Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dubieniecki przeprowadzi się do USA?!

824
Podziel się

W Polsce nie spełni już swoich ambicji...

Dubieniecki przeprowadzi się do USA?!
bEawKQkB

Jak twierdzą osoby z kręgu znajomych Marty Kaczyńskiej, Polska nie spełnia już oczekiwań jej ambitnego męża. Dlatego Dubienecki postanowił odwiedzić Stany Zjednoczone. Chce przekonać się, czy ma szansę zrobić tam karierę. Ponoć nie planuje realizować się jako polityk, ale wrócić do zawodu.

Marcin zrezygnował z kariery politycznej w PiS by realizować się teraz w swojej dziedzinie - mówi w rozmowie z tygodnikiem Na żywo znajomy pary. Nie zdziwiłbym się, gdyby otworzył swój biznes na Manhattanie.

Naprawdę to Marcin "zrezygnował z kariery politycznej"? O ile dobrze pamiętamy to raczej prezes PiS zrezygnował z niego. Przypomnijmy: Kaczyński: "Nie powiem Marcie: rozstań się z mężem"

bEawKQkD

Jeśli rzeczywiście Dubieniecki rozpocznie nowe życie w Nowym Jorku to jego żonie nie sprawi to chyba zbyt dużej różnicy. Już i tak nie widują się zbyt często. Jak twierdzą jej koleżanki, córka zmarłego prezydenta chociaż formalnie wciąż zamężna, wiedzie życie samotnej matki.

- mówi jej przyjaciółka.

Ucieczka do Stanów to wyraźny znak, że Dubienecki zdaje sobie sprawę z tego, do jakiego stanu doprowadził swój wizerunek w kraju. Pytanie co z jego małżeństwem.

bEawKQle
KOMENTARZE
(824)
gość
10 lat temu
PUDEL DOSTAŁ ZLECENIE NA ARTYKUŁ O KACZKACH I PO m***a też ma płacone 0,50 gr za wpis tylko ostatnio leci w wulgaryzmy i prymitywizm, bo merytorycznie nie ma o czym na to idą nasze podatki na propagandę
gość
10 lat temu
morda typowego karierowicza.
gość
10 lat temu
POLSKI MIERNY ADWOKACINA Z PRZEKRETAMI,''ZAWOJUJE AMERYKA''CO W TYCH PUSTYCH LBACH SIEDZI.
bEawKQlf
gość
10 lat temu
aplikacja tego pana w Ameryce znaczy ZERO...takie same jak ten pan przedstawia swoja osoba:)....niech zostanie razem ze swoja buraczana zona, ten burak i otworza sobie budke z nowalijkami w Pomiechowku Gornym:))))))))
gość
10 lat temu
chętnie pomacham mu na pozegnanie, byle tylko nie wracał !!!!
Najnowsze komentarze (824)
gość
10 lat temu
To jestes bezgusciem. lapiesz wszystko co na drzewo nie ucieka....
gość
10 lat temu
Macius, tam maja swoich mafiosow....
gość
10 lat temu
BOZE NIE MOGE WPROST UWIERZYC CO MEDIA MOGA DOKONAC JAK MOGA STEROWAC NAWET ZYCIEM MALO JEST TAKICH ODPORNYCH CO BY MIELI TO W D***E I ROBILI SWOJE SZKODA MI MARTY JEJ MEZA I JARKA KACZYNSKIEGO ILE JESZCZE BEDA MOGLI PRZEJSC JA NA ICH MIEJSCU JUZ BYM SIE DAWNO PODDALA DOBRZE ZE CHOCIAZ MAJA SIEBIE zostawcie ją w spokoju... odzeszli od niej rodzice jest zakłopotana.... a wy cały czas nadajecie na nią;((( Trzymaj się Marta, jesteśmy z Wami, bardzo Wam współczujemy tej nagonki, tym bardziej po takich przeżyciach Podziwiam tą kobietę. Jest bardzo inteligentna. Zachowanie zawsze fair, wygląd nienaganny, wspaniały dobór słów w wypowiedziach, nie daje się sprowokować, nie okazuje zdenerwowania w sytuacjach ekstremalnych i w kontaktach z prowokatorami, a poza tym ma tyle smutku i kłopotów wokół siebie. Wspaniała kobieta, a może po prostu bardzo dobrze wychowana. Tak czy inaczej Pani Marto jestem pełen szacunku dla Pani osoby. Proszę nie słuchać tych plugastw, to zazdrość przez ludzi przemawia, gdyż oni w przeciwieństwie do Pani, nie potrafią panować nad swoimi emocjami i w bardzo prymitywny sposób uzewnętrzniają złe nastroje, frustracje i niepowodzenia życiowe. Tak czy inaczej wyrazy szacunku dla Pani osoby. PUDEL DOSTAŁ ZLECENIE NA ARTYKUŁ O KACZKACH I PO m***a też ma płacone 0,50 gr za wpis tylko ostatnio leci w wulgaryzmy i prymitywizm, bo merytorycznie nie ma o czym na to idą nasze podatki na propagandę
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
ma racje żaden z niej cud
gość
10 lat temu
lol a to dobre. no chyba tylko na Greenpoincie, bo polskimi papierami w USA to se moze tylek podetrzec co najwyzej
gość
10 lat temu
Dubieniecki to pewnie łotr,ale przystojny i wydaje mi się, że wżenił się w rodzinę prezydenta Kaczynskiego dla swoich celów finansowych, pani Marta nie jest zbyt ładna,chodzi ciągle bez uśmiechu,taka smętna,zamyślona, który facet lubi takie kobiety?
gość
10 lat temu
marta musi szukac kawalera kanonowicz dobry kandydat
bEawKQkX
gość
10 lat temu
bedzie jednego debila mniej powinien tez zabrac ze soba jarka kaczynskiego i kota
gość
10 lat temu
jaki biznes, chyba stragan na greenpoincie....
gość
10 lat temu
Co martwicie się o małżeństwo . Niech Marta się martwi bo to już jej drugi związek??????????
gość
10 lat temu
Jest młody , wykształcony i przystojny i na pewno poradzi sobie. a ty pudlu zazdrościsz innym
gość
10 lat temu
niech jedzie w PISdu
gość
10 lat temu
Mogę go polecć "na zmywak" do knajpy znajomego w NYC-u.
...
Następna strona
bEawKQlz