupełnie inaczej niż normalni ludzie!!!
gość
11 lat temu
Dwa tlenione barany dobrały sie jak w korcu maku lol
gość
11 lat temu
po*ebana Dodunia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUYKtVQ
bEUYKtVR
bEUYKtVS
bEUYKtVT
bEUYKtVU
bEUYKtVz