Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki o Rusin: "Niezmordowany biograf byłego małżonka"

944
Podziel się

Kolejny tydzień, kolejne poniżenie. Tym razem wytyka jej...

Wojewódzki o Rusin: "Niezmordowany biograf byłego małżonka"
bDeEvgid

Kinga Rusin stara się robić dobrą minę do złej gry i "udawać, że deszcz pada" odpowiadając na pytania o poniżających ją regularnie Kubę Wojewódzkiego i Jarosława Kuźniara.

Dwóch kolegów z pracy zaszkodziło jej w większym stopniu niż ktokolwiek inny. Uświadomili bowiem całej Polsce, że z Kingi i jej książki nabijają się wszyscy, zwłaszcza w jej firmie. Tym razem Kuba wytyka jej ustawki z tabloidami:

Oto nowy rekord świata. Kinga R. - prezenterka, literat, twórca kremów i niezmordowany biograf swego byłego małżonka - została przypadkowo złapana na tajnej randce w Paryżu - pisze w Polityce. Przypadkowa sesja do obejrzenia w "Show" albo "Party". W przyszłym tygodniu przypadek przeniesie się do Mediolanu.

bDeEvgif

To zabawne, jak szybko Kinga spadła w oczach swoich znajomych do ligi Krzysia Ibisza i Kasi Cichopek. To jednak tylko formalność, bo w oczach internautów trafiła do niej już dawno.

bDeEvgiG
KOMENTARZE
(944)
gość
9 lat temu
nic się nie poradzi na tą rusin - póki buzi nie zamknie :>
gość
9 lat temu
Rusin jest Super!!!!
gość
9 lat temu
yeah babe ;)
bDeEvgiH
gość 2011
9 lat temu
Brawo Kuba. Bardzo trafnie.
gość
9 lat temu
nie lubię jej brawo Kuba
Najnowsze komentarze (944)
obiektywna
9 lat temu
Zamiast cieszyc sie, ze po osbistej tragedii rodzinnej {romans jej meza z jej przyjaciolka a nastepnie ich slub} Kinga daje sobie rade i zapewnia swim dzieciom wmiare spokoj . Pani Kingo nalezy smiac sie z zawistnych ludzi, widocznie sa mimo wszystko nie selnieni.
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
Nie jestem fanem Kuby, ale upór z jakim tępi tą idiotkę naprawdę mi imponuje.
gość
9 lat temu
zgadza się Wojewódzki ma rację
gość
9 lat temu
super ją podsumowała
gość
9 lat temu
a Kuba jest lepszy ? afiszuje się z młodymi laskami , jeszcze trochę to tylko bedzie mogło mu stanąć tylko ...serce ;-)) stary piernik
gość
9 lat temu
wolna jest może się spotykać z kim chce ...
gość
9 lat temu
ona jest o sto klas niżej niż Mucha i Cichopek
bDeEvgiz
gość
9 lat temu
Wojewódzki tak bardzo delikatnie to ujął popieram jego
Jez
9 lat temu
Kuba. Zawodowy mieszacz z blotem. Ten osobnik nic innego nie potrafi poza obsmiewaniem latwych "celow". Jakie to mizerne, esencja biedy egzystencjalnej.
gość
9 lat temu
Brawo Kuba. Bardzo trafnie. kuba nie boi sie mówic to co mysli i bardzo dobrze!!!szkoda ze go nie bedzie w Mam talent!!!!!
gość
9 lat temu
Dziwna kobieta - niby ładna, a nieładna; niby wygadana, a głupio; niby zgrabna, a niezgrabna; niby się uśmiecha, a niesympatyczna...Dziwy, dziwy...
gość
9 lat temu
i nie mówcie za wszystkich ze jest zła przeciwnie jest superrrrrrrrrrr
gość
9 lat temu
Nic dziwnego,że dzisiaj młodzież tak się nawzajem poniża i czerpie z tego korzyści jeśli ich idol Kuba też tak postępuje i czerpie z tego przyjemność. Bardzo lubię Kubę ale nie za to jak poniża innych ,chociaż niektórym się pewnie należy.
...
Następna strona
bDeEvgjb