Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Program Lisa się stabloidyzował"

339
Podziel się

Tomasza Lisa ogląda coraz mniej osób. Zaczyna się nudzić?

"Program Lisa się stabloidyzował"
bDffkMPp

Program Tomasza Lisa nadal prowadzi w swoim paśmie antenowym. Emitowany w poniedziałki Tomasz Lis na żywo wygrywa z polsatowskimi filmami fabularnymi, TVN-owskim Szymon Majewski Show oraz Teatrem Telewizji w Jedynce. Ostatnia seria publicystycznego show przyniosła Dwójce zyski rzędu 20,3 miliona złotych. Oglądalność jest jednak coraz niższa i, jak zauważają analitycy, jest podtrzymywana sztucznie.

Program Tomasza Lisa w tym sezonie trochę się stabloidyzował. Zapraszanie celebrytów, aktorów czy sportowców przyciąga widzów i widocznie autor bierze pod uwagę wymagania rynku - mówi prof. Jacek Dąbała w rozmowie z Presserwisem.

Czy aby na pewno było to dobre posunięcie? Wirtualne Media podają, że program Lisa oglądało o 120 tysięcy widzów mniej, niż rok temu. Średnia oglądalność przez ostatnie pół roku wynosiła 2,77 miliona widzów. Jak ocenianie zmiany wprowadzone w programie? Czy zapraszanie gwiazd kosztem polityków okaże się stałym trendem?

bDffkMPr
bDffkMPS
KOMENTARZE
(339)
gość
9 lat temu
Lis jest beznadziejny, nieobiektywny i bufonowaty. Ale najparadniejsze w tym jego słabym programie jest czołówka programu i miny jakie robi Tomek: 1. przekrzywianie głowy w lewo prawo 2. założone ręce 3. nadęty wyraz twarzy rzeczonego
mw-mw
9 lat temu
Lisek i te jego życiowe mądrości do poduszki....
gość
9 lat temu
Przecież od dawna wiadomo, że Lis skończył się na "Kill 'Em All"...
bDffkMPT
gość
9 lat temu
Może nie,, przekupił strażników złotą monetą, bo takiej jeszcze nie widzieli nigdy'' -vecordia
gość
9 lat temu
Nie ma co ogladac.Gosciu beznadziejny.
Najnowsze komentarze (339)
gość
9 lat temu
ta reklama jegio jest żenująca jak kręci tym łbem na prawo i na lewo. On jest nudny jak flaki z olejem i tak sie zacina. Jest denerwujący. Dobrze chociaz że tej Smoktunowicz nie ma w TV.
gość
9 lat temu
lis został nową drzyzgą, ale jej nie dorówna!!!
gość
9 lat temu
Widać ,że to niezrównoważony emocjonalnie facet , damski bokser pewnie ,Hanka , jak się zestarzejesz, to da ci nieraz w gębę i twoim dzieciom .
gość
9 lat temu
a cóż ty dzieciaku pier.dolisz?
gość
9 lat temu
a cokolwiek z niego rozumiesz????
gość
9 lat temu
program jest nudny nic specjalnego
gość11.06.201...
9 lat temu
Pan Lis jest antypolski i jego program.Winien być zdjęty z wizji.
gość
9 lat temu
zamknijcie się głupie,niedouczone małolaty,Lis nie dla was,oglądajcie Dode i YCD.[/cytat] [/cytat] [/cytat]Co RACJA to RACJA. [/cytat]
bDffkMPL
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
Puknij się w durnowaty zakłamany łeb imbecylu.
gość
9 lat temu
coraz cieńszy ten jego program,Lisie witalisie bierz sie do rzeczowej pracy dziennikarskiej!!!
gość
9 lat temu
To oczywiste!po co ludziom sie dodatkowo denerwowac przed telewizorem,patrzac na debilne geby i s luchajac zaprzedajnych i tepych politykow!!Juz nie wspominajac o poziomie ich wypowiedzi!!!Po zyciu uslanym rozami,kazdy Polak ,marzy o relaksie,ogladajac komedyjke na innym kanale z szcunkiem dla p.Lisa.
...
Następna strona
bDffkMQn