Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sprzedaje mercedesa, bo nie ma pieniędzy!

484
Podziel się

"Kończy jej się kasa. Stacja, która ją wylansowała, teraz się na nią wypięła."

Sprzedaje mercedesa, bo nie ma pieniędzy!
bDHMJSbV

Kilka dni temu pisaliśmy, że na internetowym serwisie aukcyjnym pojawiła się oferta sprzedaży samochodu Julii Kamińskiej, który wygrała zdobywając Kryształową Kulę w Tańcu z gwiazdami. Aktorka, która wyjątkowo rzadko korzystała z auta (ma ledwie 3500 kilometrów przebiegu), w końcu zdecydowała się na nim zarobić.

Nie było to proste, bo trudno znaleźć chętnego na samochód wart 250 tysięcy. W dodatku Julka musiała zachowywać się bardzo dyskretnie, żeby dziennikarze się o tym nie dowiedzieli - mówi informator Takie jest życie.

Umieszczanie w aukcji zdania "Nagroda Tańca z gwiazdami" jest w naszym mniemaniu daleka od dyskrecji. Kamińska albo tego nie przemyślała, albo zależało jej, by jak najwięcej osób dowiedziało się o aukcji. Dlaczego tak pilnie zależy jej na pieniądzach? To proste - ma problemy ze znalezieniem pracy.

bDHMJSbX

Stacja, która ją wylansowała, teraz się na nią wypięła. Julka myślała, że będzie ich wielką gwiazdą – mówi jej znajoma. A role w fabułach to były zaledwie epizody, w dodatku w niskobudżetowych produkcjach. Jakiś czas temu Julia kupiła mieszkanie w Warszawie na kredyt. Chciała przez czasem go spłacić z zysku za samochód, żeby czuć się bardziej bezpiecznie.

Kamińskiej nie odpowiadał cały bagaż, jaki wiązał się z jeżdżeniem po mieście luksusowym mercedesem. Jak twierdzą osoby z jej bliskiego otoczenia, jest zbyt skromną dziewczyną, by wozić się takim autem. Dodatkowo jego utrzymanie było dla niej stanowczo zbyt drogie.

Julka nigdy nie gwiazdorzyła i nie chciała się kreować na wielką aktorkę. Nieraz zdarzało się, że mercedesa zostawiała w garażu i wsiadała w autobus, czy tramwaj. W ten sposób unikała ciągłych korków i nie miała problemów ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego. Teraz sprawa wygląda trochę inaczej. Komunikacja miejska jest tańsza i to dlatego Julkę coraz częściej można spotkać czekającą na przystanku. Wciąż chodzi na castingi i przypomina kolegom, że jest zainteresowana jakąś rolą. Kończy jej się kasa. I prosi, by dali znać, jak usłyszą o jakiejś pracy na planie.

Miejmy nadzieję że się uda. Na potwierdzenie tych słów - zdjęcie zrobione kilka dni temu przez naszą czytelniczkę w metrze:

bDHMJScd

(Grunt, że nie oszczędza na laptopach i torebkach :)

bDHMJScy
KOMENTARZE
(484)
gość
7 lat temu
"Każdy chciałby tak mieć!"
gość
9 lat temu
Bardzo lubię Julię Kamińską. Nie jest przykładem typowej "celebrytki" i za to pewnie budzi zniecierpliwienie twórców takich portali jak Pudelek czy "opiniotwórczych" magazynów, które oceniają ludzi po wyglądzie i ubraniu. A z tego co mi wiadomo (dowiedziałam się tego z jednej ze stacji tv), mało którego z aktorów czy innych "celebrytów" stać na ubrania Diora, Chanel, itd. - wypożyczają je i nie wstydzą się w nich "brylować". Jak dla mnie to żenada! Lepiej niech starają się o wartościowe role, a nie "błyszczą" na czerwonych dywanach. A co do Julii Kamińskiej - przynajmniej nikogo nie udaje i pozostaje sobą - nie wpada w anoreksję, aby dostosować się do supermodnych ubrań, a co do oszczędności - tylko ją za to chwalić, jest rozsądną dziewczyną i nie potrzebuje się dowartościowywać obecnością w czołówkach "rankingów" mody. Życzę jej powodzenia w zdobywaniu ciekawych ról i wystąpienia w hitowym filmie, których w Polsce niestety brakuje (w kinie komercyjnym - co do tego można dużo pisać) - brak reżyserów, którzy tworzyliby mądre i ciekawe filmy (np. "W ciemności"), a nie takie jak np. "Kac Wawa" i inne tego typu "prześmieszne" komedie. Co do wzmianki o zostaniu gwiazdą stacji, to nie uważam, aby Julii brakowało czegoś w odniesieniu do np. p. Kingi Rusin, która po zwycięstwie w "Tańcu ..." faktycznie została gwiazdą stacji. Julia jest bardzo sympatyczna i dziwię się, że nie została tak doceniona jak jej poprzedniczka. Dziwi mnie, że "Pudelek" zamiast chwalić dobre zachowania, wyśmiewa za nie polskich aktorów. A Julii kibicuję! :D
gość
9 lat temu
Dziwne te artykuły Pudelka... Pełne zawiści i braku klasy.
bDHMJScz
gość
9 lat temu
no i dobrze lubie ja za to i fajnie gra
goœÌ
10 lat temu
Yeah, that's the tckiet, sir or ma'am
gość
10 lat temu
to samo zdjęcie dołączyli do felietonu o Natalii Lesz!!!! o co tu chodzi?
gość
10 lat temu
Mam taka sama torebke jest pieeeeekna kocham ja !!!
gość
10 lat temu
,
gość
10 lat temu
ale wiocha, z laptem w metrze. szczyt.
gość
10 lat temu
tak tak,skromna,jakby miała kase i była by gwiazdą to by d****o woziła w luxusowych samochodach a tak nedzne warsziawskie metro zostaje. Po za tym jak d*py nie daje to kariery raczej nie zrobi.
gość
10 lat temu
Szkoda że musi sprzedać tą nagrodę.A tvn się od niej odwrócił i to jest okropne-jak mogli tak zrobić jest świetną aktorką!
gość
10 lat temu
Takie życie!
gość
10 lat temu
każdemu może zabraknąć kasy wielkie mi halo
bDHMJScr
gość
10 lat temu
torebka z zary, ok 500 zł :)
...
Następna strona
bDHMJScT