Trwa ładowanie...
Przejdź na

Co łączy Dodę z instruktorem fitnessu?

258
Podziel się

Już drugi jej związek rozpadł się przez niego?

Co łączy Dodę z instruktorem fitnessu?
bDJuwWBh

Doda i pochodzący z Ukrainy niemiecki instruktor fitnessu, Siergiej Onopko znają się od dawna. Mimo dzielącej ich odległości, znajomość stała się na tyle zażyła, że, jak plotkowano, mogła stać się jednym z powodów rozwodu Dody i Radka Majdana. Nazwisko Onopki powróciło w kontekście rozstania piosenkarki z Nergalem. Mówiono, że muzyk nienajlepiej znosił łączącą ich przyjaźń. Jak donosi Fakt właśnie u boku niemieckiego instruktora fitnessu Doda zamierza leczyć złamane rozstaniem serce...

Obecnie koi nerwy w Portugalii, ale w połowie maja wybiera sie na dłużej do Berlina. Planuje zaszaleć tam zakupowo, co jak wiadomo, poprawia humor, a także spędzić kilka miłych dni ze starym przyjacielem. Czas pokaże, czy plotki o tym, że już dwóch partnerów Dody nie wytrzymało konkurencji z tlenionym instruktorem fitnessu, mają jakieś uzasadnienie.

bDJuwWBj

Jak myślicie, czy ta znajomość mogła mieć wpływ na decyzję Adama, który "starał się nie zdradzać"?

bDJuwWBK
KOMENTARZE
(258)
92Mehv wmtlo...
9 lat temu
92Mehv <a href="
BxmIW7 , [url...
9 lat temu
BxmIW7 , [url= [link=
Ta60iS nruxc...
9 lat temu
Ta60iS <a href="
bDJuwWBL
Impsrsieve br...
9 lat temu
Impsrsieve brain power at work! Great answer!
gość
10 lat temu
Co łączy Dodę z instruktorem fitnessu? Cóż za niecenzuralne pytanie? Są połączeni za pomocą jego łącznika w zależności od stopnia erekcji - od 15 do 22 cm
gość
10 lat temu
doda trzyma za jaja
buntowniczka ...
10 lat temu
żałosne. współczuję tym którym związki dody i ona sama się podoba.
gość
10 lat temu
Czy aby na pewno Doda jest w Portugalii, w poniedziałek była na Majorce :)
gość
10 lat temu
ale z niej laska
gość
10 lat temu
Doda obudz sie!!! Poniewaz Dodzia jest delikatnie mowiac malo inteligentna, to wpatrzone w nia geby zaslinionych karkow bierze za dobra monete i wydaje jej sie, ze wszyscy o niej marzą... prawda jest taka, ze te karki mysla praciem tj. maja ochote zerznac dodzie w dyskotekowej toalecie i zaspokoic swoj poped i nic ponadto, a tej KRETYNCE wydaje sie, ze jest taka atrakcyjna i wszyscy na nia leca buhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahaha zaden, normalny facet nie bedzie chcial tknac takiej wulgarnej i rozjechanej szmaty jak doda!!!
gość
10 lat temu
jestesi plastkiem niczym wiencej
gość
10 lat temu
Dodzia jest CHORA PSYCHICZNIE i zyje we wlasnym swiecie!!! Wg Dodzi wzorcowy model urody: "Długie włosy, rzęsy, paznokcie i nogi. Kształtne uda, biust i posladki, smukłe łydki, brzuch i ramiona. Po prostu - powinny być takie jak ja". DODY IDEAŁ KOBIETY: - długie włosy - sama ma doczepiane, bo oryginalne włosy to siano, - długie rzęsy - sama ma doklejane, bo oryginalne krótkie i rzadkie, - długie paznokcie - sama ma doklejane wsiowe tipsy w jakies badziewne wzorki, - długie nogi - sama ma tak krótkie, że psują proporcje całej sylwetki, krótkie i do tego powykrzywiane, - kształtny biust - sama miała przeciętny zwis, więc musiała sobie wstawić silikon, teraz ma sztuczne balony, które w żaden sposób nie można uznać za kształtny biust, - kształtne pośladki, oooooooo nie mogę, Dodzia ma płaskie rozlane d****o, które w ogóle nie jest kształtne, kształtne pośladki to są wypukłe i krągłe a nie płaskie jak deska do prasowania, - smukłe ramiona, buhahahahahha, przecież ona ma bary jak atleta albo wioślarz. podsumowując: Dodzia jest kompletnym ZAPRZECZENIEM JEJ IDEAŁU PIĘKNA!!! i ona uważa się za piękną kobietę??? jedyne wytłumaczenie to takie, że jest chora psychicznie i żyje we własnym świecie, czyli widzi swoją osobę zupełnie inaczej niż normalni ludzie!!!
gość
10 lat temu
Dwa tlenione barany dobrały sie jak w korcu maku lol
bDJuwWBD
gość
10 lat temu
po*ebana Dodunia
...
Następna strona
bDJuwWCf