Doda: "Piłkarze mają DUŻE PINDOLE!" (WIDEO)

Radek Majdan wreszcie doceniony.

Obraz

W piątek Doda pojawiła się na meczu Legii Warszawa z Widzewem Łódź. Jak pisaliśmy, najpewniej kibicowała swojemu nowemu facetowi, hiszpańskiemu piłkarzowi, grającemu w warszawskim klubie, Inaki Astizowi. Za kulisami z Rabczewską udało się porozmawiać dziennikarzom Orange Sport. Ze znanym sobie urokiem skomentowała swój udział w imprezie:

Słyszałam, że dzisiaj jest bardzo ważny mecz, a ja lubię brać w ważnych przedsięwzięciach - powiedziała.

Poproszona o komentarz na temat mało gorącej atmosfery na boisku i zachowawczej gry piłkarzy, odpowiedziała: Podoba mi się, że jest ciepło, wzięłam nawet koc, ale są podgrzewane chyba siedzenia. Nieważna jest gra piłkarzy. Najważniejsze, że się ładnie prezentują i mają duże pindole.

Radek Majdan może poczuć się wreszcie doceniony. Trzeba przyznać, że była to mimo wszystko dobrana para.

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą